X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja kochana nie poddawaj się, tym bardziej, że jesteście zdrowi. Uda się w końcu, barrrrdzo w to wierzę!:*:*:*:*

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Dokładnie, już swojemu M zapowiedziałam, ze jak w końcu uda nam się zostać rodzicami to będziiemy stosować NPR! :) ekologicznie i zdrowo.

    My w ten sposób już prawie 5 lat... Do tabletek w życiu bym nie wróciła.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • delilah11 Autorytet
    Postów: 779 392

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Według mojego gina nie potrzebujemy tego... Zaznaczam, że jest moim 3lekarzem i każdy twierdzi to samo... Jestem zdrowa i uda mi się bez pomocy lekarzy... B bierze cały czas tą witaminę C i reszte. Teraz jeszcze dieta i ćwiczenia... Zauważyliśmy, że sperma już nie jest tak gęsta jak kiedyś...
    Ale co z tego...
    Roślinka... Niby tak ale ponad 3lata to nie przypadkiem lekka przesada? O pierwsze dziecko? O pierwszą ciążę?
    Dobra laski ja idę nie będę wam tu czarnej chmury rozsiewać :*
    Trzymam za was kciuki :*

    Aja, rozumiem Twoje rozgoryczenie i podziwiam wytrwałość. Na pewno plusem jest to że jesteś młodziutka, uda się! W najmniej oczekiwanym momencie.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    delilah11 wrote:
    Aja, rozumiem Twoje rozgoryczenie i podziwiam wytrwałość. Na pewno plusem jest to że jesteś młodziutka, uda się! W najmniej oczekiwanym momencie.
    zgadzam się! Nasza bohaterka ta Aja i niedługo bedzoemy z nią płakać ze szczescia jak się uda!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Cię doskonale, bo my się staramy niecały rok i dla mnie to tak długo :/ Ale nigdy się nie poddawaj, tym bardziej, że zdrowi jesteście - musi się udać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska będziemy płakać tak jakbyśmy to my były w ciąży :P

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA. Ja mimo wszystko bym sie zastanowila. Dobrze, ze jestescie zdrowi, ale jednak nie wychodzi. Moze trzeba pomoc naturze i dzieki temu przezyjesz mniej rozczarowan. Wiem, ze to tez sie czasami nie udaje, ale jednak podwyzsza szanse no i moze nie czulabys sie taka bezsilna.
    To oczywiscie Twoja decyzja. Nie namawiam, przemysl sobie na spokojnie, bo czesto musimy pobyc dluzej z jakims tematem.
    W kazdym razie zostan z nami. Jestesmy tu po to, zeby sie wspierac a nie tylko dyskutowac jak jest ladnie i przyjemnie.

    dobuska, roslinka lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katis. Karmienie na pewno utrudnia zajscie w ciaze, ale tez nie jest tak, ze calkowicie uniemozliwia.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:00

    stokrotka92, Katiś, delilah11, mi_lejdi, Darkam11, rzepakowepole, Mama Ali, roslinka, Paula55, Madziulla, AJA_S, Karola555, Migracja, lottinka, Annie1981, kaka470, Dag_Mara, Olciuska lubią tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska tule bardzo mocno!!! <3 jesteś mądrą, silną dziewczyną! będą piękne Święta w tym roku zobaczysz ;)
    nigdy nie byłam w Barcelonie! Ale ja też jadę niedługo na południe Europy. I już myślę o tym winku nad morzem, ach... :)

    Ale wiesz, że jak to przeczytałam, to Ci pozazdrościłam? pozazdrościłam, bo ja przeżywam męki jak Aja i płakałam dziś, że już 32 dc i nie mam wciąż okresu i to wszystko do dupy niepodobne.

    dobuska lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:01

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Mama Ali dziękuję :)

    Nie ma za co kochana ;-) próbuje trochę was nadrobić i jakoś ciężko mi to idzie niestety :-( Choroba jeszcze do końca nie przeszła ale staram się być z wami jak najczęściej :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 i Dobuska bardzo wam dziękuję przyda się to zdrowie tym bardziej, że nie mogę długo chorować ;-) Za tydzień mam wizytę u doktorka :-)

    Dobuska bardzo mi przykro z powodu twojej @ ale trzeba być dobrej myśli kochana a za którymś razem się uda ;-) mam nadzieję że po tym cyklu !!!

    Aja głowa do góry kochana musisz uwierzyć w siebie i myśleć pozytywnie a wtedy się uda ;-) dlaczego w was dziewczyny jest tyle negatywnych myśli ?????? Nie wolno tak wam myśleć pamiętajcie !!!! :-)

    dobuska lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ło matko omijam szerokim łukiem :) prasuje wtedy kiedy naprawde musze
    ja też tak robie.nie przepadam za prasowaniem bo zaraz mam zapchany nos jak prasuje.dlatego czekam jak mam wieksza kupke do prasowania i mówie nie chce ale musze albo jak corce brakuje ciuchow do przedskola to jade po jednej sztuce rano aby miala co założyc a jak wiecej czasu to wiecej przelece żelazkiem .nie lubie też zmywac ale samo sie nie zrobi.za to lubie właczac zmywarke w postaci mojego męża

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na którejś stronie pisałyście o tabletkach antykoncepcyjnych :-P więc tak może co niektóre z was właśnie przez to macie problem z zajściem w ciążę ?? Ja tego świństwa nie brałam nigdy i nie zamierzam tego łykać po pierwsze nie zawsze to działa a po drugie potem są problemy różnego rodzaju z organizmem np. z zajściem w ciążę albo organizm wariuje po odstawieniu i wtedy może pojawić się brak @ czy nie daj boże jakieś inne dziadostwo :-P Ja osobiście bym odradzała tego kiedykolwiek zażywać :-)

    Ja nie brałam tego typu prochów i nie miałam problemów z ciążą aby zajść bierzcie przykład ze mnie haha :-)

    dobuska lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kochane!
    Bardzo poproszę teraz każdą o jednego lajka wspierajka dla mnie, bo wtedy jakoś łatwiej człowiekowi.

    Okres przyszedł, testu powtarzać nie będę. Po co...

    Zaczynam nowy cykl. Tym razem wierzę, że na wigilii będę miała prezent.
    Za kilka dni jadę do Barcelony na krótki urlop, poprawię sobie humor, nabiorę sił z mężem.
    Każda z nas zasługuje na maleństwo, na każdą z nas po kolei przychodzi pora.

    Teraz usiądę z mężem i napijemy się winka, on jest dla mnie najważniejszy. Najważniejsze są dla mnie nasze wspaniałe relacje. Bez tej miłości rodzicielstwo nie miałoby sensu.
    Kochane... nerwy i złość minęły. Teraz głęboki oddech i lecę na kolejny wątek.

    Dziękuję Wam za każde słowo:) i wspieram wszystkie mamusie i przyszłe mamusie!:)


    Kochana powiem tak ani się obejrzysz a będziesz skakać z radości na wieść o 2 kreseczkach a potem gdy ujrzysz swoje maleństwo na usg ;-) Tego ci życzę i mam nadzieje że się spełni ;-) Trzeba być tylko dobrej myśli.

    dobuska lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Kochana powiem tak ani się obejrzysz a będziesz skakać z radości na wieść o 2 kreseczkach a potem gdy ujrzysz swoje maleństwo na usg ;-) Tego ci życzę i mam nadzieje że się spełni ;-) Trzeba być tylko dobrej myśli.
    jesteś kochana dziękuje!:*

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję dziewczyny... ♡
    Dobuska bohaterką tutaj jest Rosax... jej historia i teraz ta cudownie wyczekiwana ciąża :)
    Mama Ali nie obraz się ale ile najdłużej się staraliście? Nigdy w siebie nie zwątpiłaś ?
    Zrozumcie moją frustrację... 40cykli to naprawdę długo... gdzie w tym na samym początku było ok 14cykli na luzie potem zaczęło się sypać lekarze, badania wszędzie to samo. jest pani zupełnie zdrowa, to siedzi w głowie. W tych cyklach są 3razy 2ms przerwy starań na luzie ... W sensie odpuszczałam imyślałam o czym innym... kilka razy nawet zapomniałam że @ma przyjść i moje wielkie zdziwienie... znam swój organizm... wsuchiwałam się w niego przez 8ms bez przerwy... znałam moje ciało do czerwca gdzie wszystko stanęło na głowie... od tamtej pory moje cykle mimo że wyczuwam owulacje są inne... PMS zelżał totalnie od jakiś 3-4cykli.
    czuję się po prostu bezużyteczne... jak totalne zero :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska bardzo mi przykro z powodu @. Ale trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki, uda się napewno!
    Aja, mi-lejdi trzymajcie się dziewczyny, ciężko się przez to wszystko przechodzi. Kiedy nie miałam dzieciaków to było podwójnie ciężko, to czekanie było najgorsze.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja a miałaś jakieś badania dokładniejsze. Przykro mi bardzo kochana, rozumiem, że 40 cykli to bardzo dużo. Jesteś silna, ja bym nie dała tyle czasu wytrzymać. Stąd moja decyzja o adopcji.

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ