X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    Mnie też :D ciekawe czy to bardziej przemawia za @ czy za ciąża.. a może nic nie znaczy? U mnie owulacja była z prawego jajnika :P

    U mnie jeśli była owu to tez z prawego bo mnie prawy jajnik bolał ;D

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jak bolały jajniki to jajeczka nie rosły :D I każdy inaczej wiec nie ma co się sugerować w sumie :) Ale jeszcze tak nie miałam wiec... tak mi przeszło przez myśl, że jakoś na tym etapie powinno być zagniezdzenie :P Ale pewnie nie to :(

    10 cs
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie plecy i brzuch jak na okres bola od ponad tygodnia. W sobotę rano bol mnie aż obudził.

    Aaaaaaa gdzie ta moja betaaaaaa!!!

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Mnie prawie cały dzień prawy pół dupek bolał :D
    Ha! Mnie też :D tylko ja miałam tak jakby mi ktoś igłę wbijal w posladek ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym cyklu bolała kość guziczna i czułam takie rozpierania. I dalej na sutkach mam powiększone grudki przewodów mlecznych. A teraz sobie myślę, że jak zołza w końcu nadejdzie to oznaczę prolaktynę :/

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony. Gratuluje wyczekanej owulki :) Wiem jak to jest, bo ja w tym cyklu pierwszy raz zaobserwowalam u siebie rozciagliwy sluz plodny. Radosc byla wielka :)

    Majetta. Pisalas, ze mialas przerwe od forum. Czy masz moze spostrzezenia w czym ona dokladnie pomaga? Czy to chodzi o to, ze jak sie jest na forum to ciagle sie mysli o staraniach? Czy moze chodzi o to, ze sie za bardzo nakrecamy? A moze cos jeszcze innego?
    Ciekawa jestem Twoich spostrzezen, bo sama spedzam na forum zbyt wiele czasu ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Kochana pomysl o CLO tak jak mowil lekarz... :*
    za trzy cykle jest plan na clo. Ale wierzę mocno, że teraz będzie piekna owulacja (bo owulacje u mnie były stwierdzane ) i duphaston utrzyma ciaze i tyle:)

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax odezwij się!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:

    Majetta. Pisalas, ze mialas przerwe od forum. Czy masz moze spostrzezenia w czym ona dokladnie pomaga? Czy to chodzi o to, ze jak sie jest na forum to ciagle sie mysli o staraniach? Czy moze chodzi o to, ze sie za bardzo nakrecamy? A moze cos jeszcze innego?
    Ciekawa jestem Twoich spostrzezen, bo sama spedzam na forum zbyt wiele czasu ;)
    ja miałam już dwie przerwy od forum. Po prostu potrzeba nabrania dystansu:)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po. Czarna kropka w macicy mierzy 3,3mm zalozyli mi ksiazeczke ciazy. Nastepna wizyta nie wiem kiedy. Ginekolog zadzwoni w poniedzialek poinformowac jaka beta z dzis i na kiedy najlepiej ustawic wizyte ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dab562fed76.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f7a70c249a3.jpg

    dobuska, Sylwia_80 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska. Ten dystans skutkuje mniejszym mysleniem na dany temat czy podejscie z wiekszym spokojem?

    Rosax. To super, ze kropeczka w macicy i wszystko w porzadku. Gratuluje :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. ale dzis mam dosc , masakra nawet nie chce mi sie myslec.Dzis temp dalej rosnie. sluz kremowy i szyjka wysoko. Mysle , a zatestuje. Teoretycznie 7 lub 6 dni od pozytywnego testu owu i od plodnego sluzu. Jak nasikalam na testa juz mi cos nie pasowalo, bo jakbym zobaczyla cien cienia cienia cienia, potem znikl a jak wyschlo to wydaje mi sie ze jest cos mega mega mega bladego, nawet na zdjeciu nic nie widac, na zywo ledwo ledwo, ale ewidentnie nie jest to biel wizira. Mam test o czulosci 10. No nic , nie nastawiam sie na to ze jestem, bo boje sie rozczarowania. Poczekam jeszcze i powtorze za 2-3 dni lub pozniej . Lol

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax super!!! Bardzo sie cieszę :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax cudownie!! Gratuluje <3

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Jestem po. Czarna kropka w macicy mierzy 3,3mm zalozyli mi ksiazeczke ciazy. Nastepna wizyta nie wiem kiedy. Ginekolog zadzwoni w poniedzialek poinformowac jaka beta z dzis i na kiedy najlepiej ustawic wizyte ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3dab562fed76.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f7a70c249a3.jpg
    Jupi!!!!!!!!!!!! jest kropeczek kochany!!!:*

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dobuska. Ten dystans skutkuje mniejszym mysleniem na dany temat czy podejscie z wiekszym spokojem?

    Rosax. To super, ze kropeczka w macicy i wszystko w porzadku. Gratuluje :)
    W sumie i to i to :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Mnie plecy i brzuch jak na okres bola od ponad tygodnia. W sobotę rano bol mnie aż obudził.

    Aaaaaaa gdzie ta moja betaaaaaa!!!

    No własnie ja się pytam- gdzie jest beta??!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba sobie zrobię przerwę od forum. Dołujące to że wy zaraz testować będziecie a ja nadal będę czekać na owu

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie mój twierdzi że przez forum się zablokowałam...
    A to nie jest tak.
    Tu się wyzale a poza nie myślę wgl...
    teraz bije się z myślami...

    Mama Ali nie do konca o to mi chodziło... Raczej o to, że łatwo jest kogoś pocieszyć na początku drogi, a nie "starą staraczke" która nigdy nie była w ciąży mimo zapewnień lekarza...

    Rosax jeszcze raz... bardzo się cieszę ♡♡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 19:30

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S. Też się zastanawiam na ile forum może być pomocne a na ile przeszkadzać. Jest kilka dziewczyn, które zrobiły przerwę, ale dzięki temu wcale nie zaszły, więc czy to forum nas blokuje?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ