Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka gratulacje! :)

    lottinka lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja! :D kopę lat. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Aja! :D kopę lat. :D
    O matulu!!! Aluś jak ja mam zakaz włażenia tu to ty mi się tu zjawiasz....
    Nareszcie wracacie do staranek?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano. Póki co powoli i bez szaleństw. Nawet nie wiem gdzie termometr mam. :D

    Jak to masz zakaz?

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka pieknie!! czekamy w takim razie na ładny przyrost!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 21:44

    lottinka lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ano. Póki co powoli i bez szaleństw. Nawet nie wiem gdzie termometr mam. :D

    Jak to masz zakaz?
    długa historia...
    Ale nie martw się zostałam Aniołem Stróżem tego wątku ♡

    17.11.17-poronienie całkowite
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    8,67!!! Na przyrost pójdę juz gdzies gdzie szybciej dostane wynik :D
    Podobno lepiej przyrost w tym samym labie robić :/
    Gratuluję!!! A ile to dpo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 21:59

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka- gratulacje :D

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Podobno lepiej przyrost w tym samym łbie robić :/
    Gratuluję!!! A ile to dpo?

    właśnie Lottinka nie zmieniaj teraz labu!! aby druga beta była wiarygodna trzeba w tym samym labie robic

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless, okolo 9-11, nie wiem konkretnie kiedy miałam owulacje, mam tylko przypuszczenia :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, to teraz mam zagwozdkę. Bo w tym samym mogę zrobić dopiero w poniedziałek. A w sobotę mogłabym szybko podjechac do innego.

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Kurczę, to teraz mam zagwozdkę. Bo w tym samym mogę zrobić dopiero w poniedziałek. A w sobotę mogłabym szybko podjechac do innego.

    nie jedz. trudno poczekaj do poniedzialku. wiem ze ciezko bedzie Ci wytrzymac. ale naprawde bedziesz miala wiarygodny wynik

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Dzieki dziewczyny, jesteście nieocenione! :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratki niecierpliwcu :D
    9 dpo masakra ale grunt ze wyszlo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 22:01

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Ok. Dzieki dziewczyny, jesteście nieocenione! :)

    :* <3 jak pojdziesz do innego labo najesz sie nerwow bo mozesz sie stresowac zbyt malym przyrpstem a on moze byc taki bo kazde ma inne normy i wogole. (a stres teraz nie wskazany u Ciebie ;) )wiec glowa do gory ciaza jest a przystost w poniedzialek bedzie piekny!!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka. Gratuluję :) Madziulla dobrze mówi, po co masz się stresować. Zrób w tym samym labo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny prosze o kciuki jutro!!! robie badania hormonalne!! pierwszy raz po kilku miesiacach

    Lady Savage, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie dzieki, tak zrobię. Teraz juz będę cierpliwa :)

    Madziulla trzymam!!! :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    dziewczyny prosze o kciuki jutro!!! robie badania hormonalne!! pierwszy raz po kilku miesiacach

    Kciuki zaciśnięte!

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ