X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 listopada 2016, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram ze strachu, nie potrafię żyć i funkcjonować ... jak wcześniej wspominałam wyjechaliśmy na upragnione wakacje, 8 listopada kontrolna wizyta u Fasolki wszystko gra- cudownie. Przelatujemy 14.11 wszystko ok. 15 tj. Wtorek popołudniu zaczyna mną dygotać, ogromny ból brzucha, zaczyna sie jelitówka która trwa jeszcze do teraz. Wczoraj pojechałam do miejscowego szpitala (jestem na Fuertaventurze) podali mi dożylnie aby zbić gorączkę Paracetamol mówią ze z ciąża jest ok bo nie krwawię. Ze mnie uszło życie tak mnie wykończyła jelitowka. Najgorsze jest to ze od środy mam miękkie piersi i w ogole nie bolące. Czy moje dziecko przestało żyć ? Nikt nie chce mi pomoc nawet odpłatnie bo tu sie usg nie robi "od tak" jak u nas. Skoro nie plamie tzn ze jest ok. Dziewczyny wracam dopiero w poniedziałek a 3 dzien leżę w łożku. Tracę zmysły! Czy moje zatrucie ma wpływ na ciąże? Czy przestały w ogole bolec mnie piersi i stały sie miękkie od środy oznacza tylko to najgorsze? Co ja mam zrobić ? Pomocy, błagam! Jestem w 10 tygodniu...

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiciorozek- niektóre kobiety w ciąży wcale nie skarżą się na ból piersi. A rodzą zdrowe dzieci :) Glowa do góry, na pewno maluszek ma się świetnie... a jeszcze lepiej by się czuł gdyby mamusia była szczęśliwa, a nie zamartwiala się niepotrzebnie :)

    10 cs
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirozek, może spróbuj zadzwonić do swojego lekarza prowadzącego?

    Dziewczyny, czy któraś z Was może spojrzeć na mój wykres i powiedzieć mi, co Ovu Friend odwala? Czy mam prawo mieć wątpliwości co do momentu wyznaczenia owulacji czy wszystko Waszym zdaniem jest w porządku?

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że ten ogromny skok to gorączką po wymiotach poprzedniego dnia, która utrzymywała się cały dzień. No i uczono mnie, że owulacja następuje w dniu lub po szczycie śluzu a nie tak jak tutaj PRZED. Niby nie było typowego śluzu płodnego, ale ten zaznaczony jednak najbardziej płodny przypominał.

    Jak w przyszłym miesiącu też beda takie jaja, to idę na monitoring w styczniu.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirozek, na pewno takie zdenerwowanie może tylko zaszkodzić. Tez sprobowalabym zadzwonic do lekarza. Rozumiem Twój strach, potrzebujesz potwierdzenia ze wszystko jest ok a odbijasz się tam od ściany :(

    Mam nadzieje ze dopadla Cie 'zwykla'biegunka, ktora często sie trafia na wyjazach. Trzymam kciki i sciskam ciepło :*

    Ja tez sie martwię dziewczyny i chciałabym żebyście mnie uspokoily. Dzis nie biorę juz dupka i walczę z myślami o tym ze to na pewno on mi ciążę trzyma. Poproszę dużo przykładów tych z was które od 26dc nie braly juz dupka i wszystko bylo ok...

    Na teście krechą ciemnieje, zaraz wstawie wam linka :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/59d4214d06cb.jpg.html

    eMM, santoocha lubią tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka
    nie odstawiaj dupka! w razie ciąży trzeba brać dalej ;)

    rosax
    ciesze sie bardzo!
    a powiedz mi, bo widze u Ciebie w podpisie, ze przez 2 lata w ogole nie udalo ci sie zajsc w ciaze, czy wiecie co bylo przyczyna? zaczelac brac jakies leki czy coś, ze w 2016 "ruszyło" ?

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie przez takie odpowiedzi sie stresuje :(

    Mój lekarz wie o teście i becie i i tak kazał odstawić.

    Powinnam wierzyć lekarzowi a nie internetowi...

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę dupka 16-26 dc i mój gin powiedział,że w razie ciąży bezwględnie trzeba brać dalej...

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa no... :( czuje sie juz jak psychiczna. Nie wiem co robic i komu wierzyć. Najchętniej brałabym dalej żeby czuć sie spokojnie. Ale może w moim przypadku nie ma powodu...eh... :(

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dlaczego w ogole dostalas dupka?

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wywołanie owulacji

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież dupka bierze się PO owulacji...

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka sluchaj ja mialam w szufladzie dupka bo pare miesiecy wczesniej mialam biochemiczna bez piznania przyczyny, potem dostalam na qywolanie okresu itd.... I jak zaczal mi sie pojawiac cien na tescie to nikogo nie pytalam tylko zaczelam brac 2x1 i tyle. Dopiero jak poszlam pare dni później do doktorki to jej powiedzialam ze biore bo sie balam powtórki i bylo ok:) tyle ze zmienila mi dupka na luteine. Moze jesli masz watpliwosci to zbadaj sobie progesteron

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko w miedzy testem a doktorka zrobilam badanie progesteronu i wyszlo ze mialam racje ze bralam tego dupka

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka - może faktycznie zbadaj progesteron i idź skonsultuj to do innego giną, czy masz odstawic czy brać dalej. A narazie bym brała póki by się nic nie wyjaśniło.. bo chyba nie zaszkodzi ? :)

    10 cs
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam prog 22,04 - ale to właśnie NA dupku.

    Nie wiem juz niiiiic. Dzwoniąc kolejny raz do lekarza będę się czuła jak debil. Ale może warto poczuć sie jak debil :)

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym brala - gdyby nie to ze wczoraj mi sie skończył :/

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka
    ja bym zmieniła lekarza na Twoim miejscu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 07:56

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka - ja bym skonsultowala to z innym ginekologiem, bo co dwie głowy to nie jedna :) Może dziś uda się dostać do jakiegoś ?

    10 cs
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ