X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika
    mogę zapytać co brał Twój mąż na poprawę parametrów nasienia?

  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka zaufanie do lekarza jest bardzo ważne, jeśli go nie masz powinnaś jak najszybciej poszukać innego. Najlepiej poleconego aby nie tracić czasu.

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita z tym moim mezem i nasieniem to historia jest taka ze po badaniach bral salfazin i kwas foliowy przez miesiac max półtora po czym przestalam go pilnować wiec nie bral i odpuscilismy wszystkie leki i planowalismy isc do kliniki po nowym roku. Wiec nawet nie wiem jak do tej ciazy doszlo. Jeden zdrowy plemnik sie zgubil i trafił:p

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotinka do innego lekaeza lec:)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super historia kamika :D

    lottinka
    ja tez bym na Twoim miejscu szybko poszukała innego lekarza i poszła
    to ten gin ci powiedział, ze dupek jest na wywołanie owulacji ?

  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co...sama juz nie wiem. Pewnie ja cos pomieszalam. Ufam lekarzowi. Chyba musze się wyciszyć, poczekam aż mąż wstanie, porozmawiam z nim i cos postanowię.
    Dziękuję wam wszystkim za odzew :*

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    kamika
    mogę zapytać co brał Twój mąż na poprawę parametrów nasienia?

    Ja mogę Ci napisać co brał mój przed moją ciąża;)
    androvit, cynk, witamine c w duzych dawkach, clostilbegyt.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka krew spuszczona ja lżejsza o 190 zl. Czekam na wyniki. Trzymajcie kciuki!
    Lottinka nawet jeśli go źle zrozumiałas czy dupek na owulke czy nie to ja i tak był lekarza zmieniła. Jak on może kazać Ci odstawić dupka nie wiedząc czy wszystko jest ok czy beta ładnie rośnie czy maluszek jest tam gdzie trzeba... ja bym się nie zastanawiała ani chwili...

  • Ikciu Znajoma
    Postów: 29 55

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na USG - ciąża żywa, prawidłowo umiejscowiona i uwidoczniona czynność serca zarodka-116/min.

    Teraz pozostaje czekać na kolejne USG po którym będzie wiadomo znacznie więcej :)

    kate88:), Olciuska lubią tę wiadomość

    9 cs.
    [img][/img]atdci09kknf9dqaa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikciu super, gratuluje :)

    Madziula
    kciuki za wyniki ;)

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie. czy owu moze byc bez spadku temp? za to z pozytywnym testem owu i sluzem rozciagliwym? bo wedlug belly i temp owu wyznaczylo mi 3 dni temu, a test owu wtedy negatywny i sluz nieplodny.

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do swojego lekarza prowadzącego. Wcale zadowolony nie był.... najgorsze jest to ze nie mogę wrócić szybciej z tej wycieczki bo nie ma szybszego lotu

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek
    może zwykle jelitówka podróżnych cię dopadła... probiotyk masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicirożek wrote:
    Umieram ze strachu, nie potrafię żyć i funkcjonować ... jak wcześniej wspominałam wyjechaliśmy na upragnione wakacje, 8 listopada kontrolna wizyta u Fasolki wszystko gra- cudownie. Przelatujemy 14.11 wszystko ok. 15 tj. Wtorek popołudniu zaczyna mną dygotać, ogromny ból brzucha, zaczyna sie jelitówka która trwa jeszcze do teraz. Wczoraj pojechałam do miejscowego szpitala (jestem na Fuertaventurze) podali mi dożylnie aby zbić gorączkę Paracetamol mówią ze z ciąża jest ok bo nie krwawię. Ze mnie uszło życie tak mnie wykończyła jelitowka. Najgorsze jest to ze od środy mam miękkie piersi i w ogole nie bolące. Czy moje dziecko przestało żyć ? Nikt nie chce mi pomoc nawet odpłatnie bo tu sie usg nie robi "od tak" jak u nas. Skoro nie plamie tzn ze jest ok. Dziewczyny wracam dopiero w poniedziałek a 3 dzien leżę w łożku. Tracę zmysły! Czy moje zatrucie ma wpływ na ciąże? Czy przestały w ogole bolec mnie piersi i stały sie miękkie od środy oznacza tylko to najgorsze? Co ja mam zrobić ? Pomocy, błagam! Jestem w 10 tygodniu...
    nie stresuj się - w dwie ciąże zaszłam karmiąc piersią także doskonale czulam bolesność piersi lub jej brak i o ile sobie przypominam to byla tylko na początku - później ustępowała (inaczej bym przerwała karmienie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ... przyszła wczoraj po 22:00. Rozumiem ,że początek cyklu wpisuję od dzisiaj ? .....
    Dupa, dupa , dupa ..... :(

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    U mnie @ ... przyszła wczoraj po 22:00. Rozumiem ,że początek cyklu wpisuję od dzisiaj ? .....
    Dupa, dupa , dupa ..... :(
    Dlaczego od dzisiaj? Przecież cykl rozpoczął się wczoraj.

    Kea06 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea ja tez bym zaznaczyła ze wczoraj

    Kea06 lubi tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    mam pytanie. czy owu moze byc bez spadku temp? za to z pozytywnym testem owu i sluzem rozciagliwym? bo wedlug belly i temp owu wyznaczylo mi 3 dni temu, a test owu wtedy negatywny i sluz nieplodny.
    Udostępnij proszę swój wykres. U mnie też Ovu świruje.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Nie moge teraz spojrzec na Twoj wykres, bo jestem na tel, ale czytalam, ze owu moze byc 3 dni przed wzrostem temperatury jak i 3 dni po.
    Tak na prawde nie da sie rzetelnie wyznaczyc momentu owu, a te metody termiczne sluza jedynie do wyznaczania dni plodnych.
    Kilka dni temu weszlam na inna strone, ktora prowadzi wykres i tam niskie temperatury i owu jest wyznaczana zupelnie inaczej niz tu na OF. Chyba jest kilka szkol a tak na prawde to wszystko tylko szacunki.
    Ostatnio znajoma z innego forum zajrzala na moj wykres i ona twierdzi, ze owu mialam dwa dni pozniej niz OF wyznaczyl, a jest doswiadczona, bo tempke mierzyla chyba 2-3 lata. Ja chyba przestane sie tym az tak przejmowac, bo tez oczywiscie zawsze szukalam dokladego dnia owu.

    Ikciu. Gratuluje :)

    Katis. Chodzi Ci o brak spadku tempki przed owu? Oczywiscie, ze tak. Nie wszystkim wtedy spada.
    Mi w tym cyklu OF tez wyznaczyl owu przed pozytywnym testem. 2 dni pozniej mi przesunal, bo tempka skoczyla jeszcze wyzej, co juz sie pokrywalo z testem owu.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Udostępnij proszę swój wykres. U mnie też Ovu świruje.
    Mam udostepniony

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ