Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 29 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlatego ja nie robię tego typu testów. Jeśli coś ma być to w końcu będzie ;-)

    Nie zamierzam się nakręcać ani stresować testami owulacyjnymi bo to jest tylko stres i nic poza tym a w ogóle nie zawsze pokaże to co poprzedniego dnia np.

    lily 333 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 29 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprodukowalyscie! Ledwo nadrobilam ;)

    Ja też nie robię testow owu, one i tak nie pokazują ze owulacja była lub bedzie. Lepsze mierzenie temp ale u mnie też z tym krucho bo mały w nocy jeszcze się budzi i nie zawsze udaje mi się o jednej porze żeby było min 3 godz bez wstawania. Więc póki co odpuscilam trochę i poprobuje bez tego.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 29 października 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, dołączań się do życzeń owocnego serduchowania ;)

    Ja chyba mogę spisać cykl na straty, rozłożyłam się kompletnie :( Wiecie czy jest jakakolwiek szansa na zafasolkowanie w trakcie choroby czy nadziei już raczej nie ma?

    Teoretycznie OF nie wyznaczył mi jeszcze owulacji, ale wg. mnie jest dziś :(

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikselka wrote:
    Cześć Dziewczynki, dołączań się do życzeń owocnego serduchowania ;)

    Ja chyba mogę spisać cykl na straty, rozłożyłam się kompletnie :( Wiecie czy jest jakakolwiek szansa na zafasolkowanie w trakcie choroby czy nadziei już raczej nie ma?

    Teoretycznie OF nie wyznaczył mi jeszcze owulacji, ale wg. mnie jest dziś :(

    Witam w klubie grypowiczów :(
    U mnie niestety też jakoś teraz była/będzie owulacja... A myślałam, że na rocznicę zaręczyn będzie prezent :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 29 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S, wolałabym żebyśmy się w zupełnie innym klubie witały :P Ale widać trzeba chwilę poczekać ;)
    Nosz co za cholera jakaś się przyplątała! A raczej do chorowitków nie należę, więc pech po prostu.

    AJA_S, mika1987 lubią tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dupa blada. Jednak przyjechali, popili. Mąż zrobiony już śpi, także z seksów nici :(
    Niby zawsze 15dc mam owu, czyli jutro, ale od dzis czuję ból piersi i był skok temp, tak jakby już było po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 21:51

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikselka ja też nigdy nie choruje... ale ten rok to jakaś masakra :/

    Do tego klubu może kiedyś dołączę :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 października 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka no i uczestnik z mojej miejscowości jest w finale super z takiej miesciny a właściwie z wioski go wyczaili kto wie może będzie finał ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Ktoras z Was po owu bierze dupka/ lutke?


    Ja brałam Dupka kilka cykli a w czym Ci pomoc?

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 października 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    trzymam kciuki żeby się udało


    lily dziękuję :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chorowitki życzę wam zdrówka :*

    AJA_S lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 29 października 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    I dupa blada. Jednak przyjechali, popili. Mąż zrobiony już śpi, także z seksów nici :(
    Niby zawsze 15dc mam owu, czyli jutro, ale od dzis czuję ból piersi i był skok temp, tak jakby już było po.
    Nie zartuj!! To jutro z rana:))

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 30 października 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja brałam Dupka kilka cykli a w czym Ci pomoc?

    Chcialam się zapytać jak reagowalas na dupka? Mnie pobolewaja jajniki i nie wiem czy coś się święci czy to przez duphaston pracują ?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Chcialam się zapytać jak reagowalas na dupka? Mnie pobolewaja jajniki i nie wiem czy coś się święci czy to przez duphaston pracują ?

    W jakich dniach cyklu masz go brac? ja bralam od 16 do 25 dnia cyklu i wsumie reagowałam dobrze oprocz pierwszych dwoch miesiecy. pierwsze 2 cykle mialam bardzo duze skutki uboczne. objawy typowo ciazowe: mdlosci, uderzenia goraca, bole piersi jajnikow, sennosc. wiec ciezko mi powiedziec czy u Ciebie to od dupka czy faktycznie cos na rzeczy jest.
    Dam Ci dobra rade jako ponad 3 letnia staraczka....nie wsluchuj sie az za bardzo w swoj organizm...nie doszukuj sie objawów na kazdym kroku bo oszalejesz a to nie pomaga w zajsciu w ciaze...
    Zycze Ci jednak aby to byl dobry znak i trzymam kciuki! :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 30 października 2016, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis nie gwalce, bo pierwszy dzien @. Szkoda, ze malpa akurat na weekend wypadla ;) A Wy korzystajcie ;)

    Paula. Ja tez uwielbiam klimat swiateczny. Zaraz haloweenowe ozdoby sciagna i swieta w sklepach zaczna sie pelna para ;) Chociaz Haloween tez lubie :)

    Mika. No to jak na dlugie cykle to 9 faktycznie szybko. Z drugiej strony jak nieregularne to nigdy nic nie wiadomo. Ja bym dalej robila testy.

    Karola. Tule. Trzymaj sie kochana.

    Ja sobie testy owu chwale i nie uwazam, zeby to byl tylko stres :)

    Pikselka. Nie raz tu na forum czytalam, ze dziewczyny zaszly mimo choroby w okolicach owu :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie z rana dziś negatyw. Mąż mnie gorąco namawia żeby jutro zrobić bete. Ja nie chce bo nie chce się rozczarowac to chodzi obrazony:(

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, a który masz dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Stokrotko, a który masz dpo?
    Dzisiaj 8 dpo dopiero

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 października 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i system mi dzis wyznaczyl ovu na 9dc:)heh..ten cykl moj mnie juz chyba w niczym nie zaskoczy:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 października 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana weź się wyluzuj, zrob test za 4 dni najwcześniej. Po co tak się nakręcasz?
    Wydaje mi się, że wszystkie objawy sobie wkręcasz jako ciążę, a tak samo odczuwasz wzrost progesteronu.
    Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, to nie masz takiej bety, żeby wyszedł test, a tym bardziej żeby mieć z tego tytułu objawy ciążowe.

    Effy lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ