X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 29 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dlatego ja nie robię tego typu testów. Jeśli coś ma być to w końcu będzie ;-)

    Nie zamierzam się nakręcać ani stresować testami owulacyjnymi bo to jest tylko stres i nic poza tym a w ogóle nie zawsze pokaże to co poprzedniego dnia np.

    lily 333 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 29 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprodukowalyscie! Ledwo nadrobilam ;)

    Ja też nie robię testow owu, one i tak nie pokazują ze owulacja była lub bedzie. Lepsze mierzenie temp ale u mnie też z tym krucho bo mały w nocy jeszcze się budzi i nie zawsze udaje mi się o jednej porze żeby było min 3 godz bez wstawania. Więc póki co odpuscilam trochę i poprobuje bez tego.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 29 października 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, dołączań się do życzeń owocnego serduchowania ;)

    Ja chyba mogę spisać cykl na straty, rozłożyłam się kompletnie :( Wiecie czy jest jakakolwiek szansa na zafasolkowanie w trakcie choroby czy nadziei już raczej nie ma?

    Teoretycznie OF nie wyznaczył mi jeszcze owulacji, ale wg. mnie jest dziś :(

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikselka wrote:
    Cześć Dziewczynki, dołączań się do życzeń owocnego serduchowania ;)

    Ja chyba mogę spisać cykl na straty, rozłożyłam się kompletnie :( Wiecie czy jest jakakolwiek szansa na zafasolkowanie w trakcie choroby czy nadziei już raczej nie ma?

    Teoretycznie OF nie wyznaczył mi jeszcze owulacji, ale wg. mnie jest dziś :(

    Witam w klubie grypowiczów :(
    U mnie niestety też jakoś teraz była/będzie owulacja... A myślałam, że na rocznicę zaręczyn będzie prezent :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 29 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S, wolałabym żebyśmy się w zupełnie innym klubie witały :P Ale widać trzeba chwilę poczekać ;)
    Nosz co za cholera jakaś się przyplątała! A raczej do chorowitków nie należę, więc pech po prostu.

    AJA_S, mika1987 lubią tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 października 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dupa blada. Jednak przyjechali, popili. Mąż zrobiony już śpi, także z seksów nici :(
    Niby zawsze 15dc mam owu, czyli jutro, ale od dzis czuję ból piersi i był skok temp, tak jakby już było po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 21:51

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pikselka ja też nigdy nie choruje... ale ten rok to jakaś masakra :/

    Do tego klubu może kiedyś dołączę :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 29 października 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka no i uczestnik z mojej miejscowości jest w finale super z takiej miesciny a właściwie z wioski go wyczaili kto wie może będzie finał ?

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Ktoras z Was po owu bierze dupka/ lutke?


    Ja brałam Dupka kilka cykli a w czym Ci pomoc?

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 29 października 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    trzymam kciuki żeby się udało


    lily dziękuję :)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 29 października 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chorowitki życzę wam zdrówka :*

    AJA_S lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 29 października 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    I dupa blada. Jednak przyjechali, popili. Mąż zrobiony już śpi, także z seksów nici :(
    Niby zawsze 15dc mam owu, czyli jutro, ale od dzis czuję ból piersi i był skok temp, tak jakby już było po.
    Nie zartuj!! To jutro z rana:))

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 30 października 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja brałam Dupka kilka cykli a w czym Ci pomoc?

    Chcialam się zapytać jak reagowalas na dupka? Mnie pobolewaja jajniki i nie wiem czy coś się święci czy to przez duphaston pracują ?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Chcialam się zapytać jak reagowalas na dupka? Mnie pobolewaja jajniki i nie wiem czy coś się święci czy to przez duphaston pracują ?

    W jakich dniach cyklu masz go brac? ja bralam od 16 do 25 dnia cyklu i wsumie reagowałam dobrze oprocz pierwszych dwoch miesiecy. pierwsze 2 cykle mialam bardzo duze skutki uboczne. objawy typowo ciazowe: mdlosci, uderzenia goraca, bole piersi jajnikow, sennosc. wiec ciezko mi powiedziec czy u Ciebie to od dupka czy faktycznie cos na rzeczy jest.
    Dam Ci dobra rade jako ponad 3 letnia staraczka....nie wsluchuj sie az za bardzo w swoj organizm...nie doszukuj sie objawów na kazdym kroku bo oszalejesz a to nie pomaga w zajsciu w ciaze...
    Zycze Ci jednak aby to byl dobry znak i trzymam kciuki! :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 października 2016, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis nie gwalce, bo pierwszy dzien @. Szkoda, ze malpa akurat na weekend wypadla ;) A Wy korzystajcie ;)

    Paula. Ja tez uwielbiam klimat swiateczny. Zaraz haloweenowe ozdoby sciagna i swieta w sklepach zaczna sie pelna para ;) Chociaz Haloween tez lubie :)

    Mika. No to jak na dlugie cykle to 9 faktycznie szybko. Z drugiej strony jak nieregularne to nigdy nic nie wiadomo. Ja bym dalej robila testy.

    Karola. Tule. Trzymaj sie kochana.

    Ja sobie testy owu chwale i nie uwazam, zeby to byl tylko stres :)

    Pikselka. Nie raz tu na forum czytalam, ze dziewczyny zaszly mimo choroby w okolicach owu :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie z rana dziś negatyw. Mąż mnie gorąco namawia żeby jutro zrobić bete. Ja nie chce bo nie chce się rozczarowac to chodzi obrazony:(

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, a który masz dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Stokrotko, a który masz dpo?
    Dzisiaj 8 dpo dopiero

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 października 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i system mi dzis wyznaczyl ovu na 9dc:)heh..ten cykl moj mnie juz chyba w niczym nie zaskoczy:)

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 października 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana weź się wyluzuj, zrob test za 4 dni najwcześniej. Po co tak się nakręcasz?
    Wydaje mi się, że wszystkie objawy sobie wkręcasz jako ciążę, a tak samo odczuwasz wzrost progesteronu.
    Nawet jeśli doszło do zapłodnienia, to nie masz takiej bety, żeby wyszedł test, a tym bardziej żeby mieć z tego tytułu objawy ciążowe.

    Effy lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ