X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie zgadzam się. Nie powinno się go odczytywać po 15 minutach, ale znam przypadki potwierdzone że test który był pozytywny po pewnym czasie okazał się mówić prawdę. Dlatego radzę Ci tak jak Marika powtórzyć go za parę dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień cienia cienia jest. Ile to dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w pierwszej ciąży zrobiłam 27 dc test wieczorem i nic. Rano wstaje i patrzę a tam druga kreska. Wtedy akurat okazało się, ze jestem w ciąży. Test zrobiony z porannego moczu pokazał druga blada kreska wiec byłam pewna. Dlatego wierze, ze czasem bardzo małe stężenie może się bardziej uwidocznić jak test po prostu wyschnie. Aczkolwiek nie mówię, ze teraz tez tak jest, bo mam wrażenie ze to wgłębienie bardziej od kontrolnej kreski niż barwnik. Dodam, ze nie jestem osoba, która się na sile czegoś doszukuje ale miałam przez chwile wrażenie, ze to „powtórka z rozrywki”

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Cień cienia cienia jest. Ile to dpo?
    14 dni po owulacji potwierdzonej przez usg. 27 dc cykle 29-30

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla pewności zrobilabym test rano. Różne juz historie słyszałam;)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Aroa Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik wrote:
    DZIEWCZYNY WIELKA PROŚBA!!!
    Właśnie wrocilam do domu chciałam wyrzucić test ciążowy z rana i zobaczyłam cień. Nie wiem czy po tylu godzinach jest sens to jeszcze jakoś interpretować, może ten pasek testowy po prostu się odbarwił. Zobaczcie proszę na Zdjęcie :

    https://m.fotosik.pl/zdjecie/a5d5434ea673c35e


    Ja tak mialam w zeszlym cyklu... zrobilam test rano i biel vizira, a po poludniu mnie podkusilo i wyciagnelam test z lazienkowego smietnika a tam blada kreska. Zglupialam. Nawet moj L ta kreske widzial. Kupilam bardzo czule testy i niestety znow biel przez kolejne 2 dni. Odatawilam progesteron i przyszla @. Tak bylo w moim przypadku, ale trzymam kciuki zeby Tobue sie udalo!!!!!!

    fc09d64f6342c120b458b72c472b241b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie chcę mieszać ale moja przyjaciółka tak miała i była w ciąży. Ja w poprzednim cyklu tak miałam i @ przyszła. Więc trzeba spokojnie poczekać chociaż wiem że to baaaardzo trudne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 20:35

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby testow sie nie powinno odczytywac dluzej niz po 15 min ale u mnie zawsze jest biel vizira nawet po 12h wiec moze jedbak:-) znam przypadki ze tak pozno odczytany wynik byl mimo wszytsko pozytuwny:-). Trzymam kciuki:-)!!!

    Fi0lecik lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biel vizira - super określenie na pewno je zapamiętam ;) ;) czytałam dużo negatywnych opinii na temat pre-testu. Poprzednie negatywne testy nawet po całej nocy nie miały nic po prosu gładka biel vizira, wiec za 2/3 dni okaże się, czy to miejsce kontrolne po prostu dawało takie złudzenie cienia. Dodam tylko, ze to dopiero 2 cykl starań i biorę wszystko na klatę czy to pozytyw czy negatyw. Wrzuciłam fotki, bo już nie wiedziałam czy mam jakieś omamy i wiem, ze macie duże pojęcie w tych tematach. Dziękuje za Wasze opinie <3

    Aroa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba powtrórzyć jutro i za kilka dni jeśli okres sie nie zjawi. Ja doświadczenia w tym nie mam, dwa razy kiedy testowałam miałam mocne krechy i teraz tu latają jeszcze spać nie chcą ;P

    Fi0lecik, anecz_kaa, 1000 lubią tę wiadomość

  • Aroa Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 5 listopada 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz tez czeka tydzien walki z silna wola :D chce zatestowac kolo czwartku. Czas sie straaaaasznie dluzy ;)
    Szkoda, nie moze byc tak jak mialam w pierwszej ciazy - jak sie o niej dowiedzialam to bylam juz w 8 tygodniu :) a teraz dopatruje sie wszystkiego zaraz po owulacji.

    fc09d64f6342c120b458b72c472b241b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aroa wrote:
    Mnie teraz tez czeka tydzien walki z silna wola :D chce zatestowac kolo czwartku. Czas sie straaaaasznie dluzy ;)
    Szkoda, nie moze byc tak jak mialam w pierwszej ciazy - jak sie o niej dowiedzialam to bylam juz w 8 tygodniu :) a teraz dopatruje sie wszystkiego zaraz po owulacji.

    Ja tak samo :) Wyższość wpadek nad planowanymi ;p

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pomyśleć,że kiedyś modliłam się o okres :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 21:14

    Almond, Nikusiia, 1000 lubią tę wiadomość

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Ja tak samo :) Wyższość wpadek nad planowanymi ;p

    I ja! Dowiedziałam się o ciąży w 8 tygodniu - było już pozamiatane :-D

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fi0lecik, idziemy jutro razem na betkę? Ta Twoja kreseczka nieco podobna do mojej, może np była od poczatku ale nie przyjzalas sie i dopiero teraz zauważyłaś? Ja moją od razu wypatrzyłam ale mocno jej szukałam ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewna znajoma ostatnio opowiadała o swojej córce ( która była z "wpadki" ) i mówiła jak ona do tego podchodzi i jak odpowiedziała Młodej na pytanie. Nastolatka zapytała ją " Mamo, czy ja byłam wpadką ???" A ona mówi : " NIE, BYŁAŚ NAJLEPSZĄ NIESPODZIANKĄ, JAKA MNIE W ŻYCIU SPOTKAŁA" strasznie zapadły mi jej słowa w pamięć :) :)

    Patuniek - myślałam, że to Twoja pierwsza ciąża :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 21:29

    Magda - mbc, Almond lubią tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Fi0lecik, idziemy jutro razem na betkę? Ta Twoja kreseczka nieco podobna do mojej, może np była od poczatku ale nie przyjzalas sie i dopiero teraz zauważyłaś? Ja moją od razu wypatrzyłam ale mocno jej szukałam ;)

    Jak zobaczyłam Twój test ciążowy, to od razu miałam myśl, ze to ciaza. U Ciebie jest taki blaaady, ale różowy kolor a u mnie bardziej cień :) zrobię test z porannego moczu pojutrze :) Czekam na Twoje wyniki bety i trzymam mocno kciuki!

    Sanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoveLove wrote:
    i pomyśleć,że kiedyś modliłam się o okres :D

    Haha the same;P A teraz sobie myślę na cholerę mi te tabletki anty były skoro to nie takie ho siup ;)

    Nikusiia lubi tę wiadomość

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 5 listopada 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek mądry po fakcie ;)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 5 listopada 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4dpo TRZYMAJCIE MNIE hihi :)

    Nikusiia
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ