X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Misiola84 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 22 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Ja zaczynam swój drugi cykl starań. Jak na razie testy owulacyjne negatywne, ale wg wykresów owulacja powinna być dopiero w środę...

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 22 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednim cyklu robiłam testy owu, a w tym nie robię.
    W ogóle w tym cyklu dużo lepiej się czuję, bo w październiku byłam dwa razy chora.
    Będziemy pilnować regularnego serduszkowania co 2-3 dni ( w zasadzie już pilnujemy), a później poczekamy na efekty ;)

    Almond lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu jestem jeszcze bardzo świeża w tych sprawach i na początek tak jest mi lepiej. Wdrażam się dopiero po mału

  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, ja szykuję dzisiaj nalewkę cebulowo-czosnkową, pyszną ;),ale masz 100% rację,że dobra kondycja to lepsze samopoczucie i większe szanse. Organizm wie kiedy najlepszy czas i trzeba zrobić co w mocy by właśnie takie niby zwykłe przeziębienia nie obniżały nam szans.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 22 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja w poprzednim cyklu robiłam testy owu, a w tym nie robię.
    W ogóle w tym cyklu dużo lepiej się czuję, bo w październiku byłam dwa razy chora.
    Będziemy pilnować regularnego serduszkowania co 2-3 dni ( w zasadzie już pilnujemy), a później poczekamy na efekty ;)

    Magda my tez w tym cyklu od dzis co 2 dni:-)! Testy owu zrobie bo jeszcze kilka mi zostalo, ale tez jakos juz na nich wole nie polegac! Leoiej tegulrnie to sie nie ominie;-) a pozniej tylko na monitoring zeby potwierdzic owulke:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond, a ten olej z wiesiołka to długo stosujesz? ,pytam bo się zastanawiam czy go wdrożyć i czy zauważyłaś jego dobre działanie.

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 października 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja tez mam w tym miesiącu zamiar serduszkowac do 2-3 dni :D także widzę ze wiele z nas ma taki sam plan na listopad :) oby to był dobry plan :D

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 22 października 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tu przeskoczę - testuję pod sam koniec października (30), ale może to wystarczy - na październikowym forum jakaś ciężka atmosfera ;) A prawdopodobnie i tak tu dłużej zostanę, bo mam w głowie cały czas taką myśl, że uda się w grudniu (?!).

    Konstelacja - ja brałam olej z wiesiołka, w sumie już czwarty cykl. Bardzo mi poprawił śluz - wcześniej miałam taki wodnisty, a teraz faktycznie wiem, o co chodzi z tym białkiem jajka :) Zadziałał od razu, trzeba brać 3x2 tabletki dziennie.
    Niektóre dziewczyny polecają jeszcze siemię lniane.

    Konstelacja, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 października 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie siemię lniane zupełnie nie pomogło. Piłam calutki miesiąc i efektów żadnych. Teraz codziennie jem 6 tabletek z wiesiołkiem, ale na razie nie widzę różnicy. Póki co 8 dzień cyklu, więc może po prostu nie ma się co dziać ;)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 22 października 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie początek plamień, chciałabym, żeby @ już przyszła i żebym mogła zacząć od nowa...Zamówiłam wiesiołek i żel conceive i po @ wdrażam plan <3 co 2 dni.
    Muszę Wam przyznać, że zastanawiałam się długo nad udziałem w tym forum, bo trochę mnie przeraża jak się tu nakręcamy...Z drugiej strony nie mam komu się wygadać...

    Konstelacja lubi tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba spróbuję z tym wiesiołkiem, tak poczytałam to więcej jest opinii pozytywnych, zobaczymy czy jest dla mnie.
    a i Jaszmurka może coś w tym jest ,ale fajnie,że jest takie miejsce, bo ja długo podczytywałam różne fora i akurat na ovu jest najwięcej wiedzy i takich konkretnych opinii.

  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mii88, siemie lniane to moja mama wciskała mi jak byłam dzieckiem, pamiętam tego gluta jak przechodził mi przez gardło bleeee,ale jak trzeba się przemóc to trzeba, prawda ;) ?

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    U mnie początek plamień, chciałabym, żeby @ już przyszła i żebym mogła zacząć od nowa...Zamówiłam wiesiołek i żel conceive i po @ wdrażam plan <3 co 2 dni.
    Muszę Wam przyznać, że zastanawiałam się długo nad udziałem w tym forum, bo trochę mnie przeraża jak się tu nakręcamy...Z drugiej strony nie mam komu się wygadać...

    U nas podobny plan działania. Trzymam kciuki :)

    Taka nasza kobieca natura, ze wszystko analizujemy. Ale nakrecanie sie na sukces chyba nie jest złe :)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 22 października 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstelacja to będziemy razem tego wiesiołka testować. Ja też obiecuję sobie więcej pić, bo to też pomaga podobno na śluz.
    Co do Ovu to zdecydowanie jest tu b.dużo przydatnych informacji a wiedza niektorych Dziewczyn aż szokuje.

    DoveLove nakręcanie na sukces jak najbardziej wskazane ;) Chodzi mi bardziej o sytuację kiedy wszystko podpasowuje się pod objawy ciąży a potem wielkie rozczarowanie.

    Ja też 3mam kciuki za Was :) Mi się marzy, żeby w Wigilię mieć dodatkowy prezent dla bliskich, więc ten listopad byłby akurat ;)

    Konstelacja lubi tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 22 października 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. Jakiś czas czytam tutaj różne wątki,ale nigdy nie miałam odwagi, żeby coś napisać. Ale w sumie co mi tam... Możecie mnie wpisać na testowanie na 10.11 :)

    Konstelacja, mi88, Ikulinka29 lubią tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Malinka :)

    A z tymi objawami to niestety tak jest, ze często ciążowe sa podobne do okresowych :/
    I chcąc nie chcąc i tak sie nakrecamy.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listopad nam sie rozkręca, ale fajnie :)

    Ja tez używam wiesiołka i to nie pierwszy raz, ale o dziwo w tym miesiącu efektów nie widziałam... wręcz przeciwnie, zawsze troche tego śluzu było a w październiku baaaaardzo srednio... ale mysle ze to przypadek albo inne czynniki... ja dla odmiany nie łykam wiesiołka w tabletkach tylko codziennie wieczorem łyżeczkę oleju wypijam :D ale to nie musi wszystkim podchodzić :) a jako, ze wlasnie jade do sklepu to dokupie siemię lniane ;) mam nadzieje ze moje przyszłe dziecko doceni moje starania i sie łaskawie pojawi niedługo :D

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja trzeba myśleć pozytywnie ale jak się chce za bardzo to też nie jest dobre bo czlowiek się nakręca i każdy zawrót głowy przypisuje pod ciąże, ale taka już kobieca natura jak czegoś chce. Ja staram się nie nakręcać ale czasami jest z tym ciężko. Ostanio spozniła @ mi się 10 dni i mimo testów negatywnych wszystko sobie podpisywałam pod ciąże.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem dziko podniecona, bo test owu prawie, prawie pozytyw ;) najciemniejsza kreska z tych co były. Może jutro będzie ciemniejsza? Podbrzusze mnie boli, śluz piękny.
    Nadzieja umiera z okresem.

    Konstelacja, Paulinaaa, 1000, Fi0lecik lubią tę wiadomość

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 22 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam wiesiołka przez dwa cykle i mi niestety nic nie pomógł. W tym cyklu robię testy owulacyjne. A jeśli znów nam się nie uda, to na kolejny cykl zamierzam zakupić ten magiczny żel Conceive Plus. I zobaczymy.

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ