X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 października 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, a moze... :) No to Ty zgarniasz kase za reklamę :D tak opisujesz, ze juz sie nie moge doczekac efektów :D u nas tez tak rożnie z tym poślizgiem wiec pokładam nadzieje w żelu :P

    Anonimowość na tym forum jest super :) i fakt, ze nikt nie bierze mnie za nawiedzona wariatkę, która ciagle tylko mysli i mowi o ciąży :P

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 października 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 dokłądnie mam to samo że nikt mnie nie bierze za nawiedzoną waritkę kótra tylko o testach ovu, o mierzeniu temp itp mówi :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) Ja w poprzednim cyklu robiłam testy owulacyjne, ale powiem Wam ze jakoś się do tego nie przekonałam i byłam bardzo nakręcona, mimo ze ciagle powtarzałam sobie - NA LUZIE.
    W tym cyklu było <3 tylko w 11 i 13 dc ze względu na prace męża. Nie wiem czy przy cyklach 29-30 jest sens robić sobie nadzieje,bo zazwyczaj ból owulacyjny czuje Ok 17 dnia.
    Zazdroszczę Wam serduszkowania co 2 dzień przez większość cyklu, my ledwo zahaczamy o dni płodne czasami.. ale w poprzednim cyklu staralismy się codziennie w dni plodne i nic z tego nie wyszło, wiec co ma być to będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 21:45

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 22 października 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh widze, ze listopad bedzie baaardzo ciekawy:-)!!! Osobiscie bardzo polecam olej z wiesolka, mi poprawil sluz juz w drugim miesiacu stosowania i w koncu jest rozciagliwy!

    Co do zelu to naprawde jest wiele pozytywnych opinii, jak ma pomoc to why not;-)

    U mnie to dopiero 4 cs, ale dzis jak ogladalam malutkie ubranka to taki ucisk w sreduchu był.. kiedys sie naprwbo uda:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Racja trzeba myśleć pozytywnie ale jak się chce za bardzo to też nie jest dobre bo czlowiek się nakręca i każdy zawrót głowy przypisuje pod ciąże, ale taka już kobieca natura jak czegoś chce. Ja staram się nie nakręcać ale czasami jest z tym ciężko. Ostanio spozniła @ mi się 10 dni i mimo testów negatywnych wszystko sobie podpisywałam pod ciąże.

    miałam tak samo!!! ;/ testów z 20 zrobiłam i byłam też na krwi...



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 22 października 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak teraz sie nie uda to chyba tez zainwestuje w olej z wiesiołka :P



  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 22 października 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu biorę tylko kwas foliowy i robię testy ovu, żeby zobaczyć kiedy będzie owulacja. Ale mam już tyle nieudanych cykli za sobą, że szczerze wątpie, że tym razem się uda.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka7 a który to twój cykl starań ?
    Powiem ci że testy owulacyjne sprawdziły sie super u mie .

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 22 października 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam że jak ktoś problemów ze śluzem nie ma to nie ma sensu stosować żelu. U mnie od dawna jest kiepsko, a ostatni cykl to tragedia - susza jak na Saharze. Ja pokładam ogromną nadzieję w tym żelu, może aż za ogromną. No i chyba zdecyduję się na starania co drugi dzień bo w tym cyklu było codziennie do 15 d.c. i potem już poczuliśmy się bardzo zmęczeni i potrzebowaliśmy przerwy. A ja mam przeczucie że owulacja mi się przesunęła w okolice 20d.c. Wkurza mnie już to wszystko, dosyć dużo pracujemy, mój mąż czasami noce zarywa i brakuje nam sił na to by codziennie się starć. A przymuszanie się to żadna przyjemność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 22:43

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 22 października 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testować będę 20 listopada jeśli nic się nie wydarzy wcześniej i wytrzymam.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal, faktycznie zrobiłaś dobrą reklamę, będzie kolejka w aptece.
    1000 masz 100% racji :)

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Malinka7 a który to twój cykl starań ?
    Powiem ci że testy owulacyjne sprawdziły sie super u mie .

    To mój 14cs. W czerwcu 2016r. podjelismy decyzje, że juz czas na bobaska, więc przestalismy uważać i sie zabezpieczac. Na początku podeszlismy do tego na luzie, na zasadzie, że co ma byc to bedzie. Ale w grudniu juz zaczelo mi to ciążyć ze tyle czasu i nic. Wiec poszlam na badania. Wyszlo mi, że prolaktyne po obciazeniu mam duuuzo za wysoką. Zaczelam kuracje z bromergonem i prolaktyna mi spadla az za bardzo. Bralam tez ovarin, luteine, duphaston, rozne suplementy i nic. Kiedys tez probowalam testów ovu. Dalam sobie spokoj na jakis czas ze staraniami. Nie patrzylam na nic, nie bralam nic, olalam temat. Teraz znow wracam do takich 'powazniejszych' staran.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 23 października 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, ale na monitoringu byłaś?Wiesz czy w ogóle masz owulację?
    My też jakoś rok temu w wakacje przestaliśmy się zabezpieczać i próbowaliśmy naturalnie, bo jedna zdolna pani gin twierdziła, że wszystko ok. Nie miałam jednak do niej zaufania, zresztą słusznie jak się potem okazało, i zmieniłam lekarza. U niego po badaniach potwierdzone PCOS, 3 cykle na Clo bez żadnej reakcji i skierowanie do kliniki niepłodności (głównie, żeby nie tracić czasu i mieć możliwość monitoringu, bo tamten lekarz przyjmował tylko raz w tygodniu). Także jeśli od czerwca 2016 nic u Ciebie i nie miałaś monitoringu to ja bym robiła.

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 października 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za piękne dwie kreseczki.Ja w czw testuje jak się nie uda to wpadam do was oby się jednak udało a was będę wspierać i podczytywać :)

    Magda - mbc, Sung lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 października 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Malinka, ale na monitoringu byłaś?Wiesz czy w ogóle masz owulację?
    My też jakoś rok temu w wakacje przestaliśmy się zabezpieczać i próbowaliśmy naturalnie, bo jedna zdolna pani gin twierdziła, że wszystko ok. Nie miałam jednak do niej zaufania, zresztą słusznie jak się potem okazało, i zmieniłam lekarza. U niego po badaniach potwierdzone PCOS, 3 cykle na Clo bez żadnej reakcji i skierowanie do kliniki niepłodności (głównie, żeby nie tracić czasu i mieć możliwość monitoringu, bo tamten lekarz przyjmował tylko raz w tygodniu). Także jeśli od czerwca 2016 nic u Ciebie i nie miałaś monitoringu to ja bym robiła.
    Nie miałam monotoringu aczkolwiek jak bylam kiedyś na usg, to ginekolog mi mówiła, że pęcherzyk dominujący jest i wszystko wskazuje na to, że zaraz bedzie owulacja. Tez rozwazam nad zmianą ginekologa. Może uda mi sie zapisac na listopad, wtedy zobaczę co mi powie inny gin.

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki za piękne dwie kreseczki.Ja w czw testuje jak się nie uda to wpadam do was oby się jednak udało a was będę wspierać i podczytywać :)

    Ineczka, śliczny wykres :) Nie wytrzymałabym na Twoim miejscu do czwartku :D chyba musze sie cierpliwości zacząć uczyć ;)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 23 października 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dziewczyny trzymam kciuki za piękne dwie kreseczki.Ja w czw testuje jak się nie uda to wpadam do was oby się jednak udało a was będę wspierać i podczytywać :)

    Ineczka jak długie masz cykle? Dla mnie wykres jest tak piękny, że ja bym już jutro testowała. Powodzenia <3

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Malinka7 a który to twój cykl starań ?
    Powiem ci że testy owulacyjne sprawdziły sie super u mie .
    te apteczne?



  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki, jak ja Was rozumiem!
    I z tą anonimowością i te wszystkie serduszkowe problemy.

    Ja w tym cyklu chciałabym właśnie jakoś tak z uwagą do tego podejść. Serduszka co 2-3 dni. Wiadomo, że czasem tydzień mnie i męża tak wymęczy, że po pracy to tylko spać, a nie serduszkować, więc staramy się w tym cyklu zadbać o atmosferę. Dziś mam 15 dc a cykle mam tak 33 dniowe więc owulka tuż tuż. W tym cyklu zaczęliśmy wcześniej serduszkować i zamierzamy to pociągnąć tak do 22dc.
    Jak to nie da efektu, to ja już nie wiem, co da :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym serduszkowaniem to slyszałam też różne opinie. Jedni np mówię róbcie to jak macie ochotę a inni że zbyt częste jest nie zdrowe ze wzgledu na jakość nasienia.

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ