X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 23 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam, że lepiej co 2-3 dni, ale znowu np.gin podczas monitoringu wyznaczyła nam, zeby <3 codziennie przez 4 dni z rzędu. Potem przeciągnęło się to o kolejne 3 dni (pęcherzyk nie pękał) i wyszło 7 dni z rzędu, które szczerze mówiąc bardziej nas zmęczyły niż dały frajdę :/

    thgfugpjfonf59xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze idziemy na żywioł i jako młode małżeństwo mamy jeszcze dużo energii na te sprawy :)

    KAL lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my w tym cyklu jak nas naszło :P i wyszło ze dzien przed lub tuz przed (kilka h po + tescie owu) i dzien po. mc temu było wyliczane i przyjemnosc mniejsza i efektu brak



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym serduszkowaniem to jest chyba ileś różnych recept, niektórzy mówią ze codziennie, inni ze co 2 dni, ze często właśnie poprawia jakosc nasienia a tez można wyczytac ze zrobic przerwe przed owu z 4 dni i żeby wtedy kilka razy dzień przed,w owu i dzien po. Chyba każdy musi sam spróbować jak mu pasuje :D

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a swoja droga ja zaczynam się martwic o siebie jak sie nie uda... 1 ciaza wpadka, 2 ciaza 1 cykl a teraz... od lipca niby krotko ale jednak schizuje :(



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mie w tym cyklu bylo serduszkowanie dzień przed owulacja i w dzień owulacji.

    Anecz kaa nie martw sie na zapas jeżeli jestescie zdrowi to napewno bedziesz w ciazy , czasami troszkę dlużej to trwa .Ale jeśli sie martwisz to mozesz zrobić sobie podstawowe badania hormonów i usg cyklu zeby zobaczyć czy masz owulacje i czy jajeczko peka. Ja po mimo kilku chorób po roku starań doczekałam sie ciaży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 12:42

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    U mie w tym cyklu bylo serduszkowanie dzień przed owulacja i w dzień owulacji.


    jak czytałam to niby tak na chłopca :P



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M już mu przeszło ale miał etap że codziennie jadł banany na syna bo u nas w rodzinie rodzą się same dziewczynki ale na szczęście udalo się go przekonać że płeć nie ma znaczenia byle by się udało i było zdrowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 12:55

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Mój M już mu przeszło ale miał etap że codziennie jadł banany na syna bo u nas w rodzinie rodzą się same dziewczynki ale na szczęście udalo się go przekonać że płeć nie ma znaczenia byle by się udało i było zdrowe


    weź... ja tez jadłam banany:P mojego męża zmuszać nie tzreba bo o uwielbia :) ale już też mi przeszło że koniecznie syn... ale presja ooczenia :( już jak bylam w 2 ciazy to wszyscy, że napewno syn...a mamy 2 córkę ;)



  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    My jeszcze idziemy na żywioł i jako młode małżeństwo mamy jeszcze dużo energii na te sprawy :)

    Biedronka, chyba wjechałaś mi na ambicję :D
    a ile jesteście ze sobą?
    My razem 8 lat, po ślubie 3.
    Więc nie wiem, czy zaliczać się do młodego, ale leniwego małżeństwa, czy jednak liczyć te 8 lat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 13:12

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 23 października 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki "rosną" 3 miesiące wiec ja nie mam zamiaru się wstrzymywać i co 2-3 dni serduszkować. Tylko wtedy kiedy mamy ochotę i siły, nawet dwa razy dziennie, oczywiście czas regeneracji dla mego męża też jest potrzebny ale nie ma to związku z plemnikami :)

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, 2 córeczki. A mi nie przeszlo i jednak tym razem będę celować w chłopca, jak się nie uda to trudno, do 4 razy sztuka :D córeczka tez bedzie super nie zrozumcie mnie źle ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 13:11

    Magda - mbc, anecz_kaa lubią tę wiadomość

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    U mnie to samo, 2 córeczki. A mi nie przeszlo i jednak tym razem będę celować w chłopca, jak się nie uda to trudno, do 4 razy sztuka :D córeczka tez bedzie super nie zrozumcie mnie źle ;)

    ja rozumiem :) my tez niby w chłopca, ale jakos czuje ze dziewczynke bedziemy miec :p mój mąż tez sie smieje ze do 4 x sztuka :P



  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 października 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do celowania w płeć.... u mojego męża w rodzinie rodza sie z kolei same chłopaki - on ma braci, tata ma braci, dziadek miał braci, wujek ma synów - jednym słowem masakra :D I zaczynam podejrzewać, ze serduszka przed owulacja beda bezskuteczne, bo w tej rodzinie po prostu nie rodza sie dziewczyny :D musze celować chyba w samą owu lub tuż po bo inaczej czuje ze jestem bez szans :D

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecz kaa no niby tak tylko ja już nie wierze w te teorieja np . kochałam sie w dzień owulacji i urodziłam córeczkę wiec u nas się to nie sprawdziło.Ja mam na to swoją teorię co da Bóg to będzie.
    Z koleji moja kuzynka mówiła że celowała na córke a ma 2 synów.Ale próbowac nie zaszkodzi .
    A pozatym myślę ze jakby to działało to każdy by miał syna i córke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Biedronka, chyba wjechałaś mi na ambicję :D
    a ile jesteście ze sobą?
    My razem 8 lat, po ślubie 3.
    Więc nie wiem, czy zaliczać się do młodego, ale leniwego małżeństwa, czy jednak liczyć te 8 lat :D

    Madzia nie masz się co przejmować bo jesteśmy naprawdę świeży. Ślub był trzy miesiące temu no i nie robiliśmy tego wcześniej.

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 października 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Ineczka, śliczny wykres :) Nie wytrzymałabym na Twoim miejscu do czwartku :D chyba musze sie cierpliwości zacząć uczyć ;)
    strach przed jedną kreską jest większy ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 23 października 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka1990 wrote:
    Ineczka jak długie masz cykle? Dla mnie wykres jest tak piękny, że ja bym już jutro testowała. Powodzenia <3
    U mnie z cyklami było rożnie, dlatego dałam sobie kilka dni zapasu. Ostatnio po hsg miałam równo 28 w tym miesiącu ovu też była w takie dni, które mniej więcej mogą oznaczać 28dniowy cykl, ale kto to wie:)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę, że będzie dobrze :) bo jak nie teraz to dopiero styczeń... mam umowę do końca roku i teraz jak się udało będę po 12 tyg, ale mam zamiar jeszcze pochodzić do pracy i nic nie mówić, tylko czekać na nową umowę...



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    ja rozumiem :) my tez niby w chłopca, ale jakos czuje ze dziewczynke bedziemy miec :p mój mąż tez sie smieje ze do 4 x sztuka :P

    Ja właśnie tez mam takie przeczucie :P Chyba faktycznie nie ma sie na to za dużego wplywu, jednym sie udaje to co chcą a inni mają niespodzianki ale tak na koniec najsilniejszy plemnik wygrywa ;)

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ