X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Madzia nie masz się co przejmować bo jesteśmy naprawdę świeży. Ślub był trzy miesiące temu no i nie robiliśmy tego wcześniej.

    Yyy ze tak zapytam z ciekawości, dopiero po ślubie sie kochaliscie pierwszy raz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mam być precyzyjna to ja w noc poślubną byłam dziewicą. Mąż który jest starszy ode mnie miał wczesniej inne ale to nie ważne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Patrzę na posty ktoś coś mówił o tym żelu Conective chyba Malinka. Ja również zaczęłam go stosować bo u mnie to mam taki skąpy śluz w c...e że to było udane posunięcie . Polecam . Dzisiaj czuje się okropnie ten poniedzialek jest straszny jak ta pogoda piersi ma nabrzmiałe bolą aż nie mogę chodzić w staniku . Miałam ostatnio dni płodne , serduszka też były z żelem,w jajnikach mnie kuło i bolalo mnie podbrzusze . Nie wiem czy jeszcze potrafię wierzyć ale może cud nadejdzie a nie tylko ta @@@@Pozdrawiam i sciskam was mocno:)

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 października 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej dziewczyny:) Patrzę na posty ktoś coś mówił o tym żelu Conective chyba Malinka. Ja również zaczęłam go stosować bo u mnie to mam taki skąpy śluz w c...e że to było udane posunięcie . Polecam . Dzisiaj czuje się okropnie ten poniedzialek jest straszny jak ta pogoda piersi ma nabrzmiałe bolą aż nie mogę chodzić w staniku . Miałam ostatnio dni płodne , serduszka też były z żelem,w jajnikach mnie kuło i bolalo mnie podbrzusze . Nie wiem czy jeszcze potrafię wierzyć ale może cud nadejdzie a nie tylko ta @@@@Pozdrawiam i sciskam was mocno:)
    Życzę aby to był szczęśliwy cykl. Ja w nowym cyklu zakupie ten żel, bo i u mnie ze śluzem nie jeat zbyt dobrze. Na razie czekam do 10.11

    Ikulinka29 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 października 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście znam chyba 1 parę, która nie sypiła ze sobą przed ślubem, podziwiam!



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Jeżeli mam być precyzyjna to ja w noc poślubną byłam dziewicą. Mąż który jest starszy ode mnie miał wczesniej inne ale to nie ważne

    Hardkorowo. Ja bym nie miała odwagi tak w ciemno.

    Apropos żelu conceive to są jeszcze innych firm podobne,myslicie ze ma to znaczenie? Jednak wybrac ten slawny conceive czy inne tez tak dzialaja?

    Sung lubi tę wiadomość

  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 23 października 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po weekendzie, nie zaglądałam tu od piątku i trochę miałam czytania żeby nadrobić :D
    Ovu prawdopodobnie miałam w piątek, ze względu na pracę <3 3 dni przed i dzień po, także w tym cyklu raczej nic z tego nie będzie. Niestety nie nastawiam się na II kreski :)

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to było naturalne. Może jestem dziwna.

    Ja brałabym sprawdzony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 15:46

    1000, mi88, Almond lubią tę wiadomość

  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 23 października 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wnk u mnie tez serduszka byly 3 dni przed i dzien po, tak samo spisalam miesiac na straty a pozniej niespodzianka i II kreseczki, takze trzymam kciuki

    WNK, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 października 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też bralabym sprawdzony żel. :)
    U mnie krecha coraz to mocniejsza na tescie ovu, więc zbliża się ten czas na ktory tak bardzo czekamy. :) chociaż i tak serduszkujemy regularnie :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Madzia nie masz się co przejmować bo jesteśmy naprawdę świeży. Ślub był trzy miesiące temu no i nie robiliśmy tego wcześniej.

    Uff, już myślałam, że dysponujesz nadprzyrodzonymi siłami!
    Zazdroszczę Wam tych początków, mam nadzieję, że szybko się uda :*

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Dla mnie to było naturalne. Może jestem dziwna.

    Ja brałabym sprawdzony.

    Nie jesteś dziwna, każdy robi jak uważa. Nie ma co oceniać.
    Ja wiem, że seks jest ważny, ale kurde dziewczyny nie tylko to się liczy.

    Ja kocham mojego męża tak bardzo, że nawet jakbym nie mogła z nim uprawiać seksu do końca życia, to nie miałoby to dla mnie znaczenia. Pewnie, fizyczność wiąże się z frustracjami i może w miarę upływu czasu zmieniłabym zdanie, ale kurde kocham go nad życie i to jest najważniejsze :)

    mi88, Kasiulka90, Almond lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 23 października 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNK wrote:
    Witam się po weekendzie, nie zaglądałam tu od piątku i trochę miałam czytania żeby nadrobić :D
    Ovu prawdopodobnie miałam w piątek, ze względu na pracę <3 3 dni przed i dzień po, także w tym cyklu raczej nic z tego nie będzie. Niestety nie nastawiam się na II kreski :)

    Oj tam, trzymam za Ciebie kciuki && !!

    WNK lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 23 października 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... Dzięki za miłe słowa, teoretycznie wiem że jakieś szanse zawsze są :) Ale wolę się nie nastawiać i w razie czego być pozytywnie zaskoczona jeśli by się udało, niż znowu czuć to rozczarowanie. Tym bardziej że w poprzednich miesiącach praktycznie zawsze trafialiśmy w ovu, a nic z tego nie wychodziło.

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sytuacja rysuje się mniej wiecej tak: ja i mój M jesteśmy trzy miesiace po ślubie. Mój M przechodził chemioterapie. Mieliśmy bardzo trudny czas. Teraz jest wsztko super na szczęście ale musieliśmy się przygotować na ewentualność że będzie bezpłodny dlatego mamy zamrożone. Obecnie nie robiliśmy powtórnie badań bo lekarz prowadzący twierdzi że na 99 procent jest wsztko ok. A w temat możemy się zgłębiać jeżeli nic nam się nie uda po roku starań. Dlatego staramy się z całą mocą. Zobaczymy co z tego będzie:)

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 23 października 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja troche zgłupialam. Bo owulacja powinna być dzis. Ale wg testów byla jak nic wczoraj. Przesunelo sie o 1 dzien. Martwi mnie to. Jestem po laparo w sierpniu i dopiero zaczynam ogarniac swoje cykle (usuneli mi torbiel z jajnika ktora blokowala cykle i byly przeogromnie dlugie ). Do tej pory owu byla 16 dnia a w tym miesiacu 15. Faza lutealna ma u mnie 13 dni. Boje sie że znow ta mała menda (torbiel) rosnie na jajniku

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 23 października 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Moja sytuacja rysuje się mniej wiecej tak: ja i mój M jesteśmy trzy miesiace po ślubie. Mój M przechodził chemioterapie. Mieliśmy bardzo trudny czas. Teraz jest wsztko super na szczęście ale musieliśmy się przygotować na ewentualność że będzie bezpłodny dlatego mamy zamrożone. Obecnie nie robiliśmy powtórnie badań bo lekarz prowadzący twierdzi że na 99 procent jest wsztko ok. A w temat możemy się zgłębiać jeżeli nic nam się nie uda po roku starań. Dlatego staramy się z całą mocą. Zobaczymy co z tego będzie:)

    Biedronko, trzymam kciuki za wasze starania. Przetrwaliscie trudne chwile, teraz czas na nagrode <3

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • WNK Przyjaciółka
    Postów: 61 63

    Wysłany: 23 października 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Dla mnie to było naturalne. Może jestem dziwna.

    Ja brałabym sprawdzony.

    Nie jesteś dziwna, to Twoje życie i nikt nie powinien Cię oceniać. Ja to szanuję, mimo że sama nie wytrzymałabym do ślubu. Każdy postępuje według tego co uważa za słuszne :)

    1000, pumka1990 lubią tę wiadomość

    7v8rugpjtdvu3riq.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 23 października 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNK wrote:
    Nie jesteś dziwna, to Twoje życie i nikt nie powinien Cię oceniać. Ja to szanuję, mimo że sama nie wytrzymałabym do ślubu. Każdy postępuje według tego co uważa za słuszne :)

    Ja tez tak mysle :) uwazam nawet ze to jest piękne ze tyle wytrwaliscie i ze Twoj maz grzecznie czekał i szanował Twoja decyzje mimo ze juz wczesniej próbował "z czym to sie je" ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 18:03

    WNK lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Aroa Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 23 października 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie :)
    Jesli mozna to dolaczam do listopadowego testowania. Staramy sie o rodzenstwo dla mojej 7-latki. Za nami 17 trudnych miesiecy i 3 Aniolki :((( bardzo sie boje kolejnej straty, ale musimy probowac bo inaczej sie nie da. Oby listopad byl tym szczesliwym miesiacem.
    Za wszystkie 3mam kciuki!!!!

    fc09d64f6342c120b458b72c472b241b.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ