X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Konstelacja Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 22 października 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i możę ja ten żel kupię ?, gdzieś czytałam,że któraś z dziewczyn miała,ale do aplikatora,że nie udawał się tak dozować jak chciała ,i że zamierza kupić taki sam ,ale bez aplikatora.Szkoda,że nie doczytałam o co chodziło z tym dozowaniem i mam sklerozę gdzie czytałam jej opinię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę dziewczyny, że w tym miesiącu działamy z dodatkowymi pomocami :) ja kupiłam symfolic, czytałam też że działa dobrze na plemniki to może mężowi też przemyce, bo z tabletkami to u niego ciężko :D testy ovu w tym cyklu odrzucam, bo i tak wiem kiedy są płodne i mniej więcej owulacja :)
    Chciałam też nie mierzyć temp i taki też mam plan, ale z ciekawości też pewnie czasami zmierze, żeby porównać z poprzednimi cyklami :)
    Niech moc będzie z Nami! :)

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 22 października 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się przyłączam już do Was, dziś przyszła @, więc pierwszy dzień kolejnego cyklu. Bardzo staram się skupiać na tym co przede mną a nie za mną. Ja też łykam wiesiołek, ale tylko po 2 tab, jakoś bałam się brać tego tak dużo. Ale szczerze to mi nic nie pomógł. Teraz oprócz wiesiołka wspomożemy się też tym żelem, jutro powinien dotrzeć. Jest na forum kilka dziewczyn, które wierzą, że ten żel im autentycznie pomógł.
    No cóż, zobaczymy co będzie. Wierzyć trzeba... Za dwa dni znowu zaczynam brać clo...

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żel i mnie kusi. Ale najpierw zlecone badania i wizyta u gina. Podpytam go przy okazji o naturalne wspomagacze :)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 22 października 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2018, 13:02

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zachecacie to tego żelu, że może i ja się skusze w okolicach dni płodnych :D tylko pewnie mi mój mąż powie, żebym przestała znowu świrować i wymyślać co to nowe rzeczy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czy w sumie jest sens kupowania żelu skoro śluzu w dni płodne mam zawsze bardzo dużo i bardzo się rozciąga? :)

  • Greta2017 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 22 października 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstelacja wrote:
    To i możę ja ten żel kupię ?, gdzieś czytałam,że któraś z dziewczyn miała,ale do aplikatora,że nie udawał się tak dozować jak chciała ,i że zamierza kupić taki sam ,ale bez aplikatora.Szkoda,że nie doczytałam o co chodziło z tym dozowaniem i mam sklerozę gdzie czytałam jej opinię.

    Cześć Konstelacja, wysłałam Ci wiadomość prywatną,przeczytaj i odpisz jak będziesz chciała :)

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj niteczka, kolejny cykl kolejna szansa :)

    Sprzedaż żelu w tym miesiacu drastycznie wzrosnie :)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 22 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam ochotę kupić ten żel i wiesiołka , ale to mój 1cs wiec postanowiłam się na razie wstrzymać.. Jedyne z czego korzystam to z siemienia lnianego(nasiona+ olej) , bo ostatnio zauważyłam , że brak mi jakoś energii i stan włosów też nie najlepszy.. Zresztą nie chce się nakręcać i świrować , bo strasznie źle na mnie to działa :(

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • niteczka Przyjaciółka
    Postów: 94 22

    Wysłany: 22 października 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoveLove :)

    Kurcze tak Was czytam i chyba zakupię ten żel, mam nadzieję że przyjdzie przed owulacją :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 20:17

    07.2017 [*]
    01.2018 cb
    10.2018 cb
    rux7mag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem szczerze jak czytam Was i mówicie o tych wszytkich rzeczach, że wiesiołek, żel itp. To widzę jaka jestem zielona w tych sprawach ;)

  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorący ten listopad bedzie <3
    Nasi mężczyźni będą zachwyceni ;)

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka89 wrote:
    Ja wam powiem szczerze jak czytam Was i mówicie o tych wszytkich rzeczach, że wiesiołek, żel itp. To widzę jaka jestem zielona w tych sprawach ;)

    Biedronka, to forum jest kopalnią wiedzy. A komu nie wierzyć jak nie zakreskowanym koleżankom :)
    Ale szczerze, to ja tez dopiero tu zrozumialam ze mozemy sobie pomóc same, chociaz badania i opinia lekarza powinna byc na pierwszym miejscu.

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 22 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia jeśli nie masz problemu ze śluzem to nie ma sensu wg mnie. U mnie z tym kiepsko i ogólnie z nawilżeniem, więc już wcześniej myślałam o jakimś lubrykancie dla komfortu <3 , ale bałam się, że zamiast pomóc to skończy się infekcją.
    W pt mam wizyte u gin to podpytam czy mogę tego wiesiołka na pewno.

    thgfugpjfonf59xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam wiesiołka u mie pomógł bardzo na śluz zwiekszył jego ilość i jakość ,na poprawe śluzu polecam też syrop guajazyl ja brałam jedną łyżke stołową od 5 dc .
    Nad żelem zastanawiam się czy kupić czy nie w staraniach o pierwszą ciaze mi nie pomógł ale może teraz mi pomoże
    Zakupułam natomiast miositygon zobaczymt czy pomoże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2017, 20:33

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 22 października 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe :D widzę ze listopad miesiącem staran z żelem :) Almond to chyba od Ciebie sie tu zaczęło, powinni Ci zapłacić za reklamę :D

    DoveLove, Almond, Konstelacja lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • DoveLove Autorytet
    Postów: 762 374

    Wysłany: 22 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykują sie piękne prezenty pod choinkę <3

    qb3cwn15v37nxio5.png
    klz96iyehfls5pph.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 października 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęło to się chyba ode mnie :P z żelem ale to nie ważne :) mój M jak już wcześniej pisałam jest zachwycony bo z ilością sluzu było u mnie kiepsko i ten seks był taki se o... bo M bolało wedzidęłko po bo nie był dobrego "poślizgu" a teraz działamy z żelem i M to szaleje z rozkoszy :) ja nie chciałam innych lubrykantów bo wyczytałam, ze zabijają plemniki i tworząbarierę (oczywiscie nie są metoda antykoncepcji) a o tym żelu tu się dowiedziałam i ja i M sobie chwalimy więc można działać :P

    Ja sobie chwle "przyjaźnie" forumowe :) jestem tu bardziej anonimowa niż na FB do tego jak się jest bardziej anonimowym to można więcej o sobie powiedzieć i o soich spostrzeżeniach bo nikt nie wie że pisze Anna Kowalska i nie będzie wiązał moich problemów z dziwną miną na ulicy jak byśmy się spotakli :)

    Sung niemogę podejrzeć Twojego wykresu. Któy masz dzień cyklu? i któy to starań? Ja dziś 12dc śluz rozciagliwy lekko mleczny szyjka otwarta... działamy z M w tym cyklu co 2 dni :) narazie się udaje :)

    1000, Konstelacja lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 października 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam jeden sukces z listopadowego testowania który ma 5 lat i śpi w obok pokoju :)

    Fi0lecik, DoveLove, anecz_kaa, Konstelacja lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ