X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Tak sie zastanawiam co jeszcze mogę Wam podpowiedzieć :)

    My jeszcze używaliśmy żelu conceive plus w szczęśliwym cyklu i co prawda tego nie próbowalismy, ale lekarz też mówił o tym, że jak juz ma się pewność ze owulacja jest/będzie za chwile, to facet przed seksiorem powinien wypic filiżankę espresso, bo to dodatkowo daje kopa plemnikom :)


    No własnie tak przeczytałam też dzisiaj o tej kawie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są jakieś jaja... my tu wydziwiamy, obserwacje robimy, badania ... a wczoraj w uwadze pokazywali dziewczynę w 4 ciąży ( dzieci oddaje do domów dziecka ) która nawet nie wiedziała w którym jest miesiącu, paliła 5 paczek !! dziennie, piła alkohol itp ...

    i taka osoba w 4 ! ciąży ... masakra

    Ja chyba jak nie uda się teraz to kupię też coś dla męża :p

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    To są jakieś jaja... my tu wydziwiamy, obserwacje robimy, badania ... a wczoraj w uwadze pokazywali dziewczynę w 4 ciąży ( dzieci oddaje do domów dziecka ) która nawet nie wiedziała w którym jest miesiącu, paliła 5 paczek !! dziennie, piła alkohol itp ...

    i taka osoba w 4 ! ciąży ... masakra

    Ja chyba jak nie uda się teraz to kupię też coś dla męża :p
    No niestety.. tak to już w życiu jest ;/

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - jeszcze jedna uwaga, o której się dowiedziałam tuż przed udanym "razem" :)

    Czyli pozycja :) Zawsze myślałam, że wystarczy zrobić świecę i po kłopocie :) A tu się okazuje, że jeśli ma się tyłozgięcie, to odpowiednią pozycją jest łokciowo-kolankowa:) I tak sobie siedziałam pół godziny z wypiętym tyłkiem :) I pomogło :)

    Jest też sprawa związana z regularnym współżyciem - czy wiecie, że nie jest wskazane każdorazowe siedzenie w takiej pozycji? Lepiej posiedzieć/leżeć tak z 15-20 minut i potem wstać i iść do łazienki- podobno plemniki potafią zamknąć drogę nowym towarzyszom z kolejnej ejakulacji, więc droga do zapłodnienia jest jeszcze trudniejsza. Kumulowanie w sobie spermy może bardziej zaszkodzić, niż pomóc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2017, 14:24

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę, Gin Ci powiedziała że masz tyłozgięcie? bo zastanawiam się czy na zwykłym USg wyjdzie czy własnie na tym HSG?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem znowu bojowo nastawiona :D nowy żel zakupiony suplementy dla męża zakupione :D czekamy na dni płodne :D

    Paulinaaa, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym w tym cyklu może i miała nadzieje, ale przez te głupie testy owu to tylko się podłamuję. Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale dalej nie ma pozytywu - a dziś 19 dc...
    Piersi od 14 dc strasznie mnie bolą, więc będę musiała zbadać w piątek i proga i prolaktynę ( w 5 dc była coś ok 19, ciekawe jak teraz )
    Zła jestem, że je zaczęłam stosować

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Sporo dziewczyn na innym wątku chwaliło Fertilman bardzo bardzo :) Jak mężowie zrobili ponownie badania widać było poprawę :)
    Tyle że mój mąż się nie badał. Podejrzewam, że to kupił po to, żeby mnie wesprzeć :) Bo póki co wiadomo, że to ja mam problem z płodnością, więc nasienia nie badaliśmy. No cóż, na pewno mu nie zaszkodzi. Skoro mu nie szkoda kasy, to niech wcina ;)

    kasiulka1082 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Tyle że mój mąż się nie badał. Podejrzewam, że to kupił po to, żeby mnie wesprzeć :) Bo póki co wiadomo, że to ja mam problem z płodnością, więc nasienia nie badaliśmy. No cóż, na pewno mu nie zaszkodzi. Skoro mu nie szkoda kasy, to niech wcina ;)

    super mąż ma podejście :) :) mój by na to nie wpadł, dobrze że ma dobrą żonę i za miesiąc dostanie tableteczki hahaha

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 To że masz Ty problem z płodnością to nie znaczy że mąż nie powinien się zbadać. Mężczyźni powinni się badać chociażby z tego względu że ich dłużej się "leczy" Ty swoje przeszkody zlikwidujesz a męża przeszkody nadal będą jeśli oczywiście są. Zawsze każdemu zalecam żeby namawiali swoich ukochanych do zbadania. Ja dosyć szybko zaczęłam się diagnozować z mężem i u mnie póki co wszystkie hormony w normie ale nasienie kiepskie i cały czas próbujemy je poprawić ale to jest nie równa walka... Idą parametry w górę ale poowoooli więc jeszcze długa droga żeby były one super świetne ;) a staramy się prawie półtora roku. Badanie nasienia jest tak prostym badaniem, że w ogóle od tego powinno się zaczynać diagnostykę moim zdaniem ;)

    Sung, edwarda20 lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    O proszę, Gin Ci powiedziała że masz tyłozgięcie? bo zastanawiam się czy na zwykłym USg wyjdzie czy własnie na tym HSG?

    MałaMi - tyłozgięcie lekarz ginekolog może stwierdzić podczas zwykłego badania ginekologicznego, podczas badania palpacyjnego :)

    Za każdym razem mój mi mówi "o, ma Pani tyłozgięcie" ;) Miałam już przed pierwszą ciążą, miałam po ciąży i mam teraz :)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    MałaMi - tyłozgięcie lekarz ginekolog może stwierdzić podczas zwykłego badania ginekologicznego, podczas badania palpacyjnego :)

    Za każdym razem mój mi mówi "o, ma Pani tyłozgięcie" ;) Miałam już przed pierwszą ciążą, miałam po ciąży i mam teraz :)


    A to mnie gin nic takiego nie powiedziała ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    A to mnie gin nic takiego nie powiedziała ;)

    To pewnie tyłozgięcia nie masz - więc wystarczy świeca ;) :P

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Ja to bym w tym cyklu może i miała nadzieje, ale przez te głupie testy owu to tylko się podłamuję. Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale dalej nie ma pozytywu - a dziś 19 dc...
    Piersi od 14 dc strasznie mnie bolą, więc będę musiała zbadać w piątek i proga i prolaktynę ( w 5 dc była coś ok 19, ciekawe jak teraz )
    Zła jestem, że je zaczęłam stosować
    Przykro mi :( Dalej Cię Kochana namawiam do mierzenia temperatury. Wydajesz pieniądze na badania i testy, a za termometr byś zapłaciła raz i to niedużo. Wiem, że Ci to nastroju nie poprawi, bo pewnie i tak byś czekała na ten magiczny skok temperatury. Ja przez kilkanaście dni przeżywałam to co Ty teraz. Od 14 dc do wczoraj czekałam na ten skok. Przedwczoraj było najgorsze podłamanie :( Ale dzisiaj już psychicznie bardzo dobrze. Stwierdziłam, że teraz to już i tak nie będę wiedziała, kiedy się tej owulki spodziewać, więc obojętne. Może mam taki dobry humor ze względu na ten FertilOva z mio-inozytolem, który do mnie jedzie właśnie kurierem :D Pokładam w nim wielką nadzieję. Liczę na to, że mi skróci cykle, a przede wszystkim wywoła owulację.

    Dominisia883, 1000, mi88 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, mam najwspanialszego męża na świecie :) Ma do mnie anielską cierpliwość chłopak :D Od kilku miesięcy chodzę ciągle podłamana, że nam się nie udaje. Ostatnio mu wspomniałam, że jedna dziewczyna z forum, która zażywała mio-inozytol zaszła w ciążę po 9 miesiącach (Ineczka :)). A on mi na to: "o, to fajnie, że tak szybko". Myślałam, że mi ręce opadną xD A ja się wkurzam, że pół roku nam się nie udaje :D Faceci naprawdę są z marsa :)
    Dominika, tak, wiem, że powinniśmy się oboje zbadać, ale chciałabym jeszcze poczekać. Do końca roku powinniśmy się wprowadzić do nowego mieszkania, bardzo na to czekamy. Jak mi opadną emocje związane z urządzaniem swojego kąta, to wtedy skupimy się już na tym, co ważniejsze ;)

    Dominisia883, mi88 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno Dominisia. Nie podejrzewam w najmniejszym stopniu, że mąż mógłby mieć problemy z nasieniem, bo prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, jest szczupły, uprawia sport, od dziecka warzywka z ogródka, dobrze wygląda. Więc mam nadzieję, że mnie to nie zgubi... Ale tutaj akurat liczę na to, że będzie ok :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Paulina, mam najwspanialszego męża na świecie :) Ma do mnie anielską cierpliwość chłopak :D Od kilku miesięcy chodzę ciągle podłamana, że nam się nie udaje. Ostatnio mu wspomniałam, że jedna dziewczyna z forum, która zażywała mio-inozytol zaszła w ciążę po 9 miesiącach (Ineczka :)). A on mi na to: "o, to fajnie, że tak szybko". Myślałam, że mi ręce opadną xD A ja się wkurzam, że pół roku nam się nie udaje :D Faceci naprawdę są z marsa :)
    Dominika, tak, wiem, że powinniśmy się oboje zbadać, ale chciałabym jeszcze poczekać. Do końca roku powinniśmy się wprowadzić do nowego mieszkania, bardzo na to czekamy. Jak mi opadną emocje związane z urządzaniem swojego kąta, to wtedy skupimy się już na tym, co ważniejsze ;)

    :) :) :) Po "rozmowie" z Tobą zaczęłam rozważać te mierzenie temperatury :)
    Dużo mi powie piątek, bo jak progesteron będzie ok to ponoć oznacza że owulacja była..., więc wtedy będę wiedziała że testy nie są dla mnie i już. Gorzej jak wyjdzie zły, to będę wiedziała że serio jest większy problem z owulacją :D bo tak to się jeszcze łudzę, że te testy po prostu na mnie nie działają.
    Jak będę mierzyła temperaturę to już będę więcej wiedziała, pomyślę i zakupię jak coś ten jakiś owulacyjny od grudnia + wit dla męża ( "zabije mnie :D" ) - on dalej uważa że 5 miesięcy to nic i niepotrzebnie panikuję

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 14 listopada 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a ty kiedy zaczynasz się badać ? bo przeoczyłam, albo nie pamiętam.

    Ja w grudniu zapisuję się do gina i idę z tymi wynikami z 5 dc i 22 dc.

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 14 listopada 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    I jeszcze jedno Dominisia. Nie podejrzewam w najmniejszym stopniu, że mąż mógłby mieć problemy z nasieniem, bo prowadzi bardzo zdrowy tryb życia, jest szczupły, uprawia sport, od dziecka warzywka z ogródka, dobrze wygląda. Więc mam nadzieję, że mnie to nie zgubi... Ale tutaj akurat liczę na to, że będzie ok :)
    Kochana to super że taki tryb życia prowadzi ale niestety nie tylko to ma wpływ ;). Tak czy inaczej trzymam kciuki żeby nic u męża nie wyszło jak już zdecydujecie się to sprawdzić bo ciężko nasienie się leczy ;).

    Kasiulka90, Nikusiia, edwarda20 lubią tę wiadomość

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 14 listopada 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie jeszcze nie badałam, Paulina. Cały czas tylko biadolę i się smutam xD Ale obiecuję poprawę. Pójdę się zbadać w styczniu. Ok, takie postanowienie. Jesteście świadkami :D
    O, i może męża też namówię! Domi, ze względu na Twoją sytuację :) Widzisz, plus jest taki, że możesz kogoś próbować nakłonić, pomóc.

    Dominisia883 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ