X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 września 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:40

    Kamilka lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 23 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    O dzięki ci bardzo, my właśnie mieszkamy w Lublinie ;)
    to prywatnie możecie się umówić. a jakby co trzeba było to weźmie na badania do szpitala bo on jest ordynatorem. ale bardzo dobry specjalista. mogę z czystym sumieniem polecić. :)
    mam nadzieje że Wam pomoże.

    arturowa lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoras coś na temat dr Małgorzaty Hasiec Strumpf w Lublinie?

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 23 września 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie dołączę bo duzo przeszlam i staram sie o drugiego dzidziusia.

    Aguska87
  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 23 września 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze pomozecie mi rowniez.jestem po usunieciu jojowodu i owulacje mam wlasnie tylko po tej stronie potw.monitoringiem.zaczelam pic ziola ojca sroki nr3 tylko prosze o pomoc czy dobralam wlasciwe zeby drugi jajnik zaczal pracowac.mialam niedrozy drugi jajowod.podchodzilam do in vitro ale brak rezultatu.wkoncu odpuscilam i zaszlam w ciaze sama.mam coreczke 2.5r a teraz kolejne starania i bylam na hsg jajowod drozny tylko owulacja jest ciagle po stronie bez jajowodu.pomozcie.

    Aguska87
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguska87 wrote:
    Moze pomozecie mi rowniez.jestem po usunieciu jojowodu i owulacje mam wlasnie tylko po tej stronie potw.monitoringiem.zaczelam pic ziola ojca sroki nr3 tylko prosze o pomoc czy dobralam wlasciwe zeby drugi jajnik zaczal pracowac.mialam niedrozy drugi jajowod.podchodzilam do in vitro ale brak rezultatu.wkoncu odpuscilam i zaszlam w ciaze sama.mam coreczke 2.5r a teraz kolejne starania i bylam na hsg jajowod drozny tylko owulacja jest ciagle po stronie bez jajowodu.pomozcie.

    Cześć Aguśka, podobno jak nie ma jajowodu to ten który został przejmuje funkcję niezależnie z której strony jajeczkujesz. Moja znajoma z jednym jajowodem urodziła dziecko:)

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska wrote:
    Dziewczyny a czy ktoras coś na temat dr Małgorzaty Hasiec Strumpf w Lublinie?

    Aganeska nie znam tej pani dr. A w czym się specjalizuje?


    Marleni chyba jednak przyjdzie wredota bo czuję już jak się zbliża. Jakby jutro przyszła byłoby super bo w sobotę w 3 dc zrobiłabym prolaktynę przed poniedziałkową wizytę u lekarza. A następnie robimy pauzę ze staraniami ok pół roku bo muszę doprowadzić do porządku organizm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 19:47

    f08af289ff.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 23 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek - podobno jest dobra w leczeniu niepłodności. Dziś o niej przypadkowo usłyszałam. Zaczęła przyjmować w Zamościu dlatego mnie zainteresowała.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 23 września 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Noemi gdzie się podziewasz Kochana?

    Hej Kochana, miło że o mnie pamiętasz :) czytam Was z ukrycia :)
    u mnie czekam na @ powinna się zjawić dziś więc pewnie jutro przyjdzie bo dziś się nie pojawiła ale na pewno mnie nie opuści. Jest mi żal samej siebie, bo straciłam siłę do walki tak jak Wy. Czekam na @ i zamierzam się zapisać do naszej Pani doktor, żeby pogadać wiadomo o czym. Podupadłam na duchu, dlatego jakoś ostatnio mało mnie tu ale za Was wszystkie trzymam kciuki :)

    neomi34
  • Aguska87 Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 23 września 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Cześć Aguśka, podobno jak nie ma jajowodu to ten który został przejmuje funkcję niezależnie z której strony jajeczkujesz. Moja znajoma z jednym jajowodem urodziła dziecko:)


    Tak lekarz wspominal o tym ale ze saniewielkie szanse i kazal czekac az bedzie owulka po drugiej stronie.a moze znacie co mozna zaczac brac zeby ruszyl drugi jajnik bo nie wiem czy te ziola cos pomoga.

    Aguska87
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 września 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam inofem i cyclodynon na podstymulowanie jajników ale lepiej skonsultuj z lekarzem.

    f08af289ff.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam jakiś czas temu u naszej Pani dr Włach. Miała mnie gdzieś wcisnąć do szpitala. Dzwoniłam raz ale napisała że jeszcze nie była w szpitalu i w środę coś ustali. Czy ona jak umawiała Was do szpitala to oddzwaniała czy same do niej dzwoniłyście?? Bo nie chcę jej męczyć;)


  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko właśnie na rezonans;) glupio mi tak troche do niej wydzwaniac,le boje się ze o mnie zapomniala;) a sms chyba nie wypada pisać ;)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    Dziewczyny byłam jakiś czas temu u naszej Pani dr Włach. Miała mnie gdzieś wcisnąć do szpitala. Dzwoniłam raz ale napisała że jeszcze nie była w szpitalu i w środę coś ustali. Czy ona jak umawiała Was do szpitala to oddzwaniała czy same do niej dzwoniłyście?? Bo nie chcę jej męczyć;)


    Ja na rezonans dzwoniłam sama do oddzialowej, i w ciągu 3 dni juz byłam przyjęta na szpital.

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 24 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba czuję się olana bo mnie Pani dr umawia już2 tyg. a dzisiaj to nawet tel nie odebrała, zresztą tydzień temu tez;) tylko sms ;)


  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 września 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Super że jesteś bo się martwiłam.
    Wierzę, że Ci ciężko, idź i postaw sprawę jasno, że nie chcesz już czekać i konkretne kroki niech podejmą. Uda Ci się na pewno :)

    Dziś przyszła @ wiedziałam, że mnie nie opuści :) Jutro zadzwonię bo już wiem, że żadne leki itp nic tu nie pomogą :( dziękuje za wsparcie, choć nie lubię się żalić :)

    neomi34
  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 września 2015, 17:41

    aiszza1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 tulę i zarazem trzymam mocno kciuki za Ciebie nie trzymaj w sobie tych emocji tylko wywalaj bo takie trzymanie blokowanie jeszcze więcej szkody może narobić wiem to z własnego przykładu kochana nie krepuj się mówienie o swoich uczuciach czy wątpliwościach nie jest przestępstwem więc odwagi :)

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 września 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Neomi narzekaj ile wlezie!!!
    A ja wczoraj zadzwoniłam do prof Leszczyńskiej żeby może się "wcisnąć" na jakis bliższy termin (bo umówiona na 21 pażdziernika) i lipa. nic a nic nie miała wolnego...
    a troche późno. bo niektóre badania powinno sie zrobić do 6 tyd po poronieniu a to już prawie 8 będzie....
    lipa.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 25 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi nie ma co tłumić w sobie swoich uczuć, bo to w niczym Ci nie pomoże, a wręcz może zaszkodzić. My doskonale wiemy co czujesz i przeżywasz, bo nie jeden raz przeżywałyśmy to samo. Każdej z nas zdarza się mieć gorsze dni i chwile zwątpienia. Idź do lekarza, ustalcie co dalej. Trzymaj się i głowa do góry, bo nasza psychika też ma przecież ogromny wpływ na zajście w ciążę.

    Kamilka a może powinnaś spróbować jeszcze w przyszłym tygodniu? Może jakaś pacjentka zrezygnuje, z doświadczenia wiem, że pacjenci lubią odwoływać wizyty w dniu tej wizyty.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ