X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko ja zapisuję się przez Żagiel Med, bo tam mi uwzględniają kartę pzu i mam za darmo. No i trochę przesunęłam, bo najbliższy termin przypadał mi na @.

    Marleni to tak kompleksowo te badania, ale dobrze może coś pójdzie do przodu. Wkurza mnie, że wszystkiego musimy szukać same, nikt nie może się zająć Nami kompleksowo, tylko trzeba szukać, prosić się.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 20 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda że piszecie tylko ze sobą :(( myślałam że tu znajdę wsparcie no nic postaram się jakoś sama poradzić...pozdrawiam i życzę owocnych starań

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Wedmoczka nie odchodź. Jeśli nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie to tylko dlatego że żadna nie zna dr Palacza. Żadna która ostatnio tu zaglądała.
    Zostań proszę. :)
    Może ktoś odczyta i się odezwie.

    A ja mam Dotek do Ciebie pytanie. Jutro idę do dr Leszczyńskiej. Czy tam są duże opóźnienia?
    Bo wizytę mam o 16.45 i zastanawiam się o której wejdę i o której wrócę do domu. Bo dziecko chciałam zostawić u dziadków.

    Marleni lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 20 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Hej.
    Wedmoczka nie odchodź. Jeśli nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie to tylko dlatego że żadna nie zna dr Palacza. Żadna która ostatnio tu zaglądała.
    Zostań proszę. :)
    Może ktoś odczyta i się odezwie.

    Ok może żadna nie zna tego lekarza a drugie pytanie czy to jest możliwe że po owu jest tak cienkie endometrium ?? i czy rzeczywiście mięśniak może powodować że nie mogę zajść w ciąże?? Każdy inny lekarz mówił że mam się nim nie przejmować i tylko kontrolować jak rośnie...sama już nie wiem mija 5 lat a ja dalej jestem w punkcie wyjścia ...:(

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Ok może żadna nie zna tego lekarza a drugie pytanie czy to jest możliwe że po owu jest tak cienkie endometrium ?? i czy rzeczywiście mięśniak może powodować że nie mogę zajść w ciąże?? Każdy inny lekarz mówił że mam się nim nie przejmować i tylko kontrolować jak rośnie...sama już nie wiem mija 5 lat a ja dalej jestem w punkcie wyjścia ...:(
    Po owu endometrium powinno być grubsze. A mięśniaki zależy jak usytuowane. Mogą ale nie muszą przeszkadzać. Takie diagnozy to lepiej konsultować.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A 5 lat to masakrycznie długo.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Z tego co się orientuję takie cienkie endo uniemożliwia zagnieżdżenie. Bierzesz jakieś leki, np Clo?? Tak jak pewnie czytałaś większość dziewczyn chodzi do dr Włach, ja chodzę do dr Polaka. Byłam kiedys u Chołubka na usg, ale on raczej zajmuje się ciężarnymi i wiem, że jest polecanym lekarzem do usg ciąży. Miałam wodniaka jajowodu i niestety u mnie go nie zauważył, tak jak wielu innych lekarzy. Pod kątem naszych problemów zrezygnowałam z luxmedu, chodzę tylko na monitoring do różnych lekarzy, zależy jak wypadnie. Dziewczyny pisały jeszcze o dr Wiktorze, on chyba przyjmuje w luxmedzie.
    Tak dr Wiktor w luxmedzie I ma swoją przychodnię prywatną femmed na zana.
    Ja też byłam u dr Włach i dopiero ona zajęła się moimi wynikami. Wyszła mi podwyższona prolaktyna.
    idę do dr Leszczyńskiej bo ona zajmuje się poronieniami. Zobaczę co mi powie, a wtedy zdecydujemy co dalej. Być może dalej nie będzie nic i przyjdzie mi pogodzić się z tym... ale zobaczymy jutro....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wodniak to poważna sprawa...
    Ja nie biorę clo. Ale może ono zmniejszać endometrium dlatego jak pisze Marleni trzeba brać coś na poprawę endo :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 20 października 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)przepraszam za reakcję ale od paru dni mam tak zrezygnowany nastrój że płakać mi się chcę...nie biorę żadnych leków tylko kwas foliowy łykamy z mężem od miesiąca...to jest moje kolejne podejście do diagnozy, bo odpuszczałam sobie ale to nic nie dało. Do Chołubka kiedyś chodziłam na usg ale robi na ilość nie jakość ostatni raz w cyklu rok temu zrobił mi aż 8 monitoringów z których pani dr nie była w stanie nic wywnioskować bo się mylił w zeznaniach. Teraz poszłam do dr. Trojnar-Kimber w Luxmedzie bo mam tam abonament a czytałam dobre opinie i ona mi rekomendowała do usg właśnie Palacza, jak zapytałam o Wiktora powiedziała że za młody...zapisałam się znowu do Palacza na sobotę muszę mieć skierowanie na progesteron a mojej dr nie ma do 5.11 zobaczymy co ona powie jak przyjdę do niej z tym wszystkim

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Dzięki dziewczyny :)przepraszam za reakcję ale od paru dni mam tak zrezygnowany nastrój że płakać mi się chcę...nie biorę żadnych leków tyło kwas foliowy łykamy z mężem od miesiąca...to jest moje kolejne podejście do diagnozy, bo odpuszczałam sobie ale to nic nie dało. Do Chołubka kiedyś chodziłam na usg ale robi na ilość nie jakość ostatni raz w cyklu rok temu zrobił mi aż 8 monitoringów z których pani dr nie była w stanie nic wywnioskować bo się mylił w zeznaniach. Teraz poszłam do dr. Trojnar-Kimber w Luxmedzie bo mam tam abonament a czytałam dobre opinie i ona mi rekomendowała do usg właśnie Palacza, jak zapytałam o Wiktora powiedziała że za młody...zapisałam się znowu do Palacza na sobotę muszę mieć skierowanie na progesteron a mojej dr nie ma do 5.11 zobaczymy co ona powie jak przyjdę do niej z tym wszystkim
    Spoko. Każdemu czasem puszczają nerwy.
    Ja chyba bym odpuściła jeśli jesteś niezadowolona z lekarza. Ale dobry lekarz to podstawa. Plus dr Włach jest taki że jak jest taka potrzeba to kładzie do szpitala na badania. I wtedy można zaoszczędzić trochę kasy na badania.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 października 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że dopiero odpisuję ale dopiero wrócilam. Byłam na weselu pod zgorzelcem. Kamilko ja byłam umówiona na 17 ale kazała mi wcześniej przyjechać a bylo opóźnienie i weszłam po 18.

    Muszę nadrobić zaległości forumowe:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 20 października 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Spoko. Każdemu czasem puszczają nerwy.
    Ja chyba bym odpuściła jeśli jesteś niezadowolona z lekarza. Ale dobry lekarz to podstawa. Plus dr Włach jest taki że jak jest taka potrzeba to kładzie do szpitala na badania. I wtedy można zaoszczędzić trochę kasy na badania.

    Tylko że nas nie stać na prywatne wizyty więc staram się w luxmedzie jakoś dojść do przyczyny.Kurcze tyle ludzi ma problem z płodnością a NFZ praktycznie nie refunduje i nie ma lekarzy specjalistów...przecież nie zawsze in-vitro to jest jedynym rozwiązaniem :(

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Przepraszam że dopiero odpisuję ale dopiero wrócilam. Byłam na weselu pod zgorzelcem. Kamilko ja byłam umówiona na 17 ale kazała mi wcześniej przyjechać a bylo opóźnienie i weszłam po 18.

    Muszę nadrobić zaległości forumowe:)
    Bardzo dziękuję za odpowiedź.
    Ale to pani prof kazała ci wcześniej przyjechać? Miałaś do niej nr tel? Bo ja tylko z panią rejestratorką rozmawiałam.
    Godzina to sporo ale cóż....
    A jak na weselu?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze pani profesor sama robi usg w gabinecie? I ile kosztuje wizyta jakbyś mogła mi powiedzieć :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 20 października 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A w pakiecie z luxmedu masz wyłączenie, że nie obejmuje wizyt u docentów i profesorów?? bo jeśli nie, to mój docent Polak przyjmuje w Kraśniku w luxmedzie. Z tego co pisały dziewczyny dr Włach czasem przyjmuje w szpitalu na nfz. Jak byłam u niej w żagielm med to poświęciał mi bardzo dużo czasu i nawet powiedziała, żebym nie przyznawała sie w rejestracji, że miałam usg, ale ja już zapłaciłam przed wizytą.

    mam coś takiego jak konsultacje profesorskie 3 razy w roku ale nie wiem czy o to chodzi w każdym razie nigdy mi nie odmówili jeszcze wizyty a mam ten abonament już kilka ładnych lat. A do pani Włach na nfz pewnie nie da się dostać albo czas oczekiwania jest strasznie długi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 22:15

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 października 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    A jeszcze pani profesor sama robi usg w gabinecie? I ile kosztuje wizyta jakbyś mogła mi powiedzieć :)

    Akurat tak się złożyło że jak zadzwoniłam się umówic to rejestratorka gdzieś wyszła i pani prof. osobiście odebrała telefon. Może tak tylko się zdarzyło że u mnie było opóźnienie. Pani prof. bada na samolocie a usg jak zaleci to robi je w gabinecie obok pan doktor. Ja nie miałam usg bo wystarczyło jej moje hsg bo wzięłam teczke z wynikami. Wizyta 150zł.

    Wesele super się udało, ja jak zwykle robiłam za kierowcę:) jedyny minus że strasznie daleko bo w obie strony wyszło 1400 km.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2015, 22:35

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    mam coś takiego jak konsultacje profesorskie 3 razy w roku ale nie wiem czy o to chodzi w każdym razie nigdy mi nie odmówili jeszcze wizyty a mam ten abonament już kilka ładnych lat. A do pani Włach na nfz pewnie nie da się dostać albo czas oczekiwania jest strasznie długi?

    do dr Włach na NFZ czeka sie dobrych kilka miesiecy, lepiej pojść prywatnie...jeśli uzna ze potrzebne są badania hormonów weźmie na oddział i wtedy będziesz mogła chodzić na nfz bez czekania kilka miesięcy... osobiście jednak pomimo że trzeba wydać pieniadze wolne chodzic prywatnie, bo na nfz wizyta trwa chwile i ciezko się dogadać..a prywatnie wszystko mam dokładnie wyjaśnione i wiem na czym stoję ,... ale to jest tylko moje zdanie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 października 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    do dr Włach na NFZ czeka sie dobrych kilka miesiecy, lepiej pojść prywatnie...jeśli uzna ze potrzebne są badania hormonów weźmie na oddział i wtedy będziesz mogła chodzić na nfz bez czekania kilka miesięcy... osobiście jednak pomimo że trzeba wydać pieniadze wolne chodzic prywatnie, bo na nfz wizyta trwa chwile i ciezko się dogadać..a prywatnie wszystko mam dokładnie wyjaśnione i wiem na czym stoję ,... ale to jest tylko moje zdanie.

    Całkowicie się zgadzam że dużo więcej się uzyskuje na prywatnych wizytach. Jest to jednocześnie przykre że płaci się składki i nie korzysta z nfz:(

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 października 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Akurat tak się złożyło że jak zadzwoniłam się umówic to rejestratorka gdzieś wyszła i pani prof. osobiście odebrała telefon. Może tak tylko się zdarzyło że u mnie było opóźnienie. Pani prof. bada na samolocie a usg jak zaleci to robi je w gabinecie obok pan doktor. Ja nie miałam usg bo wystarczyło jej moje hsg bo wzięłam teczke z wynikami. Wizyta 150zł.

    Wesele super się udało, ja jak zwykle robiłam za kierowcę:) jedyny minus że strasznie daleko bo w obie strony wyszło 1400 km.
    Kobieto to straaaaaaasznie daleko!!! Ale jak fajnie to tyle dobrego!
    Dzięki za informacje!
    Ciekawa jestem tej wizyty i jednocześnie mam stresa...... tyle na nią czekałam. A wiesz że nie udało mi się wbić do prof Matuszek? Zostało 26 listopada.... ale może nie pójdę. . Zobaczymy po jutrzejszej wizycie. Miłej nocki kobietki

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Kobieto to straaaaaaasznie daleko!!! Ale jak fajnie to tyle dobrego!
    Dzięki za informacje!
    Ciekawa jestem tej wizyty i jednocześnie mam stresa...... tyle na nią czekałam. A wiesz że nie udało mi się wbić do prof Matuszek? Zostało 26 listopada.... ale może nie pójdę. . Zobaczymy po jutrzejszej wizycie. Miłej nocki kobietki


    Do Matuszek to ja codziennie oglądałam grafik internetowy i jak sie zwolniło miejsce i to zauważyłam to odrazu zadzwoniłam się wbić:)

    Powodzenia na wizycie czekamy na relacje;)

    f08af289ff.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ