X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Do Matuszek to ja codziennie oglądałam grafik internetowy i jak sie zwolniło miejsce i to zauważyłam to odrazu zadzwoniłam się wbić:)

    Powodzenia na wizycie czekamy na relacje;)
    Robię to codziennie nawet kilka razy.... i póki co nic....
    Ale już poczekam.
    Dzięki.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink to jest endokrynolog i diabetolog. Sama juz nie wiem co myslev, próbuje mi jodem obnizyc tsh, chyba juz bym wolała eutyroks.

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki!
    Dam znać po wizycie.
    Wiele od tej wizyty zależy... ale nie spodziewam się cudów...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 21 października 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja też mam karte do Luxmedu i jak się okazało dzięki Marleni to też w Żagiel Medzie więc sprawdź czy Ty masz tylko Luxmed czy coś jeszcze :)
    Jeśli chodzi o USG w Luxmedzie to dr Tkaczuk poleciła mi dr Wiktora - sympatyczny, młody facet, wszystko można się go wypytać, pożartować więc bez spiny :)
    Więc na monitoring chodze do niego. Dr Tkaczuk to jego koleżanka i razem otworzyli gabinet na Zana więc wierze, że się zna na rzeczy :)

    A jeśli chodzi o endometrium po owulacji to ja miałam chyba 9 mm. Nie może być cienkie endometrium, bo dzidzia nie ma jak się zagnieździć.


    Prof. Matuszek? A co to za cudotwórca? :)

    Mi akurat poleciła moja dr Kimber-Trojnar tego Palacza, bo z kolei jest jej kolegą...sama już nie wiem co do opisu mam wątpliwości bo on podczas monitu nic nie mówił tej dziewczynie tylko juz po z pamięci i zdjęć jej dyktował...zresztą dziewczyna zrobiła tez inny błąd data OM wpisała 6.11 :)
    jak do tej pory nigdy nie miałam tak cienkiego endo więc po cichu liczę że to jakś bład pojdę do niego w sobotę po skierowanie to zapytam.

    Co do kraty ja mam ubezpieczenie z AXA to tzw karta Luxmedu Warszawskiego i w Lublinie mają mało placówek współpracujących kiedyś TOP Medical był ale od 2 lat wycofali sie ze współpracy został tylko Luxmed

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 09:52

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 21 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie chodziłam prawie przez rok do Chołubka miał swój sposób jak się okazało z jego sposobu nic nie wynikało ostatnio byłam u niego miesiąc temu ...w 15dc to stwierdził że cykł chyba bezowulacyjny...jak powiedziałam że był śłuz płodny kilka dni temu dopisał z nawiasach że widzi ciałko żolte...gdzie pani dr po zdjęciach tego nie zauważyła...powiedział że chyba badanie progesteronu może rozwiać wątpliwości

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Lady pink to jest endokrynolog i diabetolog. Sama juz nie wiem co myslev, próbuje mi jodem obnizyc tsh, chyba juz bym wolała eutyroks.
    a jak sie czujesz?
    nie masz wrażena smutku? takiego ogólnego? suchości w ustach i skóry?
    bo to też objawy chorej tarczycy.
    mi moja endo zmieniła jakis czas temu eutyrox na novothyral. novothyral jest lekiem dwuskładnikowym. eutyrox czy letrox jednoskładnikowym. podobno duwskładniowe lepsze bo pomagaja w zachowaniu równowagi emocjonalnej.
    sama nie wiem po czym mi lepiej...
    zobaczymy co pani prof powie...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.
    Do Palacza chodziła moja siostra i była zadowolona.
    A co do euthyroxu - mi w dupe nie poszedł, nawet trochę schudłam odkąd biorę.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja już po wizycie. Udało się prawie o czasie wejść ale tylko dlatego że dwie pacjentki nie przybyły.
    Prof Leszczyńska bardzo konkretna i charakterystyczna. Ale ja lubię konkrety to mi podpasowała.
    "Zaprosiła" mnie w piątek do szpitala na pobranie krwi. I zrobią mi wyniki na trombofilie jest trochę tych badań i generalnie bardzo drogie. Nawet myślałam o ich zrobieniu. A tu taka niespodzianka.
    Moje wyniki glukozy są słabe (a ja myślałam że skoro w normie to ok). Mam je koniecznie prof Matuszek pokazać.
    Mam brać kwas foliowy 5 mg, i acard. I poczekać na wyniki a trochę się czeka bo 6 tygodni....
    I teraz najgorsze. .... Mąż ma zrobić badania nasienia. Tego się bałam najbardziej bo on z tych.... jak by tu określić. .... mało chętnych do współpracy i wstydliwych.....
    Cóż zobaczymy.
    Powiedziała że raczej encorton mi da ale to dopiero jak zobaczy wyniki i pomyślimy nad Clexane i ile.
    Wiecie, same konkrety na tej wizycie. Nie gdybanie i szukanie w ciemno.
    Szkoda że wcześniej do niej nie poszłam.... cóż.....

    Mona_M lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka z tym mężem mam to samo :( nie wiem jak go przekonać.
    Cieszę się że wizyta udana.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Kamilka z tym mężem mam to samo :( nie wiem jak go przekonać.
    Cieszę się że wizyta udana.
    To witam w klubie. I co zrobisz? Bo mi pani prof kazała w abovo zrobić. Gdyby słabe to można u nich inseminscję zrobić. I mogą innych (nie własnych) wyników nie honorować. A w abovo chyba nie można dowozić nasienia. Chyba tylko na miejscu.
    Czy może się mylę to mnie naprostujcie.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wiem. Mi gin tez o abovo mówił, ale mówił, że można dowieźć jak mąż ma opory.Ale nie wiem jak jest na 100%

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Kurcze nie wiem. Mi gin tez o abovo mówił, ale mówił, że można dowieźć jak mąż ma opory.Ale nie wiem jak jest na 100%
    To światełko w tunelu dla mnie

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 października 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Kamilka fajnie że jesteś z wizyty zadowolona - niech CI tylko pomoże :)

    W abovo można dowozić,mój mąż 2 miechy temu dowiózł bez problemu, tylko podczas zapisywania trzeba im o tym powiedzieć.
    Zależy jeszcze ile czasu się wiezie.....
    My ze Świdnika jesteśmy. To niby niedaleko... ale trzeba wybrać czas bez korków. :)
    Ale jeśli jest taka opcja to kamień z serca hehe.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko cieszę się że Ci podpasowała pani prof. Jest szansa że przy niej zajdziesz w ciąże i donosisz. Co do mojej tarczycy to mam problem z wagą i jestem ciągle znęczona. Często też ludzie mi zwracają uwagę że jestem smutna ale nie wiem czy to z powodu tarczycy czy problemów i zmartwień które mam.

    Ja do pani prof nosiłam badanie nasienia z lux medu bo akurat takie miałam, nie kręciła nosem. Ale może w ab ovo robią dokładniej.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Można, chociaz panie namawiają żeby na miejscu, bo są bardziej wiarygodne. Nam dojazd zajmuje 40 minut, ale wyniki wyszły ok, lepsze niż rok temu. Robiliśmy wczoraj.
    Kurcze 40 minut to sporo. A w czym przewoziliście? W jakiejś lodówce czy nie trzeba? I w jakim pojemniku?
    Fajnie że wyszły ok.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 22 października 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja progesteron robię w każdym cyklu, kiedyś chodziłam do lekarza, który owulację potwierdzał tylko progesteronem, a kiedyś jak go nie było poszłam do jego kolegi i ten powiedział, że progesteron niewiele pokazuje, koniecznie trzeba zrobić usc i sprawdzić ciałko żółte. Co lekarz, to metoda, a efektu brak :(

    no mi np Palacz powiedział że nie ma sensu robić progesteron bo skoro owu była to hormonalnie jest ok...bo widzi ciałko żółte...tylko owu była z prawego jajnika tem gdzie jest mięśniak i pewnie nic z tego nie bedzie :(

    ja się fatalnie dziś czuję głowa pęka i jakoś mnie mdli...spałam tez okropnie:(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    W pojemniku z apteki na mocz, trzeba w cieple przewozić, w temperaturze ciała, ja trzymam pod bluzką :)
    Hihi ja myślałam że w chłodzie a tu w cieple trzeba. Dobrze wiedzieć :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    no mi np Palacz powiedział że nie ma sensu robić progesteron bo skoro owu była to hormonalnie jest ok...bo widzi ciałko żółte...tylko owu była z prawego jajnika tem gdzie jest mięśniak i pewnie nic z tego nie bedzie :(

    ja się fatalnie dziś czuję głowa pęka i jakoś mnie mdli...spałam tez okropnie:(
    Może to ta pogoda? Ja miałam dwa dni okropne zawroty głowy. Jeszcze takich bez powodu oczywiście nigdy nie miałam. To może i Ciebie coś jesiennego dopada?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 22 października 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Może to ta pogoda? Ja miałam dwa dni okropne zawroty głowy. Jeszcze takich bez powodu oczywiście nigdy nie miałam. To może i Ciebie coś jesiennego dopada?

    wiesz ja jestem meteopatą jak to sie mówi i na dodatek miewam migreny...najgorsze są wahania ciśnienia dla mnie i nagłe zmiany pogody :(

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 22 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ja to jestem niskociśnieniowcem i zmiany pogody to dla mnie dramat. Teraz od 3 dni też mam takie bóle głowy, że aż ledwo żyję.
    I kawa powinna podnieść ciśnienie, ale mi podnosi tylko górne, a dolne jest na poziomie 52 :/
    I zawsze słyszę od lekarzy proszę pić kawę i jeść więcej soli, bo wyższe ciśnienei jest gorsze. Ale niskie utrudnia bardzo życie, bo rano wstaje i już jestem zmeczona.

    mi kiedyś rodzinny powiedział że szklanka zimnej wody podnosi ciśnienie nie wiem czy to prawda...ja z kolei mam wysokie ciśnienie...przy czym rozkurczowe zawsze powyżej 90 a to podobno jest gorsze bo serce nie odpoczywa i jest bardziej groźnie...ja czasem nawet nie wiem że mam np. 160/114 czasem weryfikuje jak głowa boli przy tym ale nie jest to reguła...no i w początkowym stadium nie ma żadnych objawów...ehh im więcej mam lat na karku tym bardziej się sypie...podobno to wszystko przez stres, ale nie mam znajomych co by go nie mieli a ze zdrowiem mają ok

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ