X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 października 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mleko, miód i czosnek;)

    Najgorszy z możliwych ten zestaw :) chyba że wszystko z osobna i broń Boże podgrzanego mleka...

    pewnie będzie duuuużo herbaty z cytryną albo z porzeczką....dzis już konkretnie boli gardło i robię się pociągająca

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Już Wam to kiedys pisałam, jak ja się boję hsg..... normalnie wiem, że to tylko chwila ale strach mnie paraliżuje....
    Póki co licze na listopadowy prezent dla mojego małża.
    Wedmoczka - mnie też jedna lekarka nastraszyła cienkim endometrium i już spisałam ten cykl na straty. Ale mój gin mnie opierniczył za czarnowidztwo, zmierzył po owulacji i endo miałam 13,5 mm czyli genialne mimo CLO.

    Teraz czekam na efekty i już zaczynam się stresować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 09:56

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Wedmoczka - mnie też jedna lekarka nastraszyła cienkim endometrium i już spisałam ten cykl na straty. Ale mój gin mnie opierniczył za czarnowidztwo, zmierzył po owulacji i endo miałam 13,5 mm czyli genialne mimo CLO.

    Teraz czekam na efekty i już zaczynam się stresować.

    To trzymam kciuki :)mnie narazie nikt nie straszył...nawet Palacz przyznał że było trudne do zmierzenia bo jelita mu obraz przysłaniały...no nic się zobaczy wiecie ciężko jest mówić o czymkolwiek na podstawie jednego usg w 14 dc na razie wszystko składa się na to że była owulacja i piękne serducha w okolicy...zobaczymy

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 26 października 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A ja uwielbiam ten zestaw -- mniam mniam, i na mnie super działa :)

    zdrówka Wedmoczka!

    dzięki przyda się :)może to dobry znak że organizm teraz skupi się na zwalczaniu choroby a nie małego zarodka ...kiedyś czytałam że choroba na początku jak jeszcze nie wiesz o tym to dobry znak :)

    no widzisz dla każdego co innego ;) ja od dziecka nie mogę pić ciepłego mleka mam taki naturalny odruch...jak jest zimne to ok ale jak boli gardło to chyba nie bardzo pomoże ...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 października 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak lady pink polecan hsg w narkozie, zero stresu i bólu. A narkoza szybko puszcza i samopoczucie jest dobre.

    U mnie coś dziwnego się dzieje, 33 dc dzisiaj a rano temp wysokie i kalendarz wyznaczył owulacje na 30 dc. Chyba mój organizm dostał kręćka z tego wszystkiego. A może jod tak działa?

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka dawaj znać, trzymam kciuki. Ja do dr Tkaczuk idę 17.11 dopiero. Z wynikami Tsh 3,64. Chyba marne szanse były na zajście. Nie wiem czy to już niedoczynność czy jeszcze nie i pewnie trochę potrwa zanim to zbije.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 października 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla masz podobne tsh jak ja. Wartozrobic usg tarczycy, dokladnie robi pan na starzica w gabinetach w kamienicy za 80 zl.

    Lady pink nie monitoruje bo do konca roku sie nie staramy.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek a dlaczego warto zrobić usg tarczycy
    ? Dzięki za info.
    chodzę ostatnio przestraszona, bo robiłam od razu krew i w jednym zakresie wyniki mam b. złe i idę w pt do rodzinnego, bo to raczej temat nie ginekologiczny, poza tym do 17.11 bym zwariowała.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wedmoczka dawaj znać, trzymam kciuki. Ja do dr Tkaczuk idę 17.11 dopiero. Z wynikami Tsh 3,64. Chyba marne szanse były na zajście. Nie wiem czy to już niedoczynność czy jeszcze nie i pewnie trochę potrwa zanim to zbije.

    Cześć dziewczyny ja czuje się coraz gorzej noc prawie nie przespana suchość w gardle trzeba co chwilkę łyk wody i ssać hallsa mężuś mówi że mam stan podgorączkowy bo jestem wg niego gorąca...on jest zapisany do rodzinnego dziś na 11 chce żebym poszła z nim i dopisała się by mieć skierowanko na bete i mieć jasność czy mogę normalnie się kurować...tylko nie wiem czy już było by coś czy jeszcze za wcześnie na bete dziś 22 dc a owu miałam podobno 12 dc...

    co sądzicie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 09:01

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Hmm czyli jesteś 10dpo, więc ciężko stwierdzić. Czytałam że beta z krwi jest już pewna w 12dpo, więc nie wiem :) A że ja jestem w gorącej wodzie kąpana, to bym zrobiła i w 10 dpo.

    też mnie kusi pewnie jednak zabiorę się z nim najwyżej znów będę miała negatyw...tylko i tak nic nie wyjaśni bo szansa dalej zostaje

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra...przekonałyście mnie :) idę się zbierać proszę zatem o trzymanie kciuków

    Marleni, Mona_M lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 27 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja kciukam!!

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 27 października 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Co tam Kamilko słychać ?
    hmmmm
    ciężko pracuję hihihi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 11:33

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    dobra...przekonałyście mnie :) idę się zbierać proszę zatem o trzymanie kciuków
    Trzymam i ja ;)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydałby się tu u Nas w końcu jakiś pozytyw. Przynoś dobre nowiny, trzymam kciuki!

    Marleni, Wedmoczka lubią tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to krew oddana teraz tylko poczekać na wynik...moja rodzinna mówi że często miała pacjentki z takimi jak ja objawami a potem okazało się że to ciąża :)więc dała skierowanie i trzyma kciuki by kartka z zaleceniami jak by był negatyw nie przydała się...

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Daj znać jak będą wyniki :) Mnie już kciuki bolą ale ściskam nadal :)
    robiłam w luxmedzie więc dostanę na telefon to od razu napiszę...ciężko mi teraz skupić na czym innym

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 27 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No zdaje sobie sprawę, że ciężko na czymś innym skupić uwagę, no ale dasz radę - luxmed szybko robi wyniki :)

    Pani mówiła że ok 17-18 powinno być dłuuugo :(( byłam coś koło 11:30

    mogę czekać byle by na pozytyw :)))

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 października 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla warto zrobic usg bo dokladnie widac wielkosc tarczycy i to czy nie ma guzków. Na tej podstawie lekarzowi łatwiej ocenić jakie leczenie zastosować.

    Lady pink nie staramy się bo mam brać przez 3 miesiące jodid na zbicie tsh i w styczniu zrobic badania. Prowadzimy watykańską ruletkę i ewentualnie dodatkowe zabezpieczenia w gorące dni;P

    Dzisiaj przyszła @ całą noc bolał brzuch jak szalony.

    Wedmoczka kciuki trzymam za Ciebie.

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dotek dopytam o to. Dzięki za info.
    A Wy aż 3 msc przerwy? Sporo.

    Wedmoczka masz już wyniki?

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ