X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    CRP? Albo wy jesteście tak zaznajomione w temacie albo ja jestem taka tępa? :)
    Najpierw nie wiedziałam, że posiew to z nasienia (ja bym wypchnęła męża na posiew z moczu hehe) a teraz CRP? No nic, poszukam info u wujka Google :)
    Wiesz to to jest zwykłe badania krwi. Podwyższony wynik wskazuje, że w organizmie jest jakiś stan zapalny i stąd może byc wyższa temperatura.
    Sama na początku zrobilam to badanie bo jakieś wysokie tempki mi wychodziły (a potem się okazało, że termometr oszukiwał ;) )

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jak myślicie warto powtarzać betę i jeśli tak to kiedy termin mam 1-2.11?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:24

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny widzę niezła imprezka się szykuje :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Zapraszam i Ciebie :)
    Jestem bardzo gościnna i lubię gdy się coś u mnie dzieje :)


    Baaa powiem nawet więcej - wszystkie Was zapraszam :*
    Alko i plotek nigdy za dużo :)

    no póki dzidzi nie ma trzeba korzystać ile się da :)

    ja ostatnio jakaś aspołeczna się zrobiłam żadnych wyjść z domu tylko koleżanka mnie odwiedza od czasu do czasu..trzeba coś zmienić i nawiązać nowe znajomości :) jestem za :))

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie a ten zestaw badań dla faceta co on sprawdza ???

    mamy część tego w abonamencie i myślę może mój też by zrobił? tylko muszę mu uzasadnić konieczność zrobienia bo większość z nich to hormony żeńskie :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dobre :) tak tylko się zastanawiam czy internista nam wystawiła by skierowania na te badanka bo w abonamencie trzeba mieć skierowanie

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Chyba coś urwało :)


    Wedmoczka a co do skierowania to nie wiem bo ja do mojej internistki nie pójdę - leczy prawie całą moją rodzinę więc mi ploty nie potrzebne :)

    My z mężem akurat nie mamy tego problemu bo nasza dr leczy tylko nas reszta rodziny jest baaardzo daleko i nawet nie wie o naszych problemach

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 października 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja też ale wolę jej nie zamartwiać...jest daleko i inaczej przeżywa wszystko

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny:)

    dziś z mężem idę do lekarza a sama jestem zapisana do Palacza chcę go poprosić o skierowanie na betę myślę że jak dziś zrobię już powinno wyjść no bo jak 48h temu było 2 to teraz już powinno albo spaść albo urosnąć??

    Miłego dnia :*

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ale jestem zła na siebie, cały tydzień Was czytam, czekam i rozmyślam, aż tu nagle okazuje się, że jest czwartek!!! A ja nic nie zrobiłam, a od jutra mam gości. Już miałam sie brać za robotę, a tu znowu musze czekać na Wedmoczkę :) Co za tydzień. Czekam na jakieś dobre wieści, bo brak mi motywacji:/

    no to bierz się do roboty wyniki i tak pewnie wieczorem będą...akurat w trakcie możesz wysyłać pozytywne myśli a jak skończysz już będzie odpowiedź...

    staram się nie nakręcać bo po 5 latach nawet nie wypada :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara dupa to ze mnie bo już grubo po 30 jestem :)

    ale nie czuję się na tyle ile mam w dowodzie i to jest najważniejsze:)

    lecę się zbierać i proszę trzymać kciuki :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    No właśnie, Moni nie lękaj się, my niegroźne :P

    a Wy dziewzyny Lady,Wedmoczka i Monia z samego Lublina jestes?

    Mam pytanie dlaczego Wedmoczka?

    Taa i zaraz wyjdzie szydło z worku...wedmoczka to czarownica po rosyjsku :)

    uprzedzając pytania nie jestem Polką ale mieszkam w Polsce od 13 lat pochodzę z Uzbekistanu ale nie jestem Uzbeczką :) z pochodzenia jestem Rosjanką z domieszką krwi niemieckiej...tak mieszkam w Lublinie :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Mi na ovufriend wogóle nie wyznacza owu bo ja umiem tylko temp mierzyć i nic poza tym :) Nawet zaznaczyłam, że miałam potwierdzenie owu a i tak ten dury program mi nie zaznaczył czerwonej kreski :/

    Nie chce Ci się pracować? Hmmm witaj w klubie :)
    Ja siedze tutaj i popijam kawkę :)
    Program wyznacza owu na podstawie samych temperatur, tylko widocznie twoje temperatury na nią nie wskazują, ale nie wiem bo nie masz wykresu udostępnionego.
    Jak zaznaczysz sama, że danego dnia miałas owulacje to postawi tylko czarną pionową kreską, czerwonego plusa wtedy nie wstawi. Taki to program.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a o Prawiednikach myślałaś? Bliżej niż Zemborzyce Wojciechowskie a śliczne działki przy lesie tam są.
    Sama tam miałam, ale sprzedałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - czarna przerywana linia jest wtedy jak sie samemu ręcznie wyznacza owulację.

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprodukowałyście...zostawiłam was na 2 h i teraz mam lekturę :)

    krew oddana podobno w poniedziałek była jakaś awaria analizatora w laboratorium i wyniki były później tylko teraz do mnie dotarło że ja byłam we wtorek...ale to nic mam nadzieję że dziś będzie szybciej i wtedy możemy umawiać się na imprezę ja mogę w razie czego pić czysty sok :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:

    Wedmoczka trzymam kciuki :*
    Bierz się za nadrabianie lektury bo ja już Cię na czarownie zapisałam :)


    Hehe z tym czarowaniem to najwyżej ciasto/lub ciastka mogę wyczarować

    bo jak z fasolkami nie wyjdzie to będzie na mnie ;)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się z Lublina wyprowadziłam do Świdnika.
    Nikt nie rozumiał naszej decycji, ale ja jestem zadowolona bo pracuję w centrum Lublina i dojazd do pracy zajmuje mi 25 min. a mojej koleżance z pokoju z Nadbystrzyckiej 45 min.
    No i mieszkanie było tańsze ;)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Nie chce Cię martwić ale i tak będzie na Ciebie jak nie wyjdzie :) Twój nick mówi sam za siebie, więc bierz się za czarowanie nas :)


    jak by to było takie proste już dawno byłabym mamuśką

    wiesz czarownice tez mają specjalizacje - ja akurat jestem specem od dobrych ciast i pichcenia ( no chyba że ktoś mi krzywdę chcę zrobić- to wtedy komputer może mu się zepsuć, bądź transakcja biznesowa zostanie odwołana :))

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja na szczęście mam już etap studiów i podyplomówek za sobą :)
    Ja mam też 100 pomysłów na minutę i tak suma sumarum nie moge niczego skończyć hehe :) Najpierw chciałam konie, to chodziłam chyba przez miesiąc i potem nie mogłam znaleźć czasu, chciałam ciężarówką jeździć i już od zeszłego roku kurs robie i nie moge skończyć hehe (ale pzynajmniej już teorie zdałam w WORDZIE) więc musze się tylko jeszcze na egzamin zapisać a miałam to zrobić już dawno :)
    Gdzie kurs robiłas?

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ