X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie ;) ja mam tatę instruktora ;) własnie uczy na ciężarówki i autobusy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E za darmo to sie nie da bo to nie jego ośrodek ;)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ale ten czas dłuży się :(((

    chciałabym już wiedzieć na czym stoję...

    brzuch od niedzieli jakoś @ się zachowuje tak jak by ćmi...teoretycznie jak 12dc była owu to pojutrze mogę już mieć okres...ale zazwyczaj mam jakieś plamienia a tu nic...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test z krwi w 9/10 dniu po owulacji - negatywny, sądzicie, że mogłam go zrobić za wcześnie?

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    zrobiłam test z krwi w 9/10 dniu po owulacji - negatywny, sądzicie, że mogłam go zrobić za wcześnie?

    może być negatyw ja mam dziś 12 dpo i gin jak wypisywał skierowanie na betę powiedział że już może coś wyjść ale nie musi...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Trzymam cały czas kciuki! :* Ja też zaraz kończę pracę i pędzę do domciu więc podczaas gotowania obiadu dla mężusia będę siedziała na telefonie i czekała na bete na poziomie 30 :)


    ehh tak wcześnie to nawet powyżej 5 będzie sukcesem nie zapominajmy że jestem w 12dpo więc po prostu czekajmy na pozytyw

    lady_pink lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za inf. biorę luteinę pod język - jest gorzka i mdli mnie po niej, dlatego myślałam, że test z krwi da mi wcześniej odpowiedź. W sumie pogodziłam się , że znowu nic nie wyszło i poszłam na piwo wczoraj. A dzis czytam w necie, że może za wcześnie się wyciągnęłam takie wnioski. Heh pewnie znowu się pocieszam , u mnie to 17cs już ;((((

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    dzięki za inf. biorę luteinę pod język - jest gorzka i mdli mnie po niej, dlatego myślałam, że test z krwi da mi wcześniej odpowiedź. W sumie pogodziłam się , że znowu nic nie wyszło i poszłam na piwo wczoraj. A dzis czytam w necie, że może za wcześnie się wyciągnęłam takie wnioski. Heh pewnie znowu się pocieszam , u mnie to 17cs już ;((((

    nie poddawaj się my się staramy od 5 lat...każda z nas wczesniej czy później zostanie mamą...

    a masz jakieś problemy z hormonami?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam stwierdzone hashimoto - i stałe przeciwciała na poziomie ok. 300 antytpo, podstawowe badania wychodziły w normie, tyle, że progesteron w 12 dniu po owulacji wyszedł niski ( 10 dn po owu ok. 15, 11 dnia po owu ok 9), profilaktycznie więc dostałam luteinę. Mąż zbiera się, żeby zbadać nasienie, a ja planuje krzywą cukrową/insulinową, prolaktynę z obciążeniem, wit d3 oraz ferrytynę

    lady_pink lubi tę wiadomość

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    mam stwierdzone hashimoto - i stałe przeciwciała na poziomie ok. 300 antytpo, podstawowe badania wychodziły w normie, tyle, że progesteron w 12 dniu po owulacji wyszedł niski ( 10 dn po owu ok. 15, 11 dnia po owu ok 9), profilaktycznie więc dostałam luteinę. Mąż zbiera się, żeby zbadać nasienie, a ja planuje krzywą cukrową/insulinową, prolaktynę z obciążeniem, wit d3 oraz ferrytynę

    hmm z tego co wiem progesteron osiąga szczyt w 7dpo poza tym jest wydzielany pulsacyjne więc wyniki z innych dni podobno nie są miarodajne...ogólnie zaleca się robienie progesteronu jakoś ze 3 dni podrząd o okresie szczytu ( dziewczyny jak nie mam racji poprawcie mnie)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to mam wynik i tak jak myślałam negatyw :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Aj Wedmoczka tule mocno :* :*
    W takim razie imprezuj póki możesz bo w listopadzie zachodzimy w ciążę!! Innej opcji nie ma! :)

    Wszystkich do dotyczy! :) Listopad jest nasz :)

    sama już nie wiem teoretycznie do 12 dnia może trwać implantacja zarodka a po 2 wzrasta poziom HCG...ale nie robię z siebie wariatki na 5.11 jestem zapisana do ginki wić grzecznie czekam na @ a jak nie będzie to niech ona daje skierowanie na betę

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Wedmoczka nie lubie jak ktoś mnie chce sztucznie trzymać przy nadziei, więc ja też tego nie będę robić. Wiadomo, że dopóki nie ma @, to jest szansa. Ale gdy wiesz dokładnie kiedy była owulacja, to 12 dni po niej beta już by się pokazała...


    "Trzeba przy tym pamiętać, że sama implantacja embrionu może odbyć się w różnym czasie - pomiędzy 6 a 12 dniem po owulacji (najczęściej 10-ty). Ponieważ hCG zaczyna być wydzielane od ok. 1-2 dni po zagnieżdżeniu w macicy, ze względów ekonomicznych nie ma większego sensu wykonywać testów przed 10-12 dniem po jajeczkowaniu."
    cyt. http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=138&s_id=9&ss_id=13

    wiem o tym tylko że ja dr Palacz dziś pisał skierowanie nawet powiedział że może juz być ale nie musi...@ boli mnie brzuch ( raczej ćmi po prawej stronie z której była owu) do tego na parę dni przed okresem miałam inny śluz bardziej podobny do tych dni płodnych teraz zalewa mnie biały kremowy...też nie robię sobie nadziei bo co ma byc to będzie

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A przypadkiem progesteronu nie bada się między 21 a 23 dniem cyklu? Nawet w luxmedzie tak pisze.

    Ale Wedmoczka rzeczywiście 7dpo to książkowo wypada w 21dc (licząc, że cykl trwa 28 dni a owu jest w 14dc)

    źle to opisałam :) robiłam w 21 i 22, wg tej lekarki poziom tego hormonu powinien być wyższy + u mnie jest krótka faza lutealna - ogólnie dała to wzięłam. W klinice nie jestesmy ot tak działam trochę na wyczucie, byłam dwa razy na monitoringu, biorę tonę witamin i innych cudów typu inofolic. Mąż nie chciał sie badać bo jego zdaniem jestem nadgorliwa, ale teraz sam chodzi rozdrażniony całym "brakiem ciąży" i powiedział, ze zrobi ... po nowym roku ;/

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    no to mam wynik i tak jak myślałam negatyw :(
    w którym dniu po owulacji robiłaś badanie?

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    w którym dniu po owulacji robiłaś badanie?

    w 12 dpo

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 29 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    w 12 dpo
    gdybyś zrobiła w 14 dc już byś nie gdybała,że może za wcześnie itp, a tak .. wiadomo, bo każda z nas to przerabia

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    gdybyś zrobiła w 14 dc już byś nie gdybała,że może za wcześnie itp, a tak .. wiadomo, bo każda z nas to przerabia

    wiesz jestem teraz przeziębiona i chciałam wiedzieć czy już mogę brać coś z leków...a tak pozostają domowe sposoby aczkolwiek skuteczne bo już o niebo lepiej sie czuje :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Dziewczyny jak nie piszecie to cisza, a jaj 2 dni nie mogłam wejść na forum to tyle naprodukowałyście:) dziś będę miała luz w pracy to nadrobię, bo widzę, że tematy ciekawe i imprezy;)

    Teraz na szybko potrzebuję pomocy czy zna któraś, poleca jakiegoś endokrynologa z Luxmedu? Muszę się na szybko zapisać, a później napiszę coś więcej, będę bardzo wdzięczna!

  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzilam do 3 endokrynologow - ogolnie nfz/ prywatnie bez roznicy nikogo nie interesowalo ze nie mogę zajsc w ciążę - tylko kolejna recp.na letrox i kiwanie glową. Ja ogolnie wysiadam juz, brzuch boli mnie okresowo a nawet jeszcze nie przestalam brac luteiny.. Siostra w drugiej ciązy znowu zaszla w pierwszym cyklu i jej teksty z cyklu ze slabo sie staramy wrrr

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ