X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 30 października 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie brzuch boli i pół dnia latam sprawdzać czy to juz...dalej nic przed chwilka kolejną nospe zażyłam :( jak by wiedziałam że jutro z małżonkiem będziemy w luxmedzie to nie robiłabym wczoraj tej bety :((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 30 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A to po co się tam wybieracie? A kiedy powinnaś mieć termin @?

    po receptę na alergie...termin może byc jutro a może i później zakładając owu w 12dc powinna być jutro...

    ale nic na razie na to nie wskazuje oprócz bólu brzucha..ale i on jest bardziej podobny do tego z okresu owulacyjnego

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 30 października 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    To może jak to spędza Ci sen z powiek to może zrób jeszcze raz tą betę i będziesz miała pewność na 200%. W luxmedzie to kosztuje 24 zł a ile nerwów i niepewności można dzięki temu zaoszczędzić; )

    krucho mamy z kasą do 10.11 więc uzbrajam sie w cierpliwość i czekam chyba że jakaś internistka będzie dostępna to się zarejestruje i zrobie

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 31 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie test z krwi zrobiony dość wcześnie niestety wskazał prawdę - dziś dostałam okres - ogólnie pęka mi serce

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 31 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    u mnie test z krwi zrobiony dość wcześnie niestety wskazał prawdę - dziś dostałam okres - ogólnie pęka mi serce

    trzymaj się kochana przytulam :*

    ja czekam dalej...dziś 14 dpo @ jak na razie brak...ucieszyłabym się jak by tak zostało na dłużej

    wczoraj nie mogłam zasnąć długo się kręciłam i jak już zasnęłam to miałam takie dziwne realistyczne sny...dawno takiej nocki nie miałam

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 31 października 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy możecie mi wskazać o jakie badania mogę poprosić lekarza rodzinnego? i czy badania nasienia można zrobić na nfz (jeśli tak to jaki lekarz daje skierowanie?. Niby z mężem razem pracujemy, ale budujemy dom i ogólnie mogłoby być więcej kasy ;/

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 listopada 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hiperprolaktynemię, przeciwciała przeciwjądrowe, przeciwciała przeciwtarczycowe - prawdopodobnie początki hashimoto - zdiagnozowane po 2 latach "intensywnego" leczenia...
    Zażywam całą masę suplementów - zalecenia Pani dr i endokrynolog (możecie spojrzeć na wykres)
    A propos endokrynologa - mogę polecić super panią dr w Lublinie - byłam i jestem zadowolona :)
    Do końca roku muszę faszerować się lekami i jak nic nie zaskoczy to próbuję startować do in vitro...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Ja mam hiperprolaktynemię, przeciwciała przeciwjądrowe, przeciwciała przeciwtarczycowe - prawdopodobnie początki hashimoto - zdiagnozowane po 2 latach "intensywnego" leczenia...
    Zażywam całą masę suplementów - zalecenia Pani dr i endokrynolog (możecie spojrzeć na wykres)
    A propos endokrynologa - mogę polecić super panią dr w Lublinie - byłam i jestem zadowolona :)
    Do końca roku muszę faszerować się lekami i jak nic nie zaskoczy to próbuję startować do in vitro...
    Hej.
    Mogę spytać o nazwisko tego endo?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Hej.
    Mogę spytać o nazwisko tego endo?
    I ja poproszę.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, witam się w listopadzie. Zrobiłam wczoraj krew i wyszło mi TSH 2,447 czyli mniej niż ostatnio bo miałam 3,26. Ft4: ok 12 i niedobór witaminy d3 bo norma jest od 30 do 80 a ja mam 25,7 :(

    Madziulla gratuluję mieszkania. Też mamy podobne plany z mężem. W lublinie kupiliście? Ile metrów i za ile jak to nie tajemnica? Robie rozeznanie ale chyba dosyć drogo w Lublinie jest.

    Migotka co to za pani dr?:)

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pani dr endokrynolog nazywa się Iwona Chmiel - Perzyńska, przyjmuje na ul. Hirszfelda 3 lok. 4 w Lublinie. Bardzo miła i sympatyczna, dużo tłumaczy i spokojnie odpowiadała na wszystkie moje pytania...poleciła mi ją Pani dr Tkaczuk.
    Merlenko, IUI miałam oczywiście w AbOvo...

    Kamilka lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej wszystkim, witam się w listopadzie. Zrobiłam wczoraj krew i wyszło mi TSH 2,447 czyli mniej niż ostatnio bo miałam 3,26. Ft4: ok 12 i niedobór witaminy d3 bo norma jest od 30 do 80 a ja mam 25,7 :(

    Madziulla gratuluję mieszkania. Też mamy podobne plany z mężem. W lublinie kupiliście? Ile metrów i za ile jak to nie tajemnica? Robie rozeznanie ale chyba dosyć drogo w Lublinie jest.

    Migotka co to za pani dr?:)
    Hej.
    To chyba dobrz że spadło? bo taki był cel?
    a nie bierzesz witaminy D? CZy taka niska mimo suplementacji?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Hej dziewczynki :*
    Od wczoraj mamy listopad więc pamiętać proszę o zachodzeniu w ciążę :D
    Dozwolone nawet branie męża na śpiocha hehe :)

    Migot_ka dr Tkaczuk Ci poleciła endokrynologa z jakiego powodu? W sensie domyślam się że chodzi o tarczyce :) ale wyniki miałaś na tyle kiepskie że dr Tkaczuk nie wiedziała co dalej czy jak? TSH spadło Ci po lekach czy po prostu samo z siebie?

    Dr Tkaczuk nie jest endokrynologiem...chciała, abym udała się na konsultację w związku z moimi wynikami i jakie jest jej stanowisko co do euthyroxu - sama nie chciała podejmować tej decyzji...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka dzięki za nazwisko endo.
    Dotek mieszkanko w Lublinie na Czubach. Ja w dużej okazji kupiłam, nie jest to cena rynkowa. Kupiłam 70m2 3 pokoje w dobrym stanie i udało się dostać mdm.

    Ja 5 lat pracowałam w nieruchomościach, więc w razie czego mogę coś podpowiedzieć:)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko Czuby w zasadzie chciałam i tylko konkretne osiedla, zależało mi żeby było zielono i bezpiecznie.
    Mieszkanko.duże tylko chciałabym je wypełnić. A coś się długo na to nie zapowiada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się podłamałam, bo już się cieszyłam, że @ za pasem, a mnie cycole nie bolą, ale dziś coś zaczynam odczuwać:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wyczekuję wizyty 17.11 żeby Pani dr coś zrobiła z moim Tsh. I miałam w tym cyklu nie szukać, skazałam na nie, ale oczywiście jak przypuszczałam przed @ zacznę się łudzić i tak jest.

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) można się przyłączyć?

    Marleni, Monia85 lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Cześć dziewczyny :-) można się przyłączyć?

    Cześć pewnie że można rozgość się :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Hej, jak najbardziej można się przyłączyć ale oznacza to, że za momencik zachodzimy w ciąże i sylwestra spędzamy przy szampanie bezalkoholowym :)

    podoba mi się ten plan wchodzę w to :)

    Marleni lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ