X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) tak jestem po pierwszej inseminacji i powinnam testować jakoś w piątek- 11 dc, ale nie wiem czy jest sens bo temperatura bardzo dziwna i sluz jest lekko czerwony. Czuje ze się nie udało... :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 09:18

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to nie pierwszy cykl który mierze ale pierwszy raz mam takie gory i doliny... A miało być 11 dpo pisze na telefonie i moj słownik walczy ze mna o kazde słowo i je zmienia :-P

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak powinno się robić 14 dni po ale tyle nie wytrzymam w niepewności i zastanawiam sie czy w 11 dni po wynik może być miarodajny... :-/

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A miałaś podany pregnyl albo ovitrell?

    Miałam podany ovitrelle

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko jak miałam podawany pregnyl to 10 dni po podaniu była I krecha na teście. Ale macie rację poczekam do 14 dnia po :-)

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Dziewczyny jak dobrze, że jesteście.
    Ja już różne fazy z forum przechodziłam od zachwytu po odrzut kiedy byłam zła na wszystko co robiłam, aby zajść, bez skutku.
    Ja powinnam @dostać pojutrze, ale liczę, że gdybym pomyliła się z terminem to max w sobotę. No i dziwnie bolą mnie piersi, ale pewnie sobie wmawiam.
    Mam dylemat czy czekać na tą wizytę 17.11 czy pójść gdzieś wcześniej, żeby dostać coś na to tsh.
    już mi się nie chce.

    Hipisiątko z kasą zawsze jest tak, potrafi poróżnic najbardziej zgodną rodzinę. A szkoda, bo nie jest to tego warte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u niej tylko raz i nie dostałam zaszczytu otrzymania numeru:)
    Czuję się taka zagubiona już nie wiem totalnie co robić:/ chciałabym, żeby ktoś mi kompleksowo powiedział - plan jest taki i taki, robimy to i to. Może u dr Tkaczuk by tak było gdyby nie to, że trzeba 2 msc czekać na wizytę:/. Ja chyba jestem dupa, bo nie umiem kombinować:(

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Putowskiego i on właśnie jest taki ze na drugiej wizycie zapadła decyzja o IUI i to żeby zdążyć przed listopadem w zwiazku ze zmianami w ustawie. Zresztą ja powiedziałam ze naturalnie się nie uda i chce wiedzieć konkretnie co robimy

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie Ty chodzisz? Bo ja w Żaglu, bo tam mam za darmo z kartą. No i Pani gdy dzwoniłam oj już bardzo dawno mówiła, że to jedyny termin.
    Prolaktyna ok, tsh 3,64. Na ft idę w tym tyg. A reszty nie badałam. W ogóle Pani dr mi tylko ft zlecila z tych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania nasienia mam i są bardzo dobre.

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do doktora poszłam na wizyte z kompletem badań swoich i meza. Zresztą zostalismy odesłani do niego po wyczerpaniu możliwości u poprzedniego ginekologa, który stwierdził ze zajde w ciążę tylko po IUI lub in vitro

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w ogóle nie było tego tematu. W ogóle ostatnim razem Pani dr sprawiała wrażenie pewnej, że się uda byłam przy owu i wszystko miałam perfect pęcherzyk, endometrium dostałam zastrzyk i dupa.

    A co do drożności poprzedni lekarz powiedział, że jak przez rok się nie uda to będzie jego pierwszy trop. A rok już za msc mija:/
    pierwsze badanie jakie wyszło źle to właśnie tsh. Wszystko inne dobrze

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Też jestem z lubelskiego, więc postanowiłam do Was dołączyć, bo jak wiadomo w grupie raźniej :)

    Czytam Wasze posty już parę dni i ... w sumie to jestem pełna podziwu - zaczął się mój 7cs, a ja powoli wymiękam.

    Nie mieszkam w Lublinie, ale mam lubelskiego lekarza i w związku z tym mam pytanie: czy któraś tu z obecnych Pań miała do czynienia z dr Piotrem Dziduchem lub coś o nim słyszała?? Pracuje w SPSK4 i przyjmuje również w AB OVO, która to klinika często się przewija w Waszych postach.
    Będę wdzięczna za opinie.
    Póki co pozdrawiam :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Witaj, ja go nie znam, ale wydaje mi się, że ostatno czytałam o nim na początku tego wątku. Tych dziewczyn już nie ma na forum więc być może dzięki niemu im się udało.

    Tak, pamiętam że coś było, ale nic konkretnego, dlatego wspominam o nim jeszcze raz - może coś nowego ktoś mi o nim powie

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak inseminacje robił pan dr i z tego co pamietam to byl jego dzien pracy bo przyjmował pacjentki. Może być tak ze inny lekarz przeprowadzi zabieg. Jak mialam usg kontrolne to dr nie było i przyjmował mnie inny lekarz

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jasne, że nie jest, ale jak już się nie udaje to chciałabym wiedzieć dlaczego, w którą stronę iść.
    Przepraszam Was, że tak marudzę, już przestaję. Ja mam taką naturę, że mam życie i wszystko zaplanowane od a do z. Ciąże planowałam już 4 lata temu;)
    I zarażam się od Lady optymizmem.
    a może @ nie przyjdzie...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Hipisiątko współczuję. Miałam podobną sytuację tzn nie ja ale moi rodzice i od tej pory nawet z rodziną nic nie załatwiam na słowo jeśli chodzi o większe wartości.
    A jest szansa, że tak faktycznie myślą a nie próbują Was oskubać?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Też jestem z lubelskiego, więc postanowiłam do Was dołączyć, bo jak wiadomo w grupie raźniej :)

    Czytam Wasze posty już parę dni i ... w sumie to jestem pełna podziwu - zaczął się mój 7cs, a ja powoli wymiękam.

    Nie mieszkam w Lublinie, ale mam lubelskiego lekarza i w związku z tym mam pytanie: czy któraś tu z obecnych Pań miała do czynienia z dr Piotrem Dziduchem lub coś o nim słyszała?? Pracuje w SPSK4 i przyjmuje również w AB OVO, która to klinika często się przewija w Waszych postach.
    Będę wdzięczna za opinie.
    Póki co pozdrawiam :)

    nie wymiękaj kochana,
    wiedz ze inni maja gorzej, ja się staralam tylko 2 cykle, bylam taka szczesliwa, teraz zostaly mni tylko wspomnienia...

    bardzo bym chciala byc kiedys szczesliwa, ale boje sie o tym marzyc

    jesli ktos chce przeczytac moja historie mam ja w pamietniku

    pozdrawiam

    hewa81 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Pati tak mi strasznie przykro.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 listopada 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati - przykro mi bardzo :(

    A polubiłam Twój post tylko z uwagi na określenie "nie wymiękaj", bo Twoja historia jest na prawdę smutna
    Ściskam Cię mocno

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ