X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Hej dziewczyny.
    Chciałam się pochwalić, że Clo pomogło. Teraz trzymam kciuki za Was. Oby listopad był owocny.

    Bardzo Ci gratuluję :)
    Życzę zdrowych i spokojnych 9 miesięcy

    Mona_M lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A gdzie przyjmuje? Młody chłopak? Jak wpisałam w google dr nowakowski to wyskoczyło mi prof. Andrzej Nowakowski i w grafice to stary gościu :)
    Młody. W Dmp na Melgiewskiej tzn teraz projektowej.

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 4 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    A gdzie przyjmuje? Młody chłopak? Jak wpisałam w google dr nowakowski to wyskoczyło mi prof. Andrzej Nowakowski i w grafice to stary gościu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 20:02

    Marleni, Mona_M lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coś czuje ze poniedziałek wcale nie bedzie radosny...

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 4 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wylapuje wszystkie objawy @ a nie ciazowe. No i ten zabarwiony śluz zawsze zapowiada u mnie zbliżającą się @. :-(

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dziewczyny, dziasiaj w 23 dc, 13 dni po pregnylu jednej ampułce, i owu 10/11 dc beta wynosi 18,2mUI/ml. Ledwo oddycham...

    No, no ...... Trzymam kciuki :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Mam abonament :) chodzę do Kwaśniewskiej - ale tu chyba się już wyczerpały pomysły - dlatego też skierowała mnie do Bakalczuka.
    Byłam u dr Włach w sierpniu - miałam przyjść jak będę miała wyniki męża po suplementacji i w tamtym tygodniu odebrałam wyniki - ale wizyte miałam o 10 a wyniki byly o 14, wiec stracony czas. Teraz pójdę do niej, bo w przyszłym tygodniu nowy cykl i jak coś to teraz trzeba działać z czym kolwiek :) dlatego natchnęło mnie i idę prywatnie, a pies gnał kasę :)na abonament mam na 24.11 to następna wizyta będzie po prostu abonamnetowa :) a tu przynajmniej mam po drodze, pracuje na jutrzenki mieszkam na węglinie więc tymiankowa jest po drodze do mego domu :)

    Marleni Ty z tym nowym cyklem to się tak jeszcze nie rozpędzaj, bo to jeszcze nic pewnego...

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję, nie zauważyłam, że się chwaliłaś, że bete robisz!
    a do mnie chyba jutro @ przyjdzie niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    To jeszcze nic pewnego, same dobrze wiecie. Mam nadzieję, że wodniak mi tej ciąży nie wypłucze. Mona M byłaś już u lekarza?
    Nie nie byłam jeszcze. Jutro powtarzam betę. Jak będzie ok i nie będę plamiła to idę za 2 tygodnie. A właściwie za 1,5 tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ile Ci wyszło na beta hcg, w którym dniu?
    82,42 w 13 dpo, a Tobie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne żeby dobrze przyrastała.

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 4 listopada 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz mogę na spokojnie odpisać, cykle mam zazwyczaj 30-32 dniowe... A jestem tym sluzem zaniepokojona bo biorę duphaston i tak nie powinno być :-(

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie tyle plamienie co zabarwiony śluz w środku bo na papierze nic nie ma... Panikuje bo zawsze po czymś takim przychodzila @... Zastanawiam się czy jutro nie pojechać na progesteron i bete, dr kazał spr czy przypadkiem " niegubie dziecka" :-(

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 4 listopada 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak biorę duphaston już któryś cykl, a jaka jest różnica nie wiem. Raz brałam luteinę dopochwową ale wtedy miałam na torbiel żeby się wchłonęła. A tak to zawsze miałam dupka wypisywanego nawet jak brałam Clo i teraz po IUI...

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę Was o pomoc:

    Dziś robiłam badania (3dc) w luxmedzie i zanim skonsultuję to z lekarzem to może któraś z Was coś mi o nich powie.
    Otóż:
    1. Progesteron - 0,54 ng/ml (norma dla f.folik. - 0,15-1,4)
    2. Prolaktyna - 11,57 ng/ml (norma 2,8-29,2)
    3. FSH - 4,09 mlU/ml (norma dla f.folik. - 2,5-10,2)
    4. LH - 4,71 mlU/ml (norma dla f.folik. - 1,9-12,5)
    5. Estradiol - 38,33 pg/ml (norma dla f.folik. - 19,5-144,2)

    Niby wyniki wydają się ok, ale czy estradiol nie powinien być wyższy?? Czy ma on coś wspólnego z grubością endometrium?
    Bo jakoś tak mi się wydaje, że u mnie z owulacją nie ma problemu, tylko później tak jakby jajeczko miało problem z implantacją.
    Miałam 3 cykle temu robiony progesteron w 7dpo i wyszedł kiepski (ok 9 o ile dobrze pamiętam), dlatego biorę luteinę.
    Rozpisałam się, ale będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, a którego dc masz zwykle owulację? Ja miałam estradiol 30,70 i dr Tkaczuk chwilkę się zawachała, ale dopytała i, że mam zwykle późno owu (ok18dc) to stwierdziła, że ok jest.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Wyniki masz wszystkie w normie ale jak to zinterpretuje ginekolog dla kobiety która stara się o dziecko to nie wiem. A nie robiłaś TSH, FT3 i FT4? bo to też ważne przy staraniach :)

    W połowie sierpnia robiłam hormony tarczycowe i niestety wyszła mi niedoczynność z podejrzeniem hashimoto. Wtedy miałam TSH 4,2, FT4 poniżej normy (już nie pamiętam ile), aTPO ujemne, ale aTG obecne (niewiele ale jednak i stąd podejrzenie hashi). Biorę Letrox i obecnie TSH mam na poziomie ok. 1,8. Oczywiście jestem pod stałą opieką endokrynologa. Także z tarczycą jest raczej ok.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady,
    wiesz co, nie tak całkiem miałam wszystkie tarczycowe ok. TSH było lekko ponad normę laboratoryjną, a FT4 poniżej więc to wskazuje na niedoczynność. A TSH przy staraniach i w ciąży najlepsze max 2 więc dlatego biorę leki. Tylko endokrynolog nie określił czy to zwykłe chwilowe zapalenie tarczycy czy hashi, bo przeciwciała aTPO (-) nie wskazują na hashi, ale z kolei mam te aTG (moj wynik ok.27), które jednak o jakimś zapaleniu świadczą.
    Jak coś się więcej dowiesz o tych przeciwciałach aTG to pisz, zawsze coś nowego będę wiedzieć.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ovu 14dc. Patrząc na wasze wyniki estradiolu to może ten mój nie jest taki zły ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie się zawahała przy tej wartości.

    Ja mam tak samo wizyta dopiero 17.11 a ja już mam stos wyników i pytań. Nie wiem jak wytrzymam. Ja w tym tyg robię ft3i4 i chyba zrobię od razu przeciwciala antyTg i tpo. Będzie miała komplet.

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ