X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja z Łęcznej jestem. Chodzę do dr Ćwiklińskiej w Lublinie. Jeszcze nie wiem z jakim powodzeniem, bo pierwszy cykl starań. Testuję we wtorek, o ile z niecierpliwości nie zrobię tego wcześniej :)

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • borsuczka Koleżanka
    Postów: 41 7

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny jak tam staranka ja mam termin @ 31 :)

    [img]http:[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam termin na 13.02 ,ale nie wiem czy bedzie sens testowac,wszak system zaznaczyl ovu ale nie wiem czy nie za wczesnie a serduszek brak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała wrote:
    Polecam p. Leszczyńską, jestem zachwycona profesjonalizmem, ale jak ktoś szuka "dziubdziania", głaskania, to nie u niej. Nareszcie powiedziała (jako pierwszy lekarz)wprost, że nie mam już czasu, odesłała do innego specjalisty i... nie wzięła pieniędzy (bierze za leczenie, a nie rady), mam zapłacić jak przyjdę w ciąży. Oczywiście wiem, że czekają nas wydatki, by ustabilizować hormony, że szanse nasze są małe.
    Jest szybko, konkretna, stanowcza i ma rezultaty czyli udane macierzyństwa kobiet, które straciły nadzieję; ironią losu sama nie ma dzieci.

    a gdzie przyjmuje ta dr? ja narazie chodzę do Mierzyńskiego i jestem zadowolona, również mówi co myśli :)

  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja też z Lubelskiego :) razem raźniej :).

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p. Leszczyńska prowadzi ciąże, wysłała nas do prof Putowskiego, na ul. Bocianią, ale skoro jesteś zadowolona z androloga, to po co zmieniać? Marlena Karczmarczyk jest w necie jako androlog, a nie ma chyba tych upawnień,

  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mówi Wam coś nazwisko Dziduch? Zależy mi na lekarzu który przyjmuje i robi usg w Luxmedzie, a On pracuje również w Ab-Ovo na bocianiej więc chyba "siedzi" w temacie. Jestem po pierwszej wizycie i mam mieszane uczucia, dlatego pytam o opinie.

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka niestety nie kojarzę, ale popytam koleżanek :)

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja na początku cyklu - 3 dzień. A jak tam u was?

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na @ :)

  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa dzięki za zainteresowanie, ja 9 dpo. Cały czas mam nadzieję, choć gdyby teraz się udało to byłby chichot losu. To jest mój pierwszy cykl po drugim poronieniu. W sumie to lekarz kazał odczekać 2-3 cykle, ale o dwie ciąże starałam się ponad 2 lata, to mówiąc kolokwialnie olałam to co mówił, i co mam być to będzie. Tak o to, niechcący i w skrócie :) przedstawiłam Wam swoją historię. 3majcie się dziewczyny ciepło, a zwracając uwagę na porę to kolorowych snów.

    PS. Pamiętajcie w końcu musi być dobrze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2014, 23:47

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    Wisienka niestety nie kojarzę, ale popytam koleżanek :)

    prof. Leszczyńska , na ul. Chodźki 3/6a, jest ordynatorem na oddziale patologii ciąż, w necie jest tel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała a do kogo chodzisz w AbOvo? i jak oceniasz tą klinikę (o ile tą klitkę mozna nazwać kliniką:) ja leczyłam sie u jednego z lekarzy stamtąd zanim wynikł problem i miałam przez niego robione laparo..na razie do niego nie chodzę, wybrałam trochę inny sposób leczenia, ale nie wiem jak będzie dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kojarzę stamtąd kilku lekarzy bo wiekszość pracuje na oddziele, na którym miałam laparo, ale Dziducha akurat nie znam. I jeszcze jedno: na Wolskiej 11 jest przychodnia MEDIS tam przyjmują niektórzy lekarze z AbOvo takze na NFZ, moze warto sie zorientować, zawsze to kaska w kieszeni

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 4 lutego 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,to i ja sie dołącze- jestem z Lublina i chodze od ponad 9 lat do jednego lekarza..prowadzil mi ciaze i tak sie go trzymam Dr.Krzysztof Kot

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 4 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka-na Wolskiej jest pzrychodnia? chyba od niedawna bo wczesniej nie widzialam a mieszkam niedaleko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesca wrote:
    Witam ,to i ja sie dołącze- jestem z Lublina i chodze od ponad 9 lat do jednego lekarza..prowadzil mi ciaze i tak sie go trzymam Dr.Krzysztof Kot

    hej :) i jak oceniasz swojego lekarza? masz jakieś probelmy hormonalne?

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 4 lutego 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, ze mna wszytsko ok-za to moj maz mial problem z plemnikami
    ale juz sie poprawily dzieki braniu Profertilu
    pod swoim wykresem mam podane wyniki
    mam nadzieje,ze niedlugo zaciaze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam diagnoze pco niestety, niedawno postawioną. od grudnia chodzę do nowego ginka dr Mierzyńskiego i zbieram opinie o różnych lekarzach, chcę takiego co mnie dobrze poprowadzi. a nie moją ostatnią ginke, która nie zlecała badań w ogóle!

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 4 lutego 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz ciezko o dobrego lekarza.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ