X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesca wiesz co już dobre 2 lata jest co najmniej tylko taka mała wciśnięta między budynki - ale w środku całkiem nowocześnie - Wolska 11
    ja o swoich lekarzach na razie sie nie wypowiem, bo sama nie wiem co myśleć: jeden twierdzi, że u mnie wszystko ok i problem jest tylko po stronie meża
    drugi przeciwnie - i leczy mnie różnymi hormonami
    skutku w postaci dziecka jak nie było tak nie ma
    obu do tej pory wytknęłabym kilka błędów, więc zdania na razie nie mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frutka wrote:
    dojrzała a do kogo chodzisz w AbOvo? i jak oceniasz tą klinikę (o ile tą klitkę mozna nazwać kliniką:) ja leczyłam sie u jednego z lekarzy stamtąd zanim wynikł problem i miałam przez niego robione laparo..na razie do niego nie chodzę, wybrałam trochę inny sposób leczenia, ale nie wiem jak będzie dalej

    Lechosław Putowski, byliśmy na 1 wizycie. I mi i mężowi lekarz odpowiada, ale to co powiedział, już nie (mamy poważne problemy), on także zarządza oddziałem ginekologicznym na Al. Racławickich w szpitalu wojskowym i to jest bardzo istotne. Profesor jest specyficzny, ale ważne, że zlecił badania i po badaniach powie konkretnie jak to widzi; pomógł moim znajomym, bo opiera się na nauce i doświadczeniu. Naczytałam się o nim komentarzy różnych, podobnie o Leszczyńskiej piszą, ale ci lekarze mają efekty i tylko to mnie interesuje, nie idę do lekarza na pogaduchy. Doktor Kaczmarczyk w miły takich bredni naplotła nam i była taka miła, a olała fatalne wyniki męża ( a w internecie piszą, że jest andrologiem) i szukała u mnie na siłę polipów.
    Komfortu na poczekalni nie ma, ale do zniesienia. Chcę dziecka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam że jako takiej specjalizacji andrologicznej w Polsce nie ma.. i ze andrologiem z papierkiem na to jest może kilku lekarzy w Polsce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie tak, mój lekarz na pieczątce ma endokrynolog, ginekolog; w zasadzie jak się ma rozwalone hormony, to nici z ciąży, dlatego ucieszyłam się, że mąż dostał skierowanie na usg moszny oraz wykonanie 5 hormonów,
    a ja wyląduje chyba w szpitalu na drożność jajowodów i tam zrobią mi badania,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój M. też mial słabe wyniki nasienia. Po badaniach wyszła mu bardzo duża niedoczynność tarczycy, dodatkowo mimo małej liczby leukocytów w nasieniu - bakterie. Po kilku miesiącach suplementów już wyniki się poprawiły, teraz liczymy na poprawę po unormowaniu tarczycy i pozbyciu sie bakterii. W USG (miał 3 różne) w zasadzie nic mu nie wyszło, co prawda ma wodniaka w jednym jąderku, ale on nie wpływa na wyniki więc chyba na razie nie bedziemy go ruszać
    ja drożność miałam w spsk4, potem tam laparoskopię, ale inne badania robiłam troche na NFZ, ale w większości prywatnie - dobrze byloby jakby Ci na miejscu zrobili wszystko - mi czegoś takiego nie proponowano

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nie wytrzymalam i dzis zrobilam test 9 dpo, wynik wyszedl niewazny bo zabarwilo sie tylko polowe pola, ale za to wyszla kreska ciazowa :):), jutro powtorze



  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue to gratulacje :) zaraz na wykresik polece twoj :) u mnie dzis spadek tempki i test neg.:(

    blue00 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh,jeszcze mi nie gratuluj :)wszak po dlugim czasie i kontrolna sie zabarwila i teraz mam dwie kreski,ale to i tak nic nie znaczy,dlatego jutro powtarzam

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki!
    ja dzisiaj do gina z wynikami, ciekawe co mi powie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak po wizycie? Co gin powiedzial?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak was czytam, to mi lżej, mam załamanie i czekam na badania męża, faceci są tak słabi psychicznie, jeszcze muszę udawać wolę działania, jutro przyjedzie muszę się naładować optymizmem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiejszy test negatywny, jest tam jakis cien, ale to nie to, tamten test musial byc jakis trefny, no nic, czekamy :):)

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 6 lutego 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue jak jest cień to jest dobrze za kilka dni bedzie ciemniejsza kreska to dopiero 10 dzień po ovulce także głowa do góry :)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki bezowulacyjne w większości, konieczność stymulacji clo. zrobił mi usg i mam pęcherzyk duży ale nie ma siły pęknąc, więc zapisał mi pregnyl na pęknięcie w 14 dc... sama nie wiem co o tym myśleć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazne by sie nie poddac :)
    :)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 7 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane...ma może któraś z Was info do kogo można pójść w Luxmedzie byłam przez jakiś czas u Cholubka ale jakoś nie jestem do niego przekonana:((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka, sama chętnie zasięgnę opinii.
    Już u kilku lekarzy byłam, pokrótce opiszę
    dr. Olcha pierwsze wrażenie bdb ale koniec średni, nie robi usg w luxmedzie więc kierował mnie do siebie (czyli na wyżej wymienioną Wolską) notabene monitoring cyklu kosztuje tam 100 zł. Ceni się. Mnie przepisał clostilbegyt, a w 12 dc na usg nic nie zobaczył. Powiedział że nie ma pęcherzyka że w tym cyklu nie ma szans na ciążę. Mówił ze dramat, tragedia, kompletny brak reakcji na klomifen, więc skierował mnie do ab ovo.Po tej wizycie przeryczałam dwa dni. W tym straconym (wg niego cyklu) zaszłam w ciążę (poroniłam).
    Dr. Swatowski, zgłosiłam się do Niego jak zaszłam w pierwszą ciążę, bardzo dobry specjalista ale mam dwie uwagi. Po pierwsze ma baardzo dużo pacjentek, nawet jak już mnie skierował do szpitala (puste jajo), to nie pamiętał że był moim lekarzem prowadzącym. Po drugie nie jestem szczupła, można nawet powiedzieć że jestem gruba. Rozumiem zagrożenia ale P. doktor ewidentnie nie lubi otyłych dziewczyn i 90% czasu na wizycie poświecą otyłości.
    dr. Barczyński byłam na jednej wizycie więc się nie wypowiem , ale prowadził ciążę koleżanki bardzo Go chwali.
    dr. Kamińska, też jedna wizyta więc niewiele mogę napisać, ale gdyby nie to, że przyjmuje tylko raz w tygodniu i nie robi usg to z pewnością bym do Niej wróciła. Przemiła empatyczna kobieta.
    Teraz próbuję z dr. Dziduchem. może "zaprzyjaźnimy" się na dłużej. a razie jestem po jednej wizycie i USG, wrażenia, bardzo małomówny, dał skierowanie na badania (600 zł). Po urlopie (który zaczynam dziś) wybiorę się z wynikami i zobaczymy co powie.

    Mam nadzieję że trochę pomoglam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2014, 20:18

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • nesca Przyjaciółka
    Postów: 130 42

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka o matulu to niezla mialas przeprawe po gabinetach

  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 8 lutego 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że więcej przepraw już nie będzie :-), i w końcu doczekam się wymarzonego cudu.

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ