X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też lubelskie witam


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe lubelanki - niestety wątek jakoś nie chce hulać ;) ale i tak pozdrowionka dla wszystkich!

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj kasiaicc :) chyba lubelaczki zapracowane ;p

  • kasiaiic Ekspertka
    Postów: 245 92

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po poronieniu troszkę zniechęcona i zrezygnowana :( nie wiem ile czekać ze staraniami?


    Klara 28.12.2014
    Matylda 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a lekarz co na to?

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka widzę że na clo jedziesz. Ja chyba od przyszłego cyklu zacznę, ale mam wątpliwości bo bez monitoringu.

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka jeśli chodzi o samopoczucie po clo - u mnie super, nie miałam żadnych objawów ubocznych, owulacje miałam, urosły trzy pęcherzyki w pierwszym cyklu z clo. ja mam dodatkowo pregnyl w 12-14 dc i monitoring. hmm z tego co wiem monitoring jest zalecany po pierwsze żeby zobaczyć czy clo daje coś czy pęcherzyki rosną i czy pękną, żeby nie było torbieli. jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz :) a do kogo chodzisz?

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przesyłam wam wiruski lubelskie:

    <3 <3 <3 <3 <3


    Miśka chodziłam w Lublinie prywatnie, ale jutro mam pierwszą wizytę u nowego gina na NFZ - dr Palacz. Może zostanie moim nowym lekarzem.

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Asia82 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Czy poddawała się może któraś z Was inseminacji w Ovum na Staszica, albo leczyła się u dr Mroczkowskiego? Ja po 2,5 roku starań i stwierdzonej bezpłodności idiopatycznej idę po poradę właśnie do A.Mroczkowskiego i będziemy z mężem kierować się ku inseminacji. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie opinie o tym lekarzu i samej klinice.

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i pozdrawiam z pięknego roztocza :-)

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, witam Was, jestem z Lublina :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia82 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Czy poddawała się może któraś z Was inseminacji w Ovum na Staszica, albo leczyła się u dr Mroczkowskiego? Ja po 2,5 roku starań i stwierdzonej bezpłodności idiopatycznej idę po poradę właśnie do A.Mroczkowskiego i będziemy z mężem kierować się ku inseminacji. Dlatego będę wdzięczna za wszelkie opinie o tym lekarzu i samej klinice.

    Nie, ja leczę się w Ab Ovo na Bocianiej u Putowskiego, który na Al. Racławickich zarządza oddziałem ginekologii, więc np. dostałam skierowanie na drożność jajowodów z Ab Ovo na Fundusz.
    Nie polecam Provivo, bo to oszustwo, u mnie p. K. zobaczyła polipy i ...tylko ona je widziała; ich wyników badań nasienia mój lekarz nie chciał brać pod uwagę, tylko luxmedu. Powodzenia

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej też z lubelskiego ja chodzę do lux medu do dr Barczyńskiego

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • MistrzyniWKochamCieMisiu Autorytet
    Postów: 558 1121

    Wysłany: 7 maja 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz - Piotr Szkodziak przyjmuje tez w ovum na staszica i slyszalam o tym miejscu pozytywne opinie, ja akurat chodze do niego do Top Medical, bo tam mam pakiet medyczny. O Mroczkowskim niestety nic nie wiem. Ale Szkodziaka moge polecic z czystym sumieniem, bo zaintrtesowany pacjentka i kompetentny.

    Maja (2900g i 48cm) oraz Ola (1900g i 44cm) - ur. 5.01.2015
    relgo7esxnwbr62i.png
    2813c71e57.png
  • Asia82 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Byłam już na pierwszej wizycie u dr Mroczkowskiego- w Luxmed. Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne, zobaczymy jak będzie dalej.

  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 11 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami, jestem z Lublina :) po 2 poronieniach.. chodziłąm do M.Kaczmarczyk..po 2 poronieniu poszłam do prof. Leszczyńskiej która skierowała mnie do szpitala na pakiet badań..gdy odebrałam wyniki i chciałam zapisać się na wizytę to niestety w marcu nie było miejsc na ten miesiąc ani na następny kwiecień! 1 kwietnia powiedziano mi że można dzwonić zapisać się na maj..więc też tak zrobiłam...a tu uwaga pierwszy wolny termin na 24 czerwca!!! :( masakra jakaś..
    w badaniach wyszły mi p/c p/jądrowe i prawie dodatnie antykardiolipinowe.. więc poszłam do dr, Haberek pokazuję wyniki i mówię o sytuacji, że u leszczyńskiej brak wolnych terminów..nawet dzwoniłam na komórkę ale kazała zapisać się na wolny termin :( no i haberek mówiła, że może to być zespół antyfosfolipidowy..i będą potrzebne leki p/zakrzepowe..
    Więc wróciłam z powrotem do Kaczmarczyk..no i dostałam acard i clexane 0,2 już w czasie starań..
    Teraz jestem w trakcie 3 cyklu starań po poronieniu..a 1,5 cyklu jestem na tych lekach i zastrzykach..mam nadzieję, że do 3 razy sztuka.. <3
    Pozdrawiam :) <3

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja absolutnie odradzam p. Kaczmarczyk -widziała u mnie polipy przed owulacją odesłała do Jakiela który ceni sobie 250 zł wizytę a trzeba przyjść z usg zrobionym u kogoś innego, czyli wizyta to ponad 300 zł, w szpitalu poznałam kobietę co robiła u niej 3 inseminacje, a okazało się że kobieta ma niedrożne jajowody, w necie podaje się za androloga a olała fakt, że mąż miał aspermię, tak to wyglądało. Ale daj ci Boże dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a polipów na usg ani widu ani śladu, bo 2 miałam usg przed wizytą i miesiąc po wizycie u tej pani, jedyne dobro, to przyśpieszone kroki w dalszej diagnostyce

  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 13 maja 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojrzała, kochana póki co nie mam innego wyjścia.. nie jestem za nią, bo miałam jej wiele do zarzucenia, już po 1 poronieniu..w ogóle jak robiła usg to musiałam sama o wszystko pytać :( o wymiary itd..potem w drugiej ciąży dostałam tylko duphaston dalej i nic po za tym..a powinna dać chociażby acard..byłaby większa szansa a tak.. :( ale teraz przepisuje clexane więc ok..na chwilę obecną nic więcej nie mogę zrobić..bo wyniki mam wyszło to co wyszło, i nic więcej nie można.. ale jak test wyjdzie pozytywny to pewnie polecę do leszczyńskiej..
    Niektórzy mówią o niej bardzo dobry lekarz-i ma same pozytywne opinie jako lekarz w necie..ale ja tak nie uważam że lekarz super..
    w lublinie nie ma za bardzo dobrych lekarzy od poronień..jedynie ta leszczyńska.. no bo kto jeszcze?

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od poronień wydaje mi się, że jest dobry dr Barczentewicz z przychodni Macierzyństwo i życie na Czechowskiej. Z tego co wiem to nie musisz wchodzić "na całość" w leczenie napro, zeby się Tobą zajął, także pomyśl. Z tego co słyszałam jego żona roniła kilka razy, więc myślę, że z samego tego faktu sporo wie..

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ