X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jest specjalistką od 'skomplikowanych' spraw, także 3mam kciuki, aby Ci pomogła <3

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2015, 12:33

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Właśnie zastanawiamy się z mężem czy nie zgłosić się oboje do którejś z klinik. Myślałam właśnie nad dr Putowskim w Ab ovo i dr. Karczmarczyk z Provivo. Na razie ja chodze do dr Marciniak. Przyjmuje w gabinecie gdzie dr Leszczyńska o której zresztą słyszałam same dobre opinie. Niestety już po wizytach u mojej gin i głupio mi było zmieniać w obrębie tego samego gabinetu praktycznie :)
    Mój maz chodzi do androloga w Luxmedzie i po najbliższej wizycie podejmiemy decyzje czy u niego zostajemy czy cos bedziemy kombinować.
    Oprócz tych prywatnych wizyt zapisałam się też na NFZ do nowej Pani dr w Farmedzie bo to jednak wszystko to wydatki są a nie zawsze jest potrzeba isc prywatnie i koniecznie do tej jednej :)
    Pozdrawiam Was wszystkie

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) jestem z Lublina i chętnie do Was dołączę.

    W pierwszej ciąży chodziłam do dr Kaczmarczyk, mam mieszane uczucia w stosunku do niej. Moja ciąża na początku przebiegała prawidłowo, w 7tyg okazało się, że mam zapalenie pęcherza więc przepisała mi silne antybiotyki, na kolejnym usg w 12tyg okazało się, że Maleństwo już nie bije serce od 8tyg (czyli jak skończyłam antybiotyk). Nie wiem, czy to wina antybiotyku (pewnie nie), ale jednak wątpliwości się pojawiają.

    Następnie październik 2012, dostałam dziwnego plamienia i miałam straszne kłucia w jajniku, rano zrobiłam test i wyszedł pozytywnie. Czułam, że coś jest nie halo więc pojechałam na izbę przyjęć na Kraśnickie. Przyjął mnie jakiś chamski lekarz (szkoda, że nie pamiętam nazwiska) i powiedział, że on nic nie widzi i niepotrzebnie przyjechałam ;/
    Od razu stamtąd pojechałam na Jaczewskiego i porobili badania- okazało się, że ciąża pozamaciczna. Miałam tam styczność z wieloma lekarzami- każdy był miły, każdy wszystko tłumaczył w trakcie badań. Najmilej wspominam dr Tomasza Jackowskiego.
    Ta ciąża w ogóle jakaś dziwna była. Pamiętam, że 2paź miałam robione HCG z krwi i wyszło ujemne. 16paź jak wylądowałam w szpitalu HCG 275 (chyba), ale nie było widać zarodka mimo, że z okresu wychodził 7tydz. Po dwóch dniach przyrost był prawie dwukrotny... I wiecie co sobie myślę, że przez PCOS po prostu przesunęła mi się owulacja i to była ciąża ''normalna'' tylko jeszcze mała, by było ją widać na usg. I wydaje mi się, że przez te moje zszargane nerwy (na oddziale cały czas podawali mi środki uspokajające i w ogóle miałam kołatania serca) podali mi zastrzyk na oczyszczenie z ciąży.
    U mnie obyło się bez laparoskopii...

    Po tych wydarzeniach udałam się do dr Sikorskiego- moim zdaniem bardzo kompetentny i empatyczny lekarz, ale minus taki, że wizyta z USG 300zł :(

    Ostatnio nie miałam @ przez 60 dni więc postanowiłam pójść znowu do dr Kaczmarczyk. Zrobiłam usg i dała tabletki antykoncepcyjne na wyregulowanie cyklu mimo tego, że nie byłam tym faktem zadowolona, ale powiedziała, że nic mi nie będzie ^^ Nie podoba mi się takie przepisywanie antykoncepcji bez wywiadu i badań ;/

    Także znowu jestem w fazie poszukiwania dobrego ginekologa...


    Sorki, że tak długo,ale chciałam się podzielić moją historią.

    Pozdrawiam serdecznie :)


    agniesja lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja tez jestem z Lubelskiego z pod Lublina:)My zaczynamy starania o dzidziusia od następnego cyklu:) Na ranie badania porobiłam i wszystko jest ok zobaczymy jak to się odpije na ciąży:)

    agniesja lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka powodzenia :)

    Ewelina92 dziękujemy za obszerną relacje :) najardziej lubie zbierać tak informacje :) Kurcze tylko teraz zaczelam miec wątpliwosci do tej dr Karczmarczyk a byłam juz prawie na nia zdecydowana. Ty chodziłaś do niej do Provivo czy gdzies indziej? Ona pracuje w jakims szpitalu.

    Zależaloby mi troche też chyba na szpitalu na Jaczewskiego w razie czego.

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Truskaweczka powodzenia :)

    A nie dziękuje, żeby szybko się udało do końca tego roku:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek, chodziłam do ProVivo. Kiedyś przyjmowała jeszcze w Luxmedzie, ale teraz już chyba nie. Ona pracuje w szpitalu na Krasickich.
    Wiem, że wielu osobom pomogła, ale mam wrażenie, ze mnie traktowała z poblażaniem ze wzgledu na mój młody wiek. Ani razu nie dała mi skierowania na hormony, tylko od razu dała tabletki anty na regulacje cyklu i zaproponowała CLO. Ostatnio byłam u niej w maju tego roku, bo trzeba było wywołać u mnie @. Poszłam po dwóch latach z myślą, że może coś się zmieniło w jej podejściu, ale znów się zawiodlam.

    Poczytalam trochę opinii i chyba wybiorę się do Ab Ovo do dr Tkaczuk- Włach.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rumianek wrote:
    Truskaweczka powodzenia :)

    Ewelina92 dziękujemy za obszerną relacje :) najardziej lubie zbierać tak informacje :) Kurcze tylko teraz zaczelam miec wątpliwosci do tej dr Karczmarczyk a byłam juz prawie na nia zdecydowana. Ty chodziłaś do niej do Provivo czy gdzies indziej? Ona pracuje w jakims szpitalu.

    Zależaloby mi troche też chyba na szpitalu na Jaczewskiego w razie czego.
    serdecznie odradzam dr Kaczmarczyk, juz pisałam dlaczego, wiec powtórzę: widzi polipy, których inni nie widzą, nie umie przeprowadzić wywiadu, olewa ważne informacje, mówię jako osoba wymagająca z mężem profesjonalnej opieki, już lepiej Putowski, drożej ale kompetentnie, fakt w pewnym momencie i on się poddał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze jedno, nie wyraziłam swej opinii na internetowych stronach, bo oczekują, że mam to zrobić przez np. facebooka, i proszę wszyscy znajomi mieliby wiedzieć o mojej macicy i jądrach męża

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja zapisałam się do Ab Ovo do dr Tkaczuk- Włach. Idę 28.08, bo Pani dr jest teraz na urlopie. Oczywiście po wizycie dam znac jak wrażenia :)

    MadzikForever lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92, czekamy na relację. Ja też chodzę do Ab Ovo, do dr Olchy. Wcześniej już mi się udało z jego pomocą zaciążyć (niestety cd w stopce), i mam nadzieję że historia się powtórzy ale z happy endem

    MadzikForever lubi tę wiadomość

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka, ogólnie jak Twoje wrażenia, jeśli chodzi o Ab Ovo?

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • wisienka Koleżanka
    Postów: 45 42

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabinety dobrze wyposażone ale przeszkadza mi trochę to, że w samej poczekalni jest tak ciasno jak jest kilka par w kolejkach do lekarza to wg mnie robi się mało intymnie. Oczywiście nie chcę przesadzać, ale takie są moje wrażenia.

    Ewelina92, dojrzała lubią tę wiadomość

    kwiecień 2013 pusty pęcherzyk
    grudzień 2013 ciąża biochemiczna
    marzec 2014 ciąża biochemiczna
    październik 2014 ciąża biochemiczna
    ❤31 maja 2016 Zosia jest z nami, nasz skarb❤
  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina to czekam na wrażenia :)
    My podejmiemy decyzje w tym cyklu. W czwartek mąż ma powtarzać badania zobaczymy czy taktyka androloga przynosi jakiekolwiek efekty no i czekają nas oboje badania hormonów. Juz nie moge doczekac sie wyników wszystko sie wyjaśni :)
    zastanawiałam się też nad putowskim a skoro już dwie z Was odradzają dr Karczmarczyk to muszę jezcze raz wszystko przemyśleć

    Ewelina92 lubi tę wiadomość

  • Łasicowata Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Byliśmy z mężem na wizycie u dr Kaczmarczyk jakiś miesiąc temu - staramy się o ciążę od półtora roku...
    Mąż ma słabe parametry armii i po przeczytaniu kilkunastu dobrych opinii zdecydowaliśmy się na Provivo i pierwszą wizytę u androloga w kierunku leczenia niepłodności...
    Porażka!!!
    Nie chcę obrażać lekarza ale więcej tam nie pójdziemy. Pani doktor owszem zrobiła wnikliwy wywiad, zapoznała się z badaniami i naszą historią, po czym zapytała: "To jak ja wam mogę pomóc"? To pytanie nas rozbroiło... kilkakrotnie mówiliśmy przecież, że staramy się o dziecko i po to tu jesteśmy.
    Zaczęliśmy się pytać czy są jakieś leki na poprawienie parametrów nasienia, czy można jeszcze zrobić jakieś badania, co mamy zrobić bo w końcu ona jest lekarzem !!!??? Ona na to, że jeśli badania hormonów męża wyjdą w normie to nie można tego zmienić...
    Myśleliśmy, że nas pokieruje, zaproponuje jakiś plan a wyszliśmy stamtąd naprawdę z negatywnymi odczuciami i całkowicie zdezorientowani...
    Ze swojego doświadczenia wiem, że nie warto tracić kasy i cennego czasu na lubelskie kliniki.
    Może komuś ta opinia pomoże w wyborze lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2014, 14:28

    Ewelina92, dojrzała, Kri lubią tę wiadomość

  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisenka, dziękuję za odpowiedź :)

    Rumianek, 3mam kciuki, by badania wyszły dobrze :) każdy podejmuje swoje decyzje, jak chcesz to sprawdź Kaczmarczyk. Ja ostatnio za wizytę z USG i cytologią zapłaciłam 80zł. Byłam w szoku, że tak tanio, bo dwa lata temu w ciąży płaciłam bodajże 120/130zł. Ale widzisz, Łasicowata powyżej też odradza ;/

    Łasicowata, jak widac nie jesteś odosobniona, jeśli chodzi o opinię na temat dr Kaczmarczyk. W ogóle jestem zaskoczona, że na znanylekarz.pl ma same pozytywy O.o Ja dodatkowo pamiętam jak na wizycie zanim się okazało, że ciąża obumarła wydarła się na mnie za to, że nie miałam przy sobie jednego papierka z badaniem i powiedziała, że zastanawia się, czy moją ciążę dalej prowadzic. Teraz po głębszym namyśle dochodzę do wniosku, że w ogóle popełniłam błąd idąc do niej z powrotem w maju ;//

    dojrzała lubi tę wiadomość

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) my sie staramy z mezem juz 1.5roku tez przeszlismy przez provivo I niestety po kazdej wizycie byl placz I lament dlaczego..? Pani doktor na pierwszej wizycie byla zimna oziebla I sie bardzo spieszyla bo byla cala poczekalnia wkurzonych dziewczyn ja tez czekalam prawie dwie godz. I bylam potraktowana jak jakis przedmiot masakra jakas do tego od razu nam powiedziala "invitro" na drugiej wizycie bylo juz lepiej ale I tak jestem zniesmaczona ta klinika.. zdzieraja naciagaja.. trudno o dobrego lekarza

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meksi, masz jeszcze jakieś doświadczenia z innymi lekarzami z Lublina?

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • meksi Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z lublina nie poniewaz nie mieszkam w lublinie..ale do provivo trafilam wlasnie przez dobre opinie na forum internetowym.

    Oliwia https://www.maluchy.pl/ci-71751.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ