X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia no zajmują sie z tego co wiem. Sama dokładnie nie wdrazałam sie jeszcze, przedstawilam tylko opienie kolezanek. Wiem, ze u jednej problem był po stronie męża, robili biopsje z jader aby wydostac plemniki. Im sie udało za drugim razem. U drugiej kolezanki oboje mieli kiepskie wyniki, po stymulacji były tylko 3 pecherzyki nadajace sie do implantacji, dwa z nich podali kolezance i zaszła w ciąże od razu z jednym dzieckiem. takze taka ich historia :)

    Niusia lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    Powiedz mi czy dużo płaciłaś za wizytę ? Ja raz byłam u dr kaczmarczyk dała mi 16 badań do zrobienia i zbytnio nic nie powiedziala nie spodobała się mi od razu.

    Ja już jestem po pobycie w szpitalu, wszystkie badania porobione i za tydzień wyniki.
    Kiedyś Kaczmarczyk też dała mi skierowania, ale co z tego jak trzeba było je robic prywatnie, co pochłaniało dużo pieniędzy.

    Teraz w szpitalu miałam badane hormony, jakieś przeciwciała, układ krzepnięcia- generalnie duuuużo badań za które płaci się masę pieniędzy prywatnie.

    Leżałam w szpitalu wojskowym, przyjmują od razu, personel bardzo uprzejmy, dobre warunki po prostu polecam.

    Wizyta + usg u dr Tkaczuk- Włach to koszt 200zł na Bocianiej.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 1 września 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkich :)
    Jestem z okolic Puław. Mam nadzieję, że mogę dołączyć.
    Ja mam skierowanie na HSG od dr Tkaczuk-Włach od kwietnia. I jakoś nie mogę się umówić do tego szpitala, bo ciągle nie mają miejsc... Pani dr Tkaczuk nawet nie zechciała podejść do słuchawki jak prosiłam, żeby mnie gdzieś wcisneli...
    Więc poszłam do Kaczmarczyk i zleciła prywatnie zrobić to badanie... Co do Kaczmarczyk to jak się dowiedziała, że miałam cp i usunięty lewy jajowód to od razu stwierdziła, że ten drugi pewnie i tak jest nie drożny...
    Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy po prostu lekarze w lublinie mają olewkowe podejście do pacjentów...

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 1 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wpisy odnośnie tych dwóch pań dr. I chyba jednak ucieknę od Kaczmarczyk. Tylko teraz nie wiem jak umówić się na to HSG. Może po prostu pójdę do Tkaczuk-Włach na wizytę i nie wyjdę do póki nie zagwarantuje mi przyjęcia do szpitala :)

  • MadzikForever Przyjaciółka
    Postów: 105 105

    Wysłany: 4 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pani dr Wawrzycka - meeega kobieta! Polecam!

    e5e0711e60433cce3cfb1fb777f1eb4d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 4 października 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u dr kaczmarczyk raz i szczerze to nie zrobiła na mnie super wrażenia ale badania które zleciła zrobiłam bo faktycznie może coś w nich wyjdzie nie tak i to będzie przyczyna. Obecnie chodzę do lux medu do dr. barczynskiego i to własnie on kieruje mnie na laparoskopię PAŃSTWOWO i za miesiąc już ją mam

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 października 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziewczyny jestem tu nowa powiem Wam, że pomimo tego że jestem z Lublina, leczyłam się już w Ovum u dr Szkodziaka,w Proviovo u dr Kaczmarczyk teraz w czerwcu byłam w Abovo u dr Tkaczuk-Wałach i też dostałam skierowanie do szpitala na badanie prolaktyny i nie mogę do niego dotrzeć i już nic nie wiem:( W skrócie mój mąż ma super wyniki a ja mam problem z tarczycą i jestem po wycięci endometriozy 3 lata temu. Może podpowiecie mi czy warto się położyć do tego szpitala i kontynuować leczenie u Pani doktor w Abovo bo ja już sama nie wiem :(((( ??

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34 ja bardziej polecam dr Tkaczuk-Włach. U Kaczmarczyk byłam na jednej wizycie i nie zrobiła na mnie wrażenia dobrego lekarza. Od razu powiedziała, że mój drugi jajowód jest raczej nie drożny (jestem po ciąży pozamacicznej i lewy jest usunięty). W następnym cyklu zrobiłam HSG u dr Tkaczuk-Włach i okazało się, że prawy drożny. Wydaje mi się, że dobry lekarz nie powinien od razu odbierać kobiecie nadziei mówiąc takie rzeczy. Mogła to zostawić dla siebie. Tym bardziej, że nie zrobiła mi żadnego badania...

    dodinka lubi tę wiadomość

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A codo tego czy warto położyć się do szpitala to jestem przekonana, że tak. Zrobią Ci różne badania za które nie będziesz musiała płacić fortuny i powiedzą co i jak. Wydaje mi się, że tej doktorce można zaufać. Ja tak zrobiłam i pomimo iż dopiero zaczynam walkę to wierzę, że uda mi się zajść w upragnioną ciąże.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaa89 dziękuje :)ja u Pani dr Kaczmarczyk miała 5 i inseminacji i półtora roku leczenia bez sensu bez patrzenia na moje wyniki tarczycowe itp.. A właśnie mi też pani dr K chciała zrobić płatne HSG za 500 zł pomimo tego że pracuje w szpitalu i dziwne, że nie mogła mnie tam skierować. Zapisałam się do Pani Tkaczuk na jutro. A Wy długo się staracie?jeśli mogę zapytać?

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już jakieś 17 miesięcy. Po drodze miałam ciążę pozamaciczną i 3 miesiące przerwy. Dodatkowo mam pco a nie chcieli mnie doktorzy stymulować dopuki nie zrobię HSG i tak latałam od lekarza do lekarza aż trafiłam na dr Tkaczuk-Włach. Ona skierowała mnie od razu na HSG do szpitala. Ale ja mam jeszcze nieregularne miesiączki więc jak dzwoniłam pierwszego dnia cyklu to już nie mieli miejsc na termin, który pasowałby do moich dni cyklu. I tak od kwietnia czekałam do września aż w końcu udało mi się zrobić to badanie. Od następnego cyklu będę na clo. Mam nadzieję, że w końcu mi się uda zajść w ciąże.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :) to też się naczekałaś. Ja 3 lata temu miałam robione u Szkodziaka on skierował mnie do szpitala do siebie na Jaczewskiego i nawet szybko bo po miesiącu mi zrobił. Teraz pójdę do niej przypomnę się i może faktycznie w listopadzie jak będą miejsca to się położę. A wcześniej u kogo się leczyłaś?

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na samym początku chodziłam do luxmedu do dr Swatowskiego. Dobry lekarz ale raczej od ciąży a nie problemów z płodnością. No później to miałam tą cp i po niej do doktorki ze szpitala. Ale nie mogłam się z nią dogadać. Miałam piękną owulację a zabraniała mi się starać przez 3 miesiące od laparotomii. Inny lekarz powiedział mi, że mogłam od razu kiedy tylko czułam się dobrze fizycznie po operacji. Więc tak u niej zmarnowałam 3 wzorowe cykle i jak po nich przepisała mi anty na lekko podwyższony testosteron powiedziałam dość lekarzy i staram się naturalnie. No ale czas mijał mooje miesiączki znów świrowały to zgłosiłam się dalej do dr Swatowskiego. Przepisał mi clo na 2 cykle ale na więcej nie chciał, bo powiedział, że nie ma sensu faszerować się lekami jak problem może tkwić w moim jajowodzie. I on skierował mnie do dr Tkaczuk-Włach. A, że nie mogłam się doczekać na to HSG to powędrowałam do Kaczmarczyk, ale po jednej wizycie wiedziałam, że ona mi nie pomoże. I teraz u dr Tkaczuk jestem i puki co jestem zadowolona. HSG wyszło ok a od przyszłego cyklu clo i monitoring.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko ale sie spisałam...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że ok, mam nadzieję że przynajmniej Tobie się uda bo słyszałam że po hsg można szybko czasami zajść w ciążę. Ja aż się boję jutro do niej iść, bo sama nie wiem co mam jej powiedzieć :(

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz o całym Twoim leczeniu do tej pory i o ewentualnych problemach. Jak masz jakieś wyniki badań jak gdzieś robiłaś albo inne papiery to też zabierz. Nie ma co się bać. Naprawdę miła kobieta. :-)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie czekam na @ ale już jestem 7 dni po odstawieniu luteiny a okresu nie widać. A chciałabym już zacząć nowy cykl, bo też właśnie słyszałam, że po hsg jest łatwiej więc chcę działać w miarę szybko

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz ja jej mówiłam o tym już w czerwcu jak byłam i miałam się położyć do szpitala ale życie napisało inny scenariusz i od tamtego czasu nie miałam jak się położyć. No nic pójdę i zobaczę co ona mi powie bo wypada 10 dc zobaczymy ile pęcherzyków jest. To może jak nie widać to się uda bez clo i kolejnej wizyty :)

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jakoś wątpię czy bez wspomagaczy by się udało...
    Powiedz jej, że nie miałaś jak się położyć do szpitala. Ja od skierowanie dostałam w kwietniu a badanie miałam we wrześniu i nie byłam u niej przez ten czas. Nic nie mówiła na ten temat więc luz ;)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak masz skierowanie to może zadzwoń do szpitala i się umów a jej powiesz, że się kładziesz w najbliższym czasie.

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ