X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się leczyłam dwa lata bez skutku i okazało się, że i tak nie wszystkie badani mi zleciła :(a długo się staracie?kurcze ja miałam zrezygnować ale Pani dr Tkaczuk mnie podbudowała.

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 października 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja około roku, ale dopiero pierwszy cykl z lekami. Niektóre badania lekarz mi zlecił, ale robiłam prywatnie, nie dał mi skierowania. Niektóre badania robiłam po konsultacji z dziewczynami na tym forum, bo się okazało, że podstawowych mi nie zlecił, które mogą mieć wpływ na płodność.
    Nie ma co rezygnować, w końcu się uda :-)

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 11 października 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    No ja się leczyłam dwa lata bez skutku i okazało się, że i tak nie wszystkie badani mi zleciła :(a długo się staracie?kurcze ja miałam zrezygnować ale Pani dr Tkaczuk mnie podbudowała.


    A co to jest za dr ile bierze za wizytę za inseminację i czy kieruje do szpitala?
    My 4 miesiace intensywnie a ponad rok bez zabezpieczenia i trafiane było

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Pani dr Tkaczuk-Włach mnie skierowała do szpitala na badania ale i w przypadku hsg też kieruje. Fajna,miła ale i konkretna, dokładna. Ile bierze za inseminację nie wiem bo jeszcze u niej nie robiłam. Kaczmarczyk brała 400 zł na tygodniu,500 w niedziele.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madera a jakie np robiłaś? ja mam się położyć do szpitala i mam mieć robioną np całonocną prolaktynę. Część już mam od poprzedniej pani doktor ale okazało się, że to nie wszystko.

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 11 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty. Co do recept to ja też płacę 100% to jest właśnie minus tej doktorki. A co do badań to poproś doktorkę, żeby zrobili Ci w szpitalu więcej badań. Myślę, że nie będzie problemu :)

  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 11 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie tylko takie podstawowe badania z pobieranej krwi: FSH, białko C reaktywne, morfologia, analiza moczu, progesteron, TSH 3.generacja, FT4, prolaktyna. Wszystko w normie oprócz progesteronu, mam za niski. Przepisał mi luteinę i dopiero czwarty dzień biorę.
    Zrobiłam sobie też toksoplazmozę, tak dla siebie. To mnie lekarz prawie wyśmiał, że to niepotrzebne. W ogóle to miał chyba problem, że robię w innym laboratorium. On przyjmuje w przedpotopowej przychodni prywatnie i sugerował, że wszystkie badania mogę tu zrobić. Tam zawsze są gigantyczne kolejki, więc chodzę do luxmedu. Przynajmniej nie muszę drugi raz jechać po wyniki tylko przez internet odbieram.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 października 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolaa89 ciekawe czemu ona tak wypisuje, skoro jak koleżanka pisze w luxmedzie piszą na ryczałt. Zastanawiam mnie w czym sęk?poproszę ją jak już się położę:) a co u Ciebie?
    Madera mi Pani dr toksoplazmozę ma zrobić w szpitalu jako podstawę, jakiś dziwny ten lekarz.

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 13 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu a niech robią Ci wszystko skoro chce dr nie będziesz musiała płacić ja już za te wszystkie badania od dr Kaczmarczyk wydałam 500zł a jeszcze 4 mi zostały do zrobienia

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 13 października 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko :) a jakie Ci robiła? no tylko zebrać się do tego szpitala mi jakoś trudno ale czego się nie zrobi dla :)Dodinka a Ty teraz na jakim etapie jesteś?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 15 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście tam??czy zostałam sama na polu walki :(

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 16 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej walczę ;) Jutro mój 10 i ostatni dzień z luteiną w tym cyklu i pewnie pozostaje czekać na @. Od nowego cyklu będę się wspomagać ziołami ojca Sroki nr 3. Po okresie dołączę dong quai przez kilka dni a później znowu luteina przez 10 dni. I po tym najbliższym cyklu pewnie wybiorę się w końcu do tej Pani doktor do Lublina :)

    W najbliższym cyklu jeszcze zamierzam w 3dc zrobić badania: LH, FSH, estradiol i testosteron.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2014, 21:38

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 października 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 ja właśnie jestem na clo 3 dzień plus wit D, inofem, kwas foliowy i ziółka O.Sroki. 27 idę na monitoring co tam się dzieje na tych moich jajnikach. Także ja też walczę dalej. :)

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 17 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do recept to właśnie nie wiem dlaczego tak dziwnie mają... jak znów mi przepisze jakieś cuda i będą drogie to się jej zapytam czy nie da się na ryczałt.

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 17 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja się też muszę jej zapytać bo nie wiem o co chodzi, że jedni mają na ryczałt a inni na 100%. Hmm a co do tych ziółek O.Sroki to możecie mi coś więcej powiedzieć??nigdy nie brała bo jakoś nie wiem czemu :( Jola dobrze czujesz się po Clo?
    Madera a co to jest dong quai?
    Ja znowu odliczam dni do szpitala ale nie wiem bo już mi się nie chce ale mus to mus :(Fajnie,że jesteście bo myślałam że zostałam sama :)

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 18 października 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam osobno składniki i wymieszałam je. Piję je wieczorem. Nie wiem czy pomagają czy nie, ale raczej nie zaszkodzą a mogą pomóc. W smaku są dobre chociaż ja uwielbiam zieloną herbatę, ale taką tylko liście to może mi smak dla tego odpowiada. Ja mam te:
    ZIOŁA O. SROKI pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych.

    Skład:
    lebiodka - 50gr
    koszyczek rumianku - 50gr
    macierzanka - 50gr
    pokrzywa - 50gr
    dziurawiec - 50gr
    rdest ptasi - 50gr
    ruta - 20gr
    nagietek - 20gr
    nostrzyk - 20gr

    Dawkowanie:

    Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem.



    Co do Clo to czuję się dobrze. Jedyne skutki uboczne to to, że jak się kładę spać to mi się momentalnie robi gorąco, a ja jestem raczej z tych wiecznie zmarznietych :)
    No i czuję pracę jajników. Dziś 6 dc i coś już mnie pobolewają delikatnie. Zobaczę więcej na monitoringu. Mam nadzieję, że pęcherzyk będzie po prawej stronie, bo inaczej chyba się załamię...
    Neomi przypomnij mi kiedy idziesz do szpitala, bo zapomniałam. Żebym wiedziała kiedy trzymać kciuki :)

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 18 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam wszystkie was ☺ mam pytanko jakie są ceny w Ab ovo? Patrzyłam na stronie ale nic tam nie ma na ten temat. Koszt wizyty badania usg? Dajcie cynk co i jak. Pozdrawiam.

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 18 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm wizyta chyba 80 zł a USG 100 ala ja w kwietniu byłam i już dokładnie nie pamiętam czy tak to wyglądało...

    agawa lubi tę wiadomość

  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 18 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dong quai podobno ma wspomagać owulację. Ja na razie tylko w tym cyklu brałam i jeszcze nie wiem czy działa.
    Tutaj więcej poczytasz o tym i o innych ziółkach ;) --> https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308,1.html

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 października 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny sorki, że ni pisałam ale wczoraj miałam wypadek. Facet wymusił pierwszeństwo i skasował nam samochód. Ogólnie jestem cała poobijana, mam kołnierz bo z szyją coś tam jest a mąż rękę w gipsie więc cieszymy się, że żyjemy.
    Dzięki za info o ziołach muszę pomyśleć i też może zacząć coś pić ale teraz to jakoś głowy do tego nie mam.
    Jola do szpitala chyba 26.10 jak się dostanę dam jeszcze znać. A Wy jak się macie?

    neomi34
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ