X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Radomyski jest od niepłodności (choć nie tylko). Specjalizuje się w PCOS i zaburzeniach hormonalnych, jest gin-endo.
    O dr Monist tylko słyszałam z 2 wiarygodnych źródeł, że jest b. dobrym ginem, nic więcej nie wiem :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam o nim opnie i nie są zbyt pochlebne :( http://www.znanylekarz.pl/leszek-radomyski2/endokrynolog-ginekolog/lublin
    no cóż ja zobaczę co wyjedzie mi po pobycie w szpitalu i Pani doktor Włach-Tkaczuk mi powie :)

    neomi34
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie czytajcie opinii w necie, to co da jednego dobre dla drugiego byc nie musi. ile ludzi tyle opinii.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiesz jak jest 20 opinii negatywnych to o czymś świadczy pomimo tego że też tak uważam, że każdy może różnie podchodzić do jednego lekarza ale jednak to jest tak samo jak nasze opinie tutaj.

    neomi34
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jezeli az taka ilosc to tak natomiast np dr swatowski wszyscy go wychwalaja pod niebiosa a ja dziekuje serdecznie na pierwszej wizycie skonczylam.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    generalnie uwazam ze jezeli planuje sie ciaze trzeba szukac lekarza ktory w razie czego jest w stanie pomoc w szpitalu.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 27 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak z Panią Kaczmarczyk miła sympatyczna, dużo dobrych opinii i nic poza tym :(

    neomi34
  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 27 października 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja jej nie polecam dokladnie to samo moglam powiedziec po 3 wizytach wszystko fajnie ale nic poza zostawiona kasa.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 27 października 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rozmawiałam z sasiadka. Ona poleca Wójcika, pracuje na Jaczewskiego i chyba w innym miejscu prywatnie. Też miała problemy z zajściem w ciążę i jej pomógł :-) Zastanawiam się nad wizytą u niego.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi - bo dr Leszek jest specyficzny, dość ekspresyjny i choleryczny. Ja wychodzę z założenia, że przychodzę do lekarza - specjalisty, a jego charakter mnie nie interesuje, dopóki nie przekracza granic względem mnie. Ale niektórym pewnie może to przeszkadzać :)

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 28 października 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam juz dosc chodzenia po lubelskich i w koncu wczoraj zapisalam sie na wizyte do novum w Warszawie. Moze tam odkryja przyczyne bo póki co 18 cykli za mną i nic. Juz mnie uprzedzili ze wizyta potrwa godzinę i bedzie kosztowala 200zł włacznie z usg (takze luz, w lbn wiecej zapłacilam za 15 minut ;) Dam znac ja bedzie po wszystkim choc jade dopiero 8 grudnia.

    Aga_502 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 28 października 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    A ja mam juz dosc chodzenia po lubelskich i w koncu wczoraj zapisalam sie na wizyte do novum w Warszawie. Moze tam odkryja przyczyne bo póki co 18 cykli za mną i nic. Juz mnie uprzedzili ze wizyta potrwa godzinę i bedzie kosztowala 200zł włacznie z usg (takze luz, w lbn wiecej zapłacilam za 15 minut ;) Dam znac ja bedzie po wszystkim choc jade dopiero 8 grudnia.
    To ja cierpliwie poczekam na Twoją relacje z warszawskiej kliniki.
    Ja mam dzisiaj ostatnie podejście u lubelskich "specjalistów" - jeśli się nie uda to szukam pomocy gdzieś dalej.

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misake wrote:
    endorynolog i ginekolog w jednym to dr jagniatkowska ewa.
    Na NFZ mówisz? No to musze się zapisać. Byłam prytwanie u dr Tomaszewskiego w Luxmedzie, ale cena badań zleconych mnie lekko odstraszyła.

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Na NFZ mówisz? No to musze się zapisać. Byłam prytwanie u dr Tomaszewskiego w Luxmedzie, ale cena badań zleconych mnie lekko odstraszyła.

    A na Nfz nie mógł ci wystawić skierowania na badania? Mój skierowania mi wystawia na szpital a tak to chodzę do niego prywatnie.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    A na Nfz nie mógł ci wystawić skierowania na badania? Mój skierowania mi wystawia na szpital a tak to chodzę do niego prywatnie.
    No właśnie nie wystawił. Sama diagnoza tarczycy to jakieś 130 zł a do tego progesteron i prolaktyna...

  • misake Koleżanka
    Postów: 63 8

    Wysłany: 28 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jagniątkowska przyjmuje na nfz, ja chodze prywatnie do endo i nie pojde wiecej na nfz przynajmiej teraz czuje ze ktos mnie leczy ale dr jagniatkowska polecaja ja osobiscie u niej nie bylam.

    ♡ cykl starań

    jnmqflw1y0q6glle.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja coraz częściej zastanawiam się też nad Novum bo dziewczyny sobie chwalą a tu w Lublinie to faktycznie jeszcze wiele lekarzy błądzi i szuka nie wiedząc co.
    Betty a kiedy jedziesz do Novum?bierzesz jakieś badania ze sobą?
    ja miałam się jutro kłaść do szpitala na badania do pani doktor Tkaczuk-Włach ale przez wypadek, któremu uległam tydzień temu muszę przełożyć znowu za miesiąc wizytę w szpitalu bo udało mi się załatwić na piątek rezonans,który koliduje mi ze szpitalem jak pech to pech :(
    Sigma zgadza się każdemu co innego przeszkadza i co innego się oczekuje od lekarza. Ja do endo chodzę do Luxmedu do Ryczakowej i póki co jestem z niej zadowolona :)jakoś na nfz wizyty nie słyną z pochlebnych opinii. Teraz po wypadku pochodziłam trochę po lekarzach na nfz i jakaś masakra, olewka i znieczulica. Dlatego w przypadku niepłodności to już w ogóle bałabym się im zaufać za dużo czasu straciłam w klinikach prywatnie i nic nie zdziałali a co mówić o państwowej służbie zdrowia.
    Mona_M a jakie badania na tarczycę dostałaś?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam tsh ft3 ft4 anty tpo i anty tg

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak jak ja. porównywałam i w diagnostyce jest taniej.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie mają gabinety? Bo ja dzwoniłam do luxmedu, DMP i na Przyjaźni, jak jedno jest tańsze to inne wiele droższe albo nie robią jakiegoś badania :/
    Jest gdzieś cennik badań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 17:03

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ