X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.diag.pl/Nasze-placowki.17.0.html
    na tej stronie możesz znaleźć najbliższy punkt

    Mona_M lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Widzę, że w Świdniku mają punkt. Będę miała najbliżej :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) a zapytam, masz niedoczynność czy nadczynność?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam hasimoto. Troszkę zaniedbałam sprawę bo wyniki tsh miałam koło 2,7 bez euthyroxu, niestety przekonałam się, że to nie takie proste jak by się wydawało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 17:30

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak ja też mam hasmioto. I skacze mi od góry do dołu teraz znowu mi skoczyło do 2,3 :( masakra

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja miałam tsh w normie i myślałam "super leków nie biorę i jest ok" no ale na początku tego miesiąca coś zaczęło się ze mną kiepsko robić, a właściwie z moją pamięcią i koncentracją, nie mogłam się wysłowić ludzie patrzyli na mnie jak na wariata. A nie skojarzyłam tego z pozytywnym testem ciążowym. Przyszła @ :/ i skończyły się problemy.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ja po wypadku mam takie kłopoty ale może to też jest związane z tarczycą :( ja już nie wiem co zrobić, żeby w końcu zobaczyć upragnione dwie kreski. Koleżanka z pracy za pierwszym razem zaszła więc jaka tu sprawiedliwość:(

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 28 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ja po monitoringu. I niestety pęcherzyk w lewym jajniku... Jestem załamana. Już mam dość... Tarczyce też mam do przebadania, ale na razie nie myślę o tym. Nie mam już sił walczyć dalej...

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Jolaa głowa do góry musisz dać walczyć w końcu się uda!!!a może to też wina tarczycy jak mówisz, że masz do przebadania :) wiesz ważne że te pęcherzyki są a nie że wcale ich nie ma. Musisz być twarda, mówię Ci to ja ta która miała iść do szpitala a wszystko znowu się jej pokrzyżowało :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi też już brakuje siły, mam ochotę odpuścić. Zachodzenie w ciążę powinno być automatyczne - chcesz to jesteś, nie to się zabezpieczasz i już.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 28 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no koleżanka z pracy tak chciała żeby w pierwszym cyklu zajść i jej się udało więc mi dziś ręce opadły bo ja tez nie mam siły a ona proszę powiedziała i jej się udało :(

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trochę kwestia płodności i szczęścia, ale trochę też kwestia pozytywnego myślenia :) jeśli ktoś wierzy, że coś mu się uda, to szybciej odniesie sukces niż ktoś, kto ciągle się tylko boi, stresuje i nie wierzy we własny sukces.

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 29 października 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ja coraz częściej zastanawiam się też nad Novum bo dziewczyny sobie chwalą a tu w Lublinie to faktycznie jeszcze wiele lekarzy błądzi i szuka nie wiedząc co.
    Betty a kiedy jedziesz do Novum?bierzesz jakieś badania ze sobą?

    Ja chcialam do dr Wojewódzkiego bo on prowadzil moja kolezanke z lbn wiec termin który nam pasowal to 8 grudnia. Ona tez zaczynama w lbn i odradzila mi, powiedziala ze tylko kase strace i zebym od razu tam jechala. Ma juz 2,5 letnia córeczkę metoda in vitro i o dziwo udało im sie juz za pierwszym razem.
    Pani recepcjonistka powiedziala, zebym wziela wszystko co mam do tej pory uzbierane (robilam hormony, mąż badal nasienie, usg) Reszte zrobie tam jak trzeba bedzie. Cieszę sie z tej wizyty bo przynajmniej czuje ze cos sie dowiem. Póki co od 18 mies bładzę ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 29 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz być twarda, mówię Ci to ja ta która miała iść do szpitala a wszystko znowu się jej pokrzyżowało :([/QUOTE]

    A dlaczego się pokrzyżowało?
    Ja już się wypaliłam w tym staraniu. Zawsze mam pod górkę... Człowiek chce tak z całego serca, a zawsze i tak dostanie od życia po dupie choćby nie wiem jak się starał... Myślałam, że po dniu mi przejdzie i podniosę się i zacznę od nowa, ale dziś już 2 dzień i wcale nie jest lepiej...

  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 29 października 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki, ale jakoś dziwnie mi zacytowało wiadomość neomi

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wiem co czujesz. Mi się pokrzyżowało gdyż muszę zrobić rezonans na kręgosłup szyjny bo po wypadku bardzo codziennie boli mnie głowa i nie mogę nią ruszać. Najprawdopodobniej jest tam jakiś poważny uraz, który może wyjść tylko na rezonansie. W Lublin ie czeka się na niego pół roku- wolny termin 15 luty 2015. Mi po znajomościach i wielkich trudach udało się go załatwić na piątek rano a wtedy byłabym w szpitalu w związku z tym nie udałoby mi się tego pogodzić i musiałam przełożyć ten szpital. I dlatego też wiem, jak to jest jak to mieć pod górkę. Ja też już nie mam siły nie chce mi się brać żadnych wspomagaczy bop już nie wierzę, że może mi to pomóc. Jedyne co to zastanawiam się, żeby faktycznie umówić się do tego novum bo każdy nawet Betty Boop potwierdza, że w Lublinie nie ma nikogo kto by umiał pomóc. Ja już nie mam kasy na wywalanie w błoto. Przez dwa lata uzbierało się tego ponad 15 tyś i żałuje o już bym miała na iinvitro a teraz nie mam kasy nie mam dzidzi nie mam siły wiary i nie wiem co dalej robić. Więc uwierz mi Jolaaa89, że nie jesteś sama:( ale po to jesteśmy, żeby walczyć i się wspierać więc może damy radę jakoś to przezwyciężyć.

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tak czytam o Waszych wydatkach to moje badania to pikuś.
    Jutro biorę wolne w pracy i idę do Diagnostyki.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 października 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M ja też idę :) ciekawe co nam wyjdzie :)

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 29 października 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie liczyłam ile kasy już wydaliśmy... Nawet nie myślę o tym, bo bym się przeraziła. A ciąży jak nie było tak nie ma. I nic nie wskazuje na to, żeby miało to się zmienić... Zobaczę w przyszłym cyklu jak znów będzie owulacja z lewego to dam sobie z tym wszystkim spokój, bo to bez sensu... Mam dość faszerowania się coraz to innymi tabletkami. Na przyszły cykl mam tak: inofem, vigantoleten, Cyclodynon, kwas foliowyx2, zioła O. Sroki no i przez 5 dni clo... A mąż ma salfazin, kwas foliowy, vit.Cx3, Vit.Ex2... Oszaleć przez to można...I weź tu człowieku jeszcze kochaj się przy tym wszystkim i miej z tego przyjemność...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolaaa89 wrote:
    Ja nawet nie liczyłam ile kasy już wydaliśmy... Nawet nie myślę o tym, bo bym się przeraziła. A ciąży jak nie było tak nie ma. I nic nie wskazuje na to, żeby miało to się zmienić... Zobaczę w przyszłym cyklu jak znów będzie owulacja z lewego to dam sobie z tym wszystkim spokój, bo to bez sensu... Mam dość faszerowania się coraz to innymi tabletkami. Na przyszły cykl mam tak: inofem, vigantoleten, Cyclodynon, kwas foliowyx2, zioła O. Sroki no i przez 5 dni clo... A mąż ma salfazin, kwas foliowy, vit.Cx3, Vit.Ex2... Oszaleć przez to można...I weź tu człowieku jeszcze kochaj się przy tym wszystkim i miej z tego przyjemność...
    No to troche tego masz....
    A co do przyjemności.... ja Ci powiem, że mi sex przyjemność sprawia poza terminem owulacji.
    Słuchaj jak wszystko jest ok z badaniami to moze masz blokade psychiczną. Długo sie już staracie o dziecko?

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ