X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie do końca jestem pewna ale wydaje mi się, że tak. Ja zastanawiam sie czy od kolejnego cyklu nie zacząć mierzyć temperatury. Jak uważacie pomaga ten sposób ? :)bo już sama nic nie wiem...

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie przyjechała @ :/ Krótki ten cykl był i nawet Luteina nie wstrzymała @ :/

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 7 listopada 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie :( ja czekam na te dni, żeby zacząć działać ale coś ich nie widać może przez stres i ten wypadek :(

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 8 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Co do temperatury to myślę, że warto mierzyć. Ja dopiero od niedawna mierzę i nie do końca się na tym znam, ale wiem co może znaczyć w odpowiednich dniach spadek i skok temperatury. Warto chociaż przez 3 miesiące, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Po jakimś czasie można od tego "głupawki" dostać jak się człowiek za bardzo nakręca, ale ogólnie to jest bardzo pomocne nawet dla lekarza, któremu można te wykresy pokazać. Mi właśnie lekarz zalecił mierzenie temperatury i po trzech cyklach kazał przyjść. I tak się wybieram niedługo do innego, ale wydrukuję wykresy :)

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki masz termometr?

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 9 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś Geratherm. Mierzy z dwoma miejscami po przecinku. Po około 20 sekundach piszczy i wtedy odczytuję temperaturę, chociaż zauważyłam, że po tym i tak dalej mierzy. Zdarzyło mi się, że piszczał po kilku sekundach co wydawało mi się sporo za krótko jak na mierzenie temperatury. Ogólnie to używam go dopiero od tego cyklu. Od następnego planuję mierzyć przez 5 minut i nie patrzeć na piszczenie.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mierzę gerathermem, jest dobry, ale rzeczywiscie trzeba go trzymać dłużej.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie go kupiłyście?

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 listopada 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na allegro, ale już nie jestem w stanie sprawdzić u jakiego sprzedawcy.
    Taki jak np. z tej aukcji: http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-geratherm-basal-digital-cyfro-i4754711980.html
    Ale poszukaj, bo są różne ceny termometrów i wysyłek.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 11 listopada 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej ja już po histeroskopii macicy przegrody już nie ma miałam robioną no Staszica super opieka teraz tylko hsg clo i staramy sie znowu wierzę że się uda przyklad mojej siostry rok starań i nic odpuścili i zaszła :)

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 11 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super dodinka :)trzymam kciuki! a kto Ci robił?ja też kiedyś leżałam na Staszica faktycznie opieka tam jest bardzo dobra:)
    Madera dziękuje muszę popatrzeć i coś wybrać, może faktycznie coś pomoże.

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 11 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    No to super dodinka :)trzymam kciuki! a kto Ci robił?ja też kiedyś leżałam na Staszica faktycznie opieka tam jest bardzo dobra:)
    Madera dziękuje muszę popatrzeć i coś wybrać, może faktycznie coś pomoże.


    Dr Barczyński mój lekarz HSG tez tam bede miala robione państwowo co najważniejsze jesli cos bedzie niedrozne to laparoskopia tez państwowo

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 16 listopada 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam go ale ważne, że pomaga :) ale widzę,że już nikt tu nic nie pisze a szkoda :(

    neomi34
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z Zamościa :) Dlugo mnie tu nie bylo i nawet nie wiedzialam ze jest taki wątek zwiazany z woj. lubelskim :)

    Aka81 lubi tę wiadomość

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też lubelskie a konkretnie Krasnystaw :)nie wiem jak was ale mnie przerażają zbliżające się święta i znów będzie jak co roku, zjedzie się rodzina i się zacznie: "a dlaczego wy jeszcze dzieci nie macie?"; życzą nam "w końcu dzidziusia" a ja muszę trzymać fason mimo że chce się wybuchnąć płaczem. I tak jest co roku, zamiast się cieszyć świętami jestem przygnębiona i zdołowana. :(

  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 19 listopada 2014, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiesz jak bardzo Cie rozumiem....

    Aka81 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba każda z nas :( mi się płakać chce jak kolejna koleżanka pokazuje swoje zdjęcia lub mówi, że jej się udało ...

    neomi34
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 17:30


  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkoło mnie też nastąpił babyboom, ale oczywiście nie u mnie, nie da się otworzyć interii czy innych tego typu stron żeby nie zostać na wstępie zasypanym wieściami o kolejnych ciążach aktorek, staram się tym nie przejmować bo można by zwariować ale strasznie mnie to wkurza. Ja mam niedrożny jajowód, zbyt niski progesteron, brak owulacji, także hashimoto i chyba policystyczne jajniki ale tego żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować na 100 procent. Mój lekarz mi mówi trzeba wierzyć i przytacza mi różne cudowne przypadki zajść w ciąże ale ja czuje że mnie to nie dotyczy, że cuda się zdarzają ale nie mnie :( Leczyłam się w Lublinie u gin-endo w Poliklinice u dr. Lipskiej ale mi nie potrafiła pomóc jak każdy dotychczasowy lekarz ale może Tobie akurat. Po nowym roku uderzam na Bocianią w Lublinie w nich pokładam ostatnie nadzieje :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Bocianiej chodzę do pani doktor Tkaczuk-Włach ona jest gin-endo, bardzo miło sympatyczna i mam nadzieję, że mi pomoże też mam niedoczynność tarczycy i przez dwa lata po kilku inseminacjach u innych lekarzy nic się nie zadziało więc teraz próbuję u niej i jestem dobrej myśli :)

    neomi34
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ