X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja w środę idę do dr Jagniątkowskiej i zobaczymy jak podejdzie do mojej sprawy.
    Mirabelka ja ostatnio usłyszałam, że diagnozuje się po 3 poronieniu. Ale nie wiem jak do tego podchodzą inni lekarze.

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu ale ja kliniki leczenia niepłodności unikałam jak ognia ale każdy lekarz mnie tam kieruje. Powiedzcie mi jakie macie doświadczenia z ta kliniką na Bocianiej? Może polecacie jakąś inną w Lublinie?

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej a co sądzicie o dr Polaku z AB ovo mi polecił go mój ginekolog ponieważ okazało się że mąż ma słabe nasienie i niestety już teraz musi się nami zająć specjalista i od męskich problemów wybieramy się za tydzień na wizytę do Pana DR

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _ola_ wrote:
    Nie wiem czemu ale ja kliniki leczenia niepłodności unikałam jak ognia ale każdy lekarz mnie tam kieruje. Powiedzcie mi jakie macie doświadczenia z ta kliniką na Bocianiej? Może polecacie jakąś inną w Lublinie?


    My byliśmy tam na badaniu nasienia szczerze pierwsze wrażenie średnie ponieważ wkurzyło mnie to że pani w rejestracji na całą poczekalnie powiedziała co ma mąż wpisać na karcie badania tzn badanie nasienia a troszke dyskrecji może, wiem że to taka klinika i po to tam się przechodzi ale wszyscy nie musza wiedziec na jakie badania przychodzimy.

    Mój ginekolog powiedział żebym nie przejmowała się takimi rzeczami że w tej klinice są najlepsi specjaliści i żebym myślała że jeżdżę tam po to żeby pomogli mi zajść w ciąże i że to tylko takie pierwsze wrażenie i że naprawdę jest tam fajnie. Za to nie poleca mi Provivo powiedział że strata kasy moze i cos w tym jest moja siostra miala 6 inseminacji nieudanych tam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 10:30

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashaya wrote:
    Witam z Zamościa :) Dlugo mnie tu nie bylo i nawet nie wiedzialam ze jest taki wątek zwiazany z woj. lubelskim :)

    Ja też się witam.

    Także jestem z Zamościa :)

    Ashaya lubi tę wiadomość

  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 22 listopada 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak słyszałam że w tej rejestracji się wszystko odbywa "publicznie" :) zdziwiło mnie bo jak kiedyś tam dzwoniłam żeby się zapisać to pani z rejestracji od razu pytała z jakim problemem chce się do nich zgłosić. Sądze że to raczej lekarz powinien zadać to pytanie. Mi też właśnie wszyscy polecają Bocianią. Pielęgniarka z mojej przychodni powiedziała że starała się o dziecko 10 lat, jeździła po tych wszystkich klinikach aż trafiła na Bocianią i tam podobno do jej problemu podeszli zupełnie inaczej i po niedługim czasie zaszła w ciąże.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a do kogo tam chodziła? ja byłam tam już parę razy i w sumie nic mi tam nie przeszkadza w rejestracji a wręcz przeciwnie Panie uprzejme i ogólnie spoko. Ważne żeby trafić do dobrego lekarza.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 22 listopada 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od koleżanki lekarki słyszałam, która sama miała problem z zajściem że jak się leczyć to w Warszawie bo tu lekarze nastawieni są tak jak można się domyślać na co...i coś w tym jest sama tego doświadczyłam tego w Provivo. Zastanawiam się jeszcze nad Wdowiakiem może coś podpowiecie na jego temat?

    neomi34
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 22 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neomi34- ja jeszcze nie byłam tam na wizycie nigdy tylko byłam zapisana ale musiałam odwołać a teraz będę robić drugie podejście po nowym roku. Byłam zapisana do Putowskiego. Nic niestety nie wiem o lekarzach z Lublina, byłam zaledwie u jednej lekarki na Jaczewskiego, do tej pory leczyłam się w Krasnymstawie i Zamościu.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 23 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha myślałam, że może ta pielęgniarka co Ci mówiła wspomniała nazwisko tego lekarza :)

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Ja od koleżanki lekarki słyszałam, która sama miała problem z zajściem że jak się leczyć to w Warszawie bo tu lekarze nastawieni są tak jak można się domyślać na co...i coś w tym jest sama tego doświadczyłam tego w Provivo. Zastanawiam się jeszcze nad Wdowiakiem może coś podpowiecie na jego temat?


    No mi mój lekarz od razu że jak chcę wyłożyć dużo kasy na darmo to jak pójdę do Provivo że inseminacje im się nie udają i że nie mają doświadczenia, poleciła mi na Bocianiej docenta Polaka jego dobry kolega z oddziału zresztą leżałam na Staszica i lekarze są tam spoko

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak coś odpukać nie wyjdzie na Bocianiej to tylko Białystok

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie Warszawa?

    neomi34
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o niekonwencjonalnych metodach leczenia niepłodności? Próbowałyście czegoś? Ja ostatnio trochę się zraziłam do lekarzy i próbuje metody Bowena :) podobno niektórym kobietom pomogło.

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 listopada 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za metoda?

    neomi34
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 25 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko opisać tą metodę w kilku słowach więc podsyłam linka :) http://www.bowtech.ro/PL/main-page/welcome-to-the-website-of-the-bowen-technique/ Chodzimy oboje z mężem puki co pomogło nam na wiele innych schorzeń a czy na niepłodność pomoże to czas pokaże :)

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a zapytam z ciekawości oczywiście jeżeli chcesz odpowiedzieć na jakie inne schorzenia Wam pomogło?

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 26 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A nie Warszawa?


    Neomi wszyscy mówią że lepsi specjaliści są w Białymstoku i to w Kriobanku

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 26 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha rozumiem dzięki :) szkoda, że tak daleko tam jest. A ten doktor Polak to słyszałam o nim ale opinie na necie są o nim różne więc już nie wiem czemu tak.

    neomi34
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie :) Mąż od paru lat leczył się na nadciśnienie nerkowe a teraz już od ponad 2 tygodni nie potrzebuje leków bo od tak unormowało mu się. Jako dziecko miał uraz kolana i od tamtej pory bolało go przy każdym wysiłku czy dłuższym spacerze. Po 2 "zabiegu" bowena ku naszemu zdziwieniu przestało go boleć całkowicie a muszę dodać że mąż pracuje fizycznie. A mi pomogło na ból kręgosłupa lędźwiowego i przy tym mocno odpręża i relaksuje dzięki temu wrzuciłam bardziej na luz :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ