X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w końcu poszłaś :)a ja mam tyle inseminacji za sobą i martwię się, że już nic się nie uda no ale nic pójdę jutro i zobaczymy

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do inseminacji to czytałam sporo opinii, że dr Kaczmarczyk one jakoś nie wychodzą... Nie wiem ile zależy w tym od lekarza, ale może coś w tym jest... Myślę, że jak się porobisz badania to znajdą przyczynę niepowodzeń inseminacji i dobiorą jakieś leczenie. W każdym razie jestem przekonania, że nie należy się poddawać i tracić nadziei. I mówi to osoba, która stara się prawie 1,5 roku, ma PCO i jeden jajowód. Uda i nam się zostać rodzicami i nie ma innej opcji :) chciałam wstawić uśmiechniętą buźkę, ale mój Tel odmawia współpracy...

    neomi34 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wsparcie :) fajnie że tu trafiłam. Masz rację musimy dać radę. Co do tych opinii o Kaczmarczyk to właśnie wiele słyszałam, że jakoś nie bardzo jej to idzie. Zresztą z jednej strony się nie dziwię, ona na mnie się uczyła podawać gonal więc nie wiem co o tym sądzić...

    neomi34
  • jolaaa89 Ekspertka
    Postów: 420 56

    Wysłany: 8 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że po prostu trafiłaś na nie odpowiedniego lekarza.
    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i odezwij się po niej :)
    powodzenia

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 8 października 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki dzięki i do jutra :) Fajnie, że się odezwałaś :)

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:)

    podlasie 3ma kciuki za lubelskie:)

    wiem, że to nie temat, ale na "fiolecie" nie znalazłam "lublinianki" a chciałabym się zapytać, czy jest w Lublinie jakiś sklep (większy), gdzie mogłabym obejrzeć wózki dziecięce????

    pozdrawiam i nie poddawajcie się :) (u mnie dość długa była walka, więc wiem co piszę ;)

    buziaki i dzięki za odpowiedź:)

    Truskaweczka250 lubi tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 9 października 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Byłam u Pani doktor i bardzo się z tego cieszę bo zmobilizowała mnie do położenia się w tym miesiącu do szpitala. Ona jest super, pyta tłumaczy i ogólnie póki co jestem bardzo zadowolona :)

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 października 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Też jestem z lubelskiego. Czytam ten wątek i chyba też wybiorę się do dr Tkaczuk-Włach. Muszę zmienić lekarza, bo w mojej miejscowości lekarze są chyba tylko od prowadzenia niezagrożonej ciąży a nie od problemów z płodnością.
    Gdzie do niej chodziłyście? Ab-ovo czy Żagiel-Med? A może w jeszcze innym miejscu przyjmuje?

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja chodzę do Abovo bo mam 5 minut drogi i tam jest mi najbliżej. Pani doktor przyjmuje w poniedziałki i czwartki bardzo fajna kobieta.Mi dodatkowo monitoruje problem z tarczycą bo jest ginekologiem-endokrynologiem.A Ty Madera z jakiej miejscowości?

    neomi34
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 października 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamość. Ale tutaj nie mam czego szukać. Muszę się wybrać do Lublina. Jeśli się uda to też nie mam zamiaru rodzić w Zamościu. Nasłuchałam się takich historii, że mnie to przeraża.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym mieście są różne historie :( mam szwagierkę z Zamośćia :) kurcze ja mam problem bo Pani doktor wypisała mi luteinę dopochwowo na 100% za 50 zł a podobno na ryczałcie jest za 3,5zł duża różnica.Dzwoniłam ale podobno ona nie wypisuje na ryczałt, to się zastanawiam kto wypisuje i w jakim przypadku?może ktoś wie?

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 10 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze a dlaczego Ci nie wipisała na ryczałt mi lekarz wypisał i tylko ponad 3zł zapłaciłam a chodzę do lux medu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 20:34

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 10 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze załamałam się robiłam dzisiaj badania w 14dc i załamka estradiol tylko 35 fsh ponad 6 a lh ponad 17 to chyba nie jest dobrze :(

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie wiem zadzwoniłam na recepcję i powiedziała mi że ona tak wypisuje :(Dodinka wiem że jest coś na podniesienie estradiolu bo ja dostawała estrogen.A badania miałaś robić w określonym dniu cyklu?a do kogo chodzisz do luxmedu?w Lublinie może?

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 10 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr barczynskiego i on zabieg ma mi robić (laparoskopię )
    a badania mialam zrobić od 12-14dc i skierowala mnie na nie dr z kliniki nieplodnosci dr kaczmarczyk

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Pani doktor leczyłam się u niej około dwóch lat :( aha a ten Pan doktor miły jakiś może bym się do niego zapisała i poprosiła o tą luteinę. Laparoskopię też miałam nawet dwie :( a że tak zapytam masz jakieś torbiele ?

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 10 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan dr mlody i bardzo mily rozmawiam z nim jak z kolegą. Laparoskopie bede miala poniewaz podejrzewaja przegrode w macicy i lepiej ją przeciąć przed ciazą niż potem poronić albo nie donosić i przy okazji mi jajowody sprawdzi jesli beda jakies zrosty to usunie

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 10 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ja miałam endometroizę usuwaną 3 lata temu a 2 lata temu zrosty :( a powiedz mi warto się do niego zapisać, żeby może mi tą luteinę przepisał kurczę nie chce mi się 50 zł płacić a wizyty w luxmedzie mam darmowe na abonament więc mogę iść bez problemu. A jak Ci się współpracuje z Panią doktor?

    neomi34
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 10 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz myslę że warto sie zapiasac
    a u tej dr bylam raz i dala sterte badan i kazala przyjsc z nimi ale pierwsze wrazenie niezbyt

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przepisaną luteinę podjęzykową i płaciłam ponad 18zł za 2 opakowania. A może skoro Ci ginekolog przepisał luteinę to rodzinny na tej podstawie by wypisał receptę ze zniżką? Ja tak nigdy nie miałam, więc nie wiem czy mu tak wolno, tylko się domyślam.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ