X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niech Ci będzie :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    To jutro zrobię betę :) jak wyjdzie mi ujemna to każda ma mi kupić za karę butelkę wódki na osuszenie łez, a jak mi wyjdzie dodatnia to ja każdej kupie po butelce wódki :) pasuje taki układ?
    Etam ja pic nie mogę ;)

    lady_pink lubi tę wiadomość

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady piszę się na to! ale ale... te wódki co dostaniesz wypiję z Tobą;P chociaż nie przewiduję takiego scenariusza;P

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę w to, ale co Nam po tej wódce jak w ciąży będziemy:)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się piszę!
    I z góry dziękuję za flaszeczkę!!!! ;) ;)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też się piszę, a może być wódeczka weselna?? :P

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Hehe poczekajmy do piątku :) zobaczy kto komu będzie dziękował za flaszkę :P
    Do jakiego piątku???
    Jutro miała być beta? Wynik po 14 :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mamy rację z beta to szykuj imprezę w sobotę wpadniemy ;-)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry.

    Kamilko z tym fb to masz racje tak myślę.

    Dreams, ja byłam raz u profesora ale się nie dogadaliśmy, chciał mnie stymulować a raczej mi nie to jest potrzebne bo ja w ciążę zachodzę ale na wczesnym etapie tracę.

    Jednak mimo wszystko uważam że jest profesjonalistą jeżeli chodzi np o leczenie niepłodności z powodu m. in. endometriozy oraz wzorowo wykonuje laparoskopie. Wśród innych lekarzy ma bardzo dobrą opinię, wielu mi o nim mówiło w superlatywach. Mojej koleżance robił laparo, była bardzo zadowolona.

    Laduś siusnij rano, może jeszcze przed pracą załapie się na relacje z testowania:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 22:33

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko że Ty tak kaleke stresujesz..;)

    lady_pink lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Bry.

    Kamilko z tym fb to masz racje tak myślę.

    Dreams, ja byłam raz u profesora ale się nie dogadaliśmy, chciał mnie stymulować a raczej mi nie to jest potrzebne bo ja w ciążę zachodzę ale na wczesnym etapie tracę.

    Jednak mimo wszystko uważam że jest profesjonalistą jeżeli chodzi np o leczenie niepłodności z powodu m. in. endometriozy oraz wzorowo wykonuje laparoskopie. Wśród innych lekarzy ma bardzo dobrą opinię, wielu mi o nim mówiło w superlatywach. Mojej koleżance robił laparo, była bardzo zadowolona.

    Laduś siusnij rano, może jeszcze przed pracą załapie się na relacje z testowania:)
    Dotek, dzieki za odpowiedz na moje pytanie. W takim razie bede konsultowac moja endomende z profesorem, a jesli nie zaproponuje mi jakis konkretnych krokow to nastepnym lekarzem bedzie dr.Jakiel.

    Mam nadzieje ze w koncu cos sie ruszy bo moje torbiele w jajnikach urosly od sierpnia.juz ok 1 cm ;( wiec rosna sobie...
    I co zauwazylam ze jak przychodzi okres to mam stna podgoraczkowy , nie wiem czy to moze byc zwiazane z endometrioza ...ale mysle ze tak. ..skoro endomenda powoduje stany zapalne...a moje ca 125 podczas okresu wynosi 70.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej.
    Lady po wykresie widzę (jak już wcześniej próbowałam to zauważyć :) ) że lecisz mi te flaszeczkę!!!!
    :) :) :)

    hewa81, lady_pink lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Ewciu jak będziesz u dr to zapytaj się co myśli o takiej kuracji :)
    Może to jest lek na tą Twój progesteron i ciałko żółte :)
    No właśnie jak tak sobie czytam Wasze posty na ten temat to myślę że to może właśnie dla mnie. Dzięki, ile TU się fajnych rzeczy można dowiedzieć. Także z całą pewnością wypytam o to dr. Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 10:29

    Kamilka, Marleni lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    No właśnie jak tak sobie czytam Wasze posty na ten temat to myślę że to może właśnie dla mnie. Dzięki, ile TU się fajnych rzeczy można dowiedzieć. Także z całą pewnością wypytam o to dr. Buziaki
    i ja myślę że może byc dla mnie. ale na ciałko żółte, bo moim zdaniem mam niewydolność... zawsze przed @ miałam 2 dni lub maksymalnie 3 dni plamienia a potem @ sie rozkręcała. a a po poronieniu mam nawet 5 dni palnmienia i potem dopiero @.
    Masakra. Zwłaszcza że faza lutealna ma u mnie 12 dni. To w sumie od dnia 6 lub 7 juz pamnienie. Nie jest to normalne prawda?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    i ja myślę że może byc dla mnie. ale na ciałko żółte, bo moim zdaniem mam niewydolność... zawsze przed @ miałam 2 dni lub maksymalnie 3 dni plamienia a potem @ sie rozkręcała. a a po poronieniu mam nawet 5 dni palnmienia i potem dopiero @.
    Masakra. Zwłaszcza że faza lutealna ma u mnie 12 dni. To w sumie od dnia 6 lub 7 juz pamnienie. Nie jest to normalne prawda?
    No widzisz Kmilka, ja nigdy nie plamilam a moja faza zawsze trwa 13 dni, tz odkąd prowadzę wykresy czyli 5 cykli. Ostatni cykl był z 14 dniami II fazy. U mnie jest słabo z poziomem progesteronu. 7dpo wynosi raptem 7.2. Mimo że od 3 cykli biorę lutke.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Dziewczyneczki - fb nie jest zły. Na OF piszemy na tematy związane z fasolką, a na fb pieprzymy sobie o wszystkim, więc bez sensu zaśmiecać forum tematami niezwiązanymi z ciążą i staraniami :) No bo kogo z OF będzie interesować co dziś na obiad gotuje? A na fb muszą mnie wysłuchać i podziwiać moje zdolności kulinarne :)
    Włąśnie, nie uciekajcie dziewczyny bo ja tu się ciekawych rzeczy dowiaduje :) np. o innych zastosowaniach pregnylu ;)
    Pozdrawiam

    Kamilka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    No widzisz Kmilka, ja nigdy nie plamilam a moja faza zawsze trwa 13 dni, tz odkąd prowadzę wykresy czyli 5 cykli. Ostatni cykl był z 14 dniami II fazy. U mnie jest słabo z poziomem progesteronu. 7dpo wynosi raptem 7.2. Mimo że od 3 cykli biorę lutke.
    ech...
    z tymi plamieniami to bez sensu teraz się jeszcze bardziej porobiło.
    na pewno powinnam brać duphaston po owu. Ale jeszcze nie biorę bo czekam na wizytę u ginki. ale receptę juz wykupiłam :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Dziewczyny, przecież dalej piszemy na OF rzeczy istotne z punktu starań o fasolkę :) nie bójcie się - na fb nie mamy jakiegoś tajnego sposobu na ciąże a że jesteśmy zołzy to nie chcemy się z Wami nim podzielić :)
    Tu piszemy na tematy związane ściśle z tematyką forum, a na fb pieprzymy o głupotach :) Wątpię, żeby zdjęcie mojej dziury w rajstopach, zakupy w Ikei czy plany mieszkaniowe (o czym piszemy na fb) wpłynęły na zwiększenie starań :)
    To przepraszam Was wszystkie bo to chyba ja wymyśliłam że już stąd idziecie całkiem na fb.
    bo chyba z dzień (albo pół dnia :) ) była cisza na forum i myślałam że poszłyście stąd na dobre.
    Jak tak to super!!!!!

    hewa81 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    No! Dobrze, że już wszystko wyjaśnione bo byś musiała klapsy na goła dupę dostawać :)
    Widzę, że jeden dzień bez nas to dzień stracony? :) Ale mi rośnie ego :P
    ja może rzadko sie odzywam, bo i starań póki co nie ma to nie bardzo mam co pisać. ale czytam i uczę sie od was!!
    a ty mówi lepiej o której dokładnie wynik?
    w luxmedzie oddawałaś krew? i o której godzinie?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    W luxmedzie ok. 11.30 więc wyniki będą dziś :)
    A czemu zawiesiłaś starania?

    kurcze póxno te badania to będą wieczorem raczej... a moja cierpliwość taka wystawiona na próbę...
    choć wg mnie to tylko formalność...
    a zawieszone bo mam za soba trzy poronienia i czekam na wyniki i pomysł profesorki czy coś się uda czy dać sobie juz spokój.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ