X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A czy ta pierwsza była długa/ dłuższ niż zwykle?

    U mnie tak, trwala 7 dni i 2 dni plamienia. A pozniej nastepna obfita na drugi dzien i juz skapsza i 5 dni a trzecia to juz skąpsza i tylko 4 dni i 2 mirko plamienia. Takze zmienia sie. Dodatkowo przed Cp konalam z bolu , ketonal forte musial byc a po Cp tylko jeden ibuprofen i oby tak dalej.



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A czy ta pierwsza była długa/ dłuższ niż zwykle?
    Byla dluzsza i pytalam lekarza o co chodzi to mówił że się widocznie macica musiała przy @ oczyścić bo odbudowuje się sluzówka. Dlatego tez mi kazał 3 miesiace po łyzeczkowaniu poczekac ze staraniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 21:14

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Bas zaglądasz tu jeszcze?
    Monia zaglądam, gratuluję Kowieczka :-)ja biegam cały czas na usg tej torbieli ale na szczescie już nie rośnie ale jest podobno powinna zniknąć ale to dało doktorkowi do myślenia że te torbiele ciałka żółtego mogą oznaczać albo endometriozę albo hipo (coś związanego z prolaktyną) 29 idę na 3 dni na badania do szpitala może w końcu coś się wyjasni zobaczymy... Monia a Wy już dostaliście zielone światełko na starania czy jeszcze nie wiesz? Moje badania co zlecił Dr Polak są dobre nic nie wykazały :-) żyje nadzieja ze w końcu się uda...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie na @ jeszcze poczekam :/ niestety nic jej nie zapowiada bo endometrium mam 6 mm.
    Mam czekać jeszcze miesiąc a jak sama nie przyjdzie to jeszcze raz usg i zobaczymy co dalej.
    Beta sprzed 2 tygodni 738.

    Ale i tak ze staraniami będziemy czekać do lipca.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    A ja sobie na @ jeszcze poczekam :/ niestety nic jej nie zapowiada bo endometrium mam 6 mm.
    Mam czekać jeszcze miesiąc a jak sama nie przyjdzie to jeszcze raz usg i zobaczymy co dalej.
    Beta sprzed 2 tygodni 738.

    Ale i tak ze staraniami będziemy czekać do lipca.

    ja tez nadal czeka i czekam na @....my raczej tez poczekamy do lipca ze staraniami, chyba, że wyniknie po drodze jeszcze cos niespodziewanego-nie daj Boże- i trzeba będzie przelozyc na jeszcze bardziej odlegly termin...Poki co nic nie planuje...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My planujemy jechac na wakacje, i chyba nie chcę ryzykować i jechac w ciąży.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    My planujemy jechac na wakacje, i chyba nie chcę ryzykować i jechac w ciąży.

    A my prawdopodobnie będziemy sie przeprowadzac, wiec czeka nas sporo roboty, dużo sprzątania, mycie okien, przenosiny rzeczy i nie chcialbym sie stresowac czy moge robic to czy tamto- jesli bylabym wtedy w ciazy...
    Ale zycie samo pokaże jak będzie- juz troche nauczylam sie nie planowac, bo zycie i tak weryfikuje nasze plany...

    Mona_M lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia czyli cytomegalia mogła być przyczyną?

    relgdf9hrp5i882w.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85- łoooo...a ja nawet nie robilam badan na ta cytomegalię...
    ps. przyszla dzis @..uff nareszcie, ale jakos nie widze póki co, różnicy, rzekłabym-normalna...chyba że sie rozkręci...
    a czy jest sens robienia tych ANA po 6 tyg od poronienia, czy lepiej sobie darowac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 15:56

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wynik graniczny przeciwciał antykardiolipidowych IgG.
    Teraz mam zrobic jakis tydzien po zakonczeniu @ usg i kontrolne hcg i z wynikami do mojej gin, i tak się zastanawiam, czy isc do Stettnera zaraz po wizycie u mojej gin czy juz dac sobie spokoj i pojsc po kolejnej @ skoro i tak narazie nie będziemy się starac.
    No i mam problem jak tu się teraz zapisac na to usg, bo nie wiem orientacyjnie kiedy mi się skonczy @ a w luxmedzie to trzeba z wyprzedzeniem jak się chce do konkretnego lekarza- ale w sumie nawet nie wiem do kogo...poszlabym do Swatowskiego, ale po tym nieszczesnym monitoringu to jakos mam do niego specyficzne podejscie, dr Krzyżanowski podobno bardzo dobry w usg, ale to on mi powiedzial ze serduszko nie bije i boje się ze jak go zobacze to przeplacze całe usg...oj jakas dziwna ja jestem... a znacie dobrego specjaliste od usg ginekologicznego w luxmedzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 16:35

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiałam się właśnie nad dr Kondracką, mi w szpitalu usg robila ona i dr Dziki, myslalam tez zeby zapisac sie do Stettnera, ale chyba pojde do dr Kondrackiej o ile znajdę termin, jutro nowe grafiki w luxmedzie, zapisze sie tak orientacyjnie na za 2 tyg, w razie czego zawsze mozna zrezygnowac przeciez.

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moją torbiela byłam u Barczynskiego i usg szybko i konkretnie jak najbardziej ok :-)

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde...jakas ta moja @ dziwna... jak się pojawiła to bylo małe krwawienie a od popoludnia jest tylko brudzenie na brazowo, tak jak mniej wiecej 1,5 tyg po poronieniu jeszcze sie oczyszczało i wtedy takie brazowe plamienie miałam...a myslalam ze bedzie normalne krwawienie...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem po tym nieszczesnym HSG, wielki szok bo po laparoskopii kilka lat temu z powiklaniami, zapaleniu przydatkow i wyrostku okazalo sie, ze oba mam drozne.

    HSG na Jaczewskiego nie bolalo, tylko bylo troche nieprzyjemne. Najgorsze to czekanie 2 godziny na Izbie Przyjec pozniej na wypis, istny chaos. Chcieli CRP, na morfologie nie zwracali uwagi, polozne bardzo fajne ale to czekanie to okropne, badanie trwa z 15min a bylam tam ze cztery godziny. Daja tylko zastrzyk z pyralginy na bol, ktory jest troche nieprzyjemny. No i cale grupy studentow chodza ogladac zabiegi, wiem, ze byli na HSG selektywnym, na szczescie nie na moim ale sie troche zestresowalam.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Ewelinka ze wszystko wyszło ok. Myślałam dziś o Tobie, jak tam się masz po tym badaniu :)
    Ja się szykuje na następny tydzień, ale nie wiem jak to wyjdzie bo jakieś przeziębienie mnie chwyta, wiec crp pewnie będzie podwyższone :(

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Cieszę się Ewelinka ze wszystko wyszło ok. Myślałam dziś o Tobie, jak tam się masz po tym badaniu :)
    Ja się szykuje na następny tydzień, ale nie wiem jak to wyjdzie bo jakieś przeziębienie mnie chwyta, wiec crp pewnie będzie podwyższone :(

    Daj znac jak bedziesz chciala cos wiecej wiedziec:) no i dzieki wielkie

    hewa81 lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja tez jestem juz po tym hsg dzisiaj :)

    Hipisiatko, i jak tam wszystko dobrze? Mam nadzieje, ze czujesz sie tez OK

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie hipisiątko co wyszło?

    hipisiątko lubi tę wiadomość


  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, hipisiątko- dobrze ze u was juz po i nie musicie się denerwowac!

    A ja zgłupiałam, no normalnie zglupialam, wczoraj cieszylam się ze @ przyszla, ale to był raczej jeden epizod z krwawieniem, troche brudzenia i od popoludnia cisza...Jest jak w reklamie Always- "Zawsze sucho, zawsze czysto, zawsze pewnie"... No i tak się zastanawiam co to mialo byc i mysle czy wszystko jest w porządku...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka ja po # tez miewałam @ z przerwami. Np jednego dnia jest, drugiego nic a pozniej znowu. Organizm musi wrócic do równowagi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 07:10

    f08af289ff.png
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ