X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Na nfz czy prywatnie ?
    Ja zawsze chodziłam na kartę pzu-tylko tam dr przyjmuje tak, żeby uznawali, więc prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wiadomość pozdrawiam ja czekam na rozwój sytuacji a jak nie przyjdzie to jutro na bete no i musze kiedys pojechac do tego lublina się zapisać do dr Włach

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przed badaniem hsg przepisano Wam jakies globulki przeciwbakteryjne, ktore stosuje sie 3 dni przed badaniem (na noc)??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 20:56



  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic takiego nie miałam przed hsg.

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi przepisano w grudniu Gynalgin i polecono 3 dni przed hsg to stosowac na noc . Ale :) ja sie obawiam, ze nie zdążę miedzy okresem a hsg stosowac to przez 3 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 21:07



  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co tam u Was? Ja od wczoraj z mega dołem...ale tak to juz u mnie jest, raz góry, raz pod górę...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dalej nic?

    no dziś jakies krwawienie sie pojawiło..ale nie chwale dnia przed zachodem slonaca bo wolalabym zeby tym razem to nie był fałszywy alarm...Zobaczymy pod koniec dnia czy będzie normalna @...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    My dzisiaj badamy nasionka, trzymajcie kciuki aby bylo dobrze :).

    mikka, hewa81 lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczęta :)
    Jakoś tak nie miałam natchnienia ostatnio się udzielać :( ale zaglądałam i podczytywałam Was. Test wyszedł mi negatywny (ale nie liczyłam na cud), wiec jednak HSG mnie nie ominie, ale z drugiej strony jakaś infekcja się mi przyplątała, więc wykonanie badania stoi pod wielkim znakiem zapytania. I to mnie martwi, bo kolejny cykl do tyłu. Ale póki co, staram się nie zamartwiać i liczę że pokonam infekcję.

    PINKUŚ, powodzenia na wizycie i mocno Ci kibicuję :) <3

    MIKKA, przykro mi, że @ tak Cię w konia robi:) Niechby się już zaczęła i cykle powróciły do normy.

    DOTEK, cieszę się, że te ostatnie badania coś wniosły, wiesz teraz co robić żeby w jakiś sposób sobie pomóc teraz i na przyszłość.

    HIPISIĄTKO, przykro mi, że HSG tylko w połowie wyszło pozytywnie, ale z drugiej strony dobrze, że ten 1 jest w pełni sprawny.

    KAMILKA, <3 <3 <3

    DREAMS, powodzenia :) I gdzie robicie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 11:22

    mikka, Kamilka, lady_pink lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś wie, czy na Jaczewskiego to HSG robią każdego dnia, tz. wiem że w poniedziałki raczej nie robią, ale czy w pozostałe dni? I do którego dnia cyklu najpóźniej?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam robione hsg w piątek, to był mój chyba 7 dc

    hewa81 lubi tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    DREAMS, powodzenia :) I gdzie robicie??[/QUOTE]

    W CM Chodzki.

    Napisze pozniej jak wyszło...gorzej stresuje sie od meza :( ale jak tak juz mam.

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ się ujawniła :( także pora pogadać z doktorkiem co robimy z HSG ....

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem podjarana jak głupia... Wczoraj o godzinie 23:55, w dniu i w godzinę moich urodzin dostałam okres (pierwszą plamka na papierze). Taki okres symbol oczyszczenia i rozpoczęcia kolejnego etapu. Nowy rok - nowe możliwości. Zaczynamy stymulację letrozolem :)
    Błagam, trzymajcie za mnie kciuki!

    mikka, hipisiątko lubią tę wiadomość

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po :).
    Pan doktor ktory ogladal nasienie porozmawial z nami, i pow.ze takiego nasienia moze pozazdrościć nie jeden mezczyzna :) ze nasienie super ...ogladalismy pod mikroskopem nawet ;) ale ich tam bylo heheh ,strasznie sie cieszymy :)
    To teraz ide po okresie po skierowanie na hsg.

    mikka, hewa81, Ewelinka33 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie i tsh. Beta 29dc negatywna a tsh 1.37 :) a letrox biore dopiero od 11 stycznia.

    Dreams gratuluje nasienia:)

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A skąd jesteś ? Nie możesz się telefonicznie zapisać do dr wlach ?
    W tamtym roku dzwoniłam do wojskowego to Pani w rejestracji powiedziała ze muszę osobiście przyjechać z karteczką od Pani dr to mnie zapisze bo inaczej nie a jestem z Opola

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek na moje oko to tsh ładne ja nigdy takiego nie miałam a biorę euthyrox od Marca ubiegłego roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie i tsh. Beta 29dc negatywna a tsh 1.37 :) a letrox biore dopiero od 11 stycznia.

    Dreams gratuluje nasienia:)

    Dzieki Dotek ;)
    Kolejny krok do przodu zrobilismy, i teraz wiemy na 100% ze maz jest super plodny i winowajca braku ciazy jest endomenda.:( licze na szybkie hsg i dalszy plan od Doktora.

    mikka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dalej nic?

    :) no i jest nowy cykl :) cieszę się jak głupia.. nie przypuszczałabym ze pojawienie się @ wywoła u mnie usmiech.. :P, żeby tylko znów mi nie zrobila psikusa...

    hewa81, Monia85, Dotek, Ewelinka33 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
‹‹ 284 285 286 287 288 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ