X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie i tsh. Beta 29dc negatywna a tsh 1.37 :) a letrox biore dopiero od 11 stycznia.

    Dreams gratuluje nasienia:)

    Dotek, oczywiście to "lubię" to za to TSH - pięknie spadło w tak krótkim czasie, gratuluję, ale przykro mi ze beta ujemna :(
    A to TSH robiłaś tak szybko tak dla samej siebie, czy miałaś zalecane?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIKKA, nareszcie :) Cieszę się ze już się @ nie bawi z Tobą w kotka i myszkę. Teraz żeby wszystko wróciło do normy :)

    mikka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DREAMS, gratuluję mężowi armii i zazdroszczę, ze mogliście pooglądać pod mikroskopem. Teraz aby do przodu :)

    DreAms86 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    MIKKA, nareszcie :) Cieszę się ze już się @ nie bawi z Tobą w kotka i myszkę. Teraz żeby wszystko wróciło do normy :)

    posłuchałam waszych rad jak tu przyspieszyc pojawienie się @ i zadziałało :D dodałam od siebie jeszcze tel. do gin z pytaniem co robić, bo @ sie nie pojawia i...oto efekt...chyba po prostu za duzo myslalam i za bardzo chcialam zeby juz przyszla, akiedy gin powiedziala zeby nie martwic się i poczekac, to odpuścilam i..oto jest królowa czerwonych mórz... :P

    Monia85, hewa81, Ewelinka33 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hej, a Ty się szykujesz do inseminacji? Napisz coś więcej o sobie, bo chyba zaglądasz na nasz wątek od niedawna. Do kogo chodzisz w Wawie? Wcześniej przerabialas Lublin czy od razu ucieklas? Oczywiscie trzymamy kciuki :)

    Tak, zaglądam od niedawna.
    Staram się wszystko zrobić, aby nie mieć inseminacji i in vitro, choć wg. niektórych lekarzy to może być moja jedyna szansa. Właśnie zaczęłam 21cs, leczę się na przeróżne choroby, jedne zdiagnozowane dawno (pcos, io), inne niedawno (niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF). Leczę się w Warszawie, bo tu nie wiedziałam gdzie i do kogo iść. Niby byłam u jednej Pani profesor z polecenia w Lublinie, ale to jakaś porażka była, bo lekarka skasowała kasę za to, że mi powiedziała, że ona nic nie może zrobić. Hsg też w W-wie zrobiłam.
    Monitoringi też raczej w W-wie robię, bo tu się przejechałam. W tym miesiącu idę do tego dr Buciora z Zamościa na monitoring. Zobaczymy co z tego wyjdzie, a od 10go do 22go mam maraton po lekarzach i kolejne badania w W-wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 18:51

    23cs
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Dotek, oczywiście to "lubię" to za to TSH - pięknie spadło w tak krótkim czasie, gratuluję, ale przykro mi ze beta ujemna :(
    A to TSH robiłaś tak szybko tak dla samej siebie, czy miałaś zalecane?
    Zrobiłam przy okazji bety tak za jednym ukłuciem.

    Mikka fajnie ze @ przyszła.

    Panakotka trzymam kciuki za stymulacje:)

    mikka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj na becie i tsh. Beta 29dc negatywna a tsh 1.37 :) a letrox biore dopiero od 11 stycznia.

    Dreams gratuluje nasienia:)

    Przykro mi że beta ujemna! :(
    A tsh piękne.
    Kiedy się uda?......
    Przytulam mocno.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka mialam nadzieje że teraz, nie wiem kiedy miałam owu bo nie pilnowałam, ale jak widac jeszcze trzeba sie postarac:)

    Trzymam kciuki za jutro:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Dotek, ja też dzisiaj byłam w labie na becie i TSH :)
    TSH pięknie mi spadło 1,5, a beta...no cóż...2,7 - także ten...no... same wiecie :) (a tak w ogóle to jakiś dziwny ten wynik ) :p
    04.02. mam wizytę w klinice, więc już nie długo... :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migot_ka a który masz dc? Bardzo ładne masz tsh:)

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Migot_ka a który masz dc? Bardzo ładne masz tsh:)
    26 dc - ani to pozostałość po zastrzyku, ani ciąża :p

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto powtórzyć za 3 dni jak nie będzie @;)
    Ja mam ciąże urojoną znowu;) ciężki biust, przedwczoraj kłucie w brzuchu na dole. A hcg nima:(

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zawsze tak: wydawalo mi się ze piersi sie powiększyly, jadlam jak najeta, wstręt na zapachy, spac mi się chcialo- i to zawsze wtedy gdy w ciąży nie byłam, nawet jak sie nie staralismy, za to jak zaczelismy sie starac i w koncu okazalo sie ze ciąża jest to żadnych symptomów nie znajdowałam...dopiero po kilku tyg ciaży jak juz wiedziałam że ona jest. Także głowa moze narobic niezłych psikusów, szczególnie jak sie czegos bardzo pragnie :)

    PanaKotka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Takie dojazdy muszą być strasznie obciążające. Ile masz lat?

    Troszkę obciążające, ale kiedyś było gorzej. Będąc na pierwszym roku studiów przeprowadziłam się tutaj i dojeżdżałam co tydzień, więc teraz to pryszcz dojechać. Jazda autem wychodzi taniej i szybciej niż pociągiem, więc nie ma tragedii. W W-wie zostawiłam rodzinę i znajomych, tak czy inaczej staram się być 1x w m-cu w stolicy, więc tak układam wszystko by odbębnić wszystko przy jednej wizycie.

    23cs
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam HSG 11dc ale mozna tez w 12 podobno.

    Bylam dzisiaj u dr i poczulam ze zaczynam miec dosc. Niby nic mi nie jest a w ciaze nie moge zajsc, a on mi o zabieraniu dzieci na wakacje mowi, jakby mi ktos w twarz dal. Z prolaktyna mam isc do endokrynolga no i sprobowac CLO i pregnyl w nastepnym cyklu.

    Moze musze przespac te ostatnie kilka dni, i zebrac troche energii na chodzenie pro tych lekarzach.

    hchyflw14swai9ho.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    A czy któraś wie, czy na Jaczewskiego to HSG robią każdego dnia, tz. wiem że w poniedziałki raczej nie robią, ale czy w pozostałe dni? I do którego dnia cyklu najpóźniej?

    Mi mowiono ze robia w pon, wt, sr ale tez w czw ale dodzwonic sie tam to strasznie ciezko, no i skierowanie trzeba dostarczyc of razu bo nie chca rejestrowac.

    hchyflw14swai9ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka33 wrote:
    Ja mialam HSG 11dc ale mozna tez w 12 podobno.

    Bylam dzisiaj u dr i poczulam ze zaczynam miec dosc. Niby nic mi nie jest a w ciaze nie moge zajsc, a on mi o zabieraniu dzieci na wakacje mowi, jakby mi ktos w twarz dal. Z prolaktyna mam isc do endokrynolga no i sprobowac CLO i pregnyl w nastepnym cyklu.

    Moze musze przespac te ostatnie kilka dni, i zebrac troche energii na chodzenie pro tych lekarzach.

    Do kogo chodzisz?

  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    posłuchałam waszych rad jak tu przyspieszyc pojawienie się @ i zadziałało :D dodałam od siebie jeszcze tel. do gin z pytaniem co robić, bo @ sie nie pojawia i...oto efekt...chyba po prostu za duzo myslalam i za bardzo chcialam zeby juz przyszla, akiedy gin powiedziala zeby nie martwic się i poczekac, to odpuścilam i..oto jest królowa czerwonych mórz... :P
    No wreszcie!

    mikka lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Do kogo chodzisz?
    Do Stettnera, niby fajny ale moze jestem nadwrazliwa dzisiaj bo malzowi tez sie juz ostro dostalo.

    hchyflw14swai9ho.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka33 wrote:
    Do Stettnera, niby fajny ale moze jestem nadwrazliwa dzisiaj bo malzowi tez sie juz ostro dostalo.

    O qrcze, tez do niego chodze tzn.dopiero raz bylam. A to on nie zajmuje sie hormonami?tylko musisz isc do endo?.


    Wiesz na mnie takie gadanie tez dziala przygnebiajaco... jakis czas temu jak kupowałam test ciazowy w Rossmannie to Pani sie mnie pyta czy mam karte "rossnnę"a ja ze nie..a on zebym zalozyla, to jej pow.ze poki co dziecka nie mam i nie ma co mi rosnac : /;( wiem ze one musza to gadac...a mnie ponioslo...ale byla zbyt nachalna.

‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ