X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co wyszło u DreAms86 bo nie jestem w temacie?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało precyzyjnie się wyraziłam, mam mega mętlik w głowie, to jest laboratorium Lab-Med DIAGNOSTYKA przy szpitalu. Przepraszam za mało konkretną wypowiedz, ale chyba podłamuję się tym wszystkim:(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszlo to ze badanie nasienia nie bylo wspomagane komputerowo, wyniki wyszly wrecz za dobre. Drazylam temat i dowiedzialam sie ze badanie bylo bez pomocy komputera a 140zl poszlo w bloto :( a my dalej nie wiem ja jest na prawde. Jutro robimy w Ovum.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mysli ktoras z Was o in vitro? Nie mowie teraz, ale w przyszlosci?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AASIENKAA, a to badanie to z posiewem? A sam wynik bez posiewu to macie mieć "od ręki"? Bo jeśli tak, to może spróbuj umówić się do kliniki (jak się uda) zaraz na początek tygodnia i wtedy przy okazji obgadywania swojego problemu, wypytasz o tego dupka. Podejrzałam sobie Twój wykres to tak mi sie wydaje ze albo będziesz mieć jeszcze @, albo będziesz po, ale zapewne przed 8dc. No chyba ze natura spłata Ci figla i @ nie będzie, czego Ci życzę :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja podchodzę jeszcze dwa razy do iui a potem od razu in vitro :) w tym roku zachodzę w ciążę i nawet gdybym miała porwać noworodka to też to zrobię :)
    Lady grunt to mieć plan!!
    A kiedy testujesz? Zaglądam codziennie ;)

    lady_pink lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja podchodzę jeszcze dwa razy do iui a potem od razu in vitro :) w tym roku zachodzę w ciążę i nawet gdybym miała porwać noworodka to też to zrobię :)

    No my tez wyczerpiemy to co mozna i decydujemy sie na in vitro, nie ma na co czekac :( czas ucieka 30stka na karku a jak nie bylo ciazy tak nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W faktach z kliniki "bocian" z Bialegostoku wypowiadal sie dr.Mrugacz i jakis jeszcze ze u nich ma byc ze za dwie procedury bedzie sie placic a jak ciazy nie bedzie to trzecia procedure klinika finansuje.

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    AASIENKAA, a to badanie to z posiewem? A sam wynik bez posiewu to macie mieć "od ręki"? Bo jeśli tak, to może spróbuj umówić się do kliniki (jak się uda) zaraz na początek tygodnia i wtedy przy okazji obgadywania swojego problemu, wypytasz o tego dupka. Podejrzałam sobie Twój wykres to tak mi sie wydaje ze albo będziesz mieć jeszcze @, albo będziesz po, ale zapewne przed 8dc. No chyba ze natura spłata Ci figla i @ nie będzie, czego Ci życzę :)

    Wynik mam dostać tego samego dnia, raczej będę po okresie, ale w 100% przez owulacją.Zastanowię się dziś do której kliniki i do jakiego lekarza i jutro zadzwonię zorientuję się z terminami. A natura daje o sobie znać wielkie PMS nadciągnęło...czuję się jakbym miała zaraz wybuchnąć :D
    bliscy kładźcie się spać bo nie ręczę dziś za siebie ;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mam znajomą, która chodziła do Gąsiora, zaszła u niego, ale w szpitalu zachowywał się tak jakby jej nie znał.
    No może Monia tak miało być bo myślę że nie jest dobrym specjalista dużo lekarzy przeszłam to był pierwszy lekarz który wysyłał mnie do konkretnej apteki i odrazu inseminacja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Dziewczyny, a mysli ktoras z Was o in vitro? Nie mowie teraz, ale w przyszlosci?
    Ja też coraz Bardziej o tym myślę bo ileż można czekać ale czekam na Cud :-) Lady a o której klinice myślałaś? Ja jak się zdecyduje to Mrugacz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Ja też coraz Bardziej o tym myślę bo ileż można czekać ale czekam na Cud :-) Lady a o której klinice myślałaś? Ja jak się zdecyduje to Mrugacz

    Ja tez jesli in vitro to na pewno dr. Mrugacz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek przykro mi bardzo, okrutne to, też kiedyś tak miałam 2 testy pod rząd a hcg dupa. Kochana ale uda się w końcu wierzę, że tak. Wszystkim się uda, to jest ta droga trzeba ją przejść, jestem pewna, że na końcu czeka Was fasolka.
    Wszystko to banalne, wiem, ale tak było i będzie, powoli z miesiąca na miesiąc kolejna będzie przynosiła dobre wieści. Ja wiem, że tak będzie!

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja dopiero po pracy więc nie miałam jak wejsc na forum. Dziekuje za wsparcie. Powiem szczerze że przez chwile mi sie odechciało żyć bo co to za życie bez dziecka.

    Dreams to jesteśmy w tym samym wieku. Jakby mi ktoś zagwarantował że nie poronie invitro to już bym czekała w kolejce nawet jakbym musiała się zadłużyć na komercyjne.

    Cześć Asieńka warto w ab ovo spróbować. Ja byłam u dr Włach i u prof. Putowskiego no i w sumie stwierdziłam że nie mają pomysłu na moje poronienia. Ale jeśli chodzi o stymulacje to są ok.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przykro mi z powodu bety:(
    Lady to powodzenia w trzeciej próbie, oby do trzech zazy sztuka i się uda.

    A ja jutro chyba dostane @ bo mam beżowe plamienie. Tak sie zastanawiam do kogo jeszcze pójść. Gdzie szukac ratunku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 21:40

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady następnym razem się uda :-* ja aż się boję o tym myśleć mieliśmy już 4 iui i Stetner nie namawia na więcej i chyba już nie ma pomysłu na mnie no ale 4 próba się nie liczy bo ta torbiel powstała więc nie było szans tak to tłumacze sobie więc może pójdę na jeszcze jedną iui jak zniknie torbiel w sumie już nie wiem co można jeszcze wymyślać żeby w końcu znaleźć przyczynę i leczyć eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Stettner powiedział że w tak młodym wieku robi się do 6 iui. Ja zrobię ich nawet 16 ale musze znać przyczynę bo tak w ciemno robienie 6 iui to bez sensu dla mnie :/
    Lady to u Ciebie też brak przyczyny? Kurcze to jest Najgorsze a robi Ci na niepeknietym pęcherzyku? Ja kabinuje że może za wcześnie to jest robione no sama nie wiem my narazie robimy przerwę muszę odpocząć od leków i mój mąż strasznie przeżywa jak iui się nie udaje i mi go bardzo szkoda a mi znowu Stetner wspominał o 4 Góra 5 iui i narazie idę na badania a jak nic się nie wyjaśni to ta przerażająca laparoskopia ale wierzę że może uda się naturalnie przecież tyłu ludziom się udaje :-) o invitro myślę ale boję się strasznie tej stymulacji i porażki jaka wtedy musi być rozpacz i żal aż nie chce sobie wyobrażać :-( Miłego dnia dziewczynki ;-)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas czasami chwila odpoczynku też jest wskazana, można zająć się innymi sprawami zamiast żyć tylko od iui do iui czy @ do @.

    A propo @ i do mnie przylazła...

    Miłego dnia dziewczyny.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni dzięki, myślałam o wawie, tam jest taka prof jerzak dobra od poronien ale raz ze 300 zl wizyta to tez ciezko sie dostac. No i ja mieszkam daleko od wawy. Do lublina mam 120 do wawy z 260. Ale jak dalej tak bedzie to trzeba sie bedzie przerzucic na wawe

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wrazenia?

    f08af289ff.png
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ