X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka wrote:
    U mnie była negatywna beta w 9 dpo. Zrobiłam wczoraj sikańce i kolejną betę 70,7. Zawsze warto sprawdzić drugi raz

    Gratuluję!!!
    Życzę dużo, dużo zdrowia i spokoju :)

    Teraz już musi być dobrze, worek się rozwiązał, czas na zawirusowanie kolejnych Pięknych Pań z naszego wątku :)

    Kamilka, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka super, trzymam kciuki:) czyli pierwsza iui sie udała?

    Kamilka poczytam o inessie. Jutro zapytam prof o encorton. O ile sie dodzwonie i bedzie chciala ze mna gadac.

    Migotka test zrobiłam bo wiem że mam późne owu i tylko dlatego. No i po negatywnej becie przyśnił mi sie kilkumiesięczny chłopczyk i był mój.

    Hewa ciśnienie to mam chyba z 200 na 200 jestem w najgorszej formie stresu. Dobrze ze jutro poniedzialek obdzwonie doktorki. Tak bardzo chciałabym utrzymać ciążę:(

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jak ja do niej dzwoniłam na komórkę od razu odebrała i zajęła się moją sprawą. Jak jej powiesz (przupomnisz :) ) to jestem pewna że nawet tego samego dnia Cię przyjmie!
    Spokojnie teraz leż i odpoczywaj!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek - mocno trzymam kciuki za bete jutro
    Katarinka - gratulacje!

    Ale sie tu ciekawie dzieje

    Dotek lubi tę wiadomość

    hchyflw14swai9ho.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK,
    też bym pewnie srała w gacie (sory za określenie ;) ) - doskonale Cię rozumiem. Dlatego ja i zapewne inne Dziewczyny mocno Cię wspieramy i jesteśmy z Tobą. Przerzuc trochę stresu na nas :)
    Wiem, ze tak łatwo z boku mówić, ale póki co życzę Ci dużo, dużo spokoju i utrzymania nerwów na wodzy. Jutrzejszy dzień już niedaleko. No i cały czas kciukam mocno.

    Dotek, Kamilka, lena82 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Ewcią!!!
    Ja jestem tak poruszona i podekscytowana że mąż pyta co mam taki humor i klikam od rana w komórce a ja na to że koleżanka w ciąży!

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    DOTEK,
    też bym pewnie srała w gacie (sory za określenie ;) ) - doskonale Cię rozumiem. Dlatego ja i zapewne inne Dziewczyny mocno Cię wspieramy i jesteśmy z Tobą. Przerzuc trochę stresu na nas :)
    Wiem, ze tak łatwo z boku mówić, ale póki co życzę Ci dużo, dużo spokoju i utrzymania nerwów na wodzy. Jutrzejszy dzień już niedaleko. No i cały czas kciukam mocno.
    Lepiej bym tego nie ujęła. Dzięki dziewczyny, narazie nie nastawiam sie na niewiadomo co staram sie do tego podchodzic na chłodno.

    hewa81, lena82 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dziękuję, przydadzą się kciuki. Jestem przerażona. Nie wiem co ze sobą zrobić.

    Dotek, gratuluje i wierzę, ze będzie wszystko pozytywnie. A teraz dużo relaxu, zajmij się tym co sprawia Ci dużo przyjemności i zajmuje myśli. Do jutra szybko zleci czas i z samego rana dzwoń do lekarza. Tak szczerze, to ja bym zadzwoniła na oddział i się zapytała czy może ona ma dyżur , jak tak to dzwoniła bym do niej. Ostatnio jak byłam u pani prof. to mówiła ze jak tylko test pozytywny to od razu mam dzwonnic na kom.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 10:46



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten rok będzie wspaniały, z samego początku roku tyle dobrych nowin. Kurczę inaczej być nie może, wszystkie musimy doświadczyć tego pozytywnego "doświadczenia" !!!!

    hewa81, Dotek, Monia85, kowieczka lubią tę wiadomość



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek a ja dzisiaj miałam sen, ze byłam na spacerku z dzieckiem w wózku, ono było już takie 6 miesięczne i siedziało sobie i ładnie się uśmiechało. A ja tak szłam i szłam i pchałam ten wózek pod górkę i z górki i jakoś mocno zmęczona byłam.
    Ja w tym momencie czekam na @ a po @ hsg.

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, straaasznie bym chciała żeby to było to. Kochana jesteś teraz pod ścisłą opieką, więc musi być dobrze. Bardzo współczuję Ci tego co musisz przeżywać mi pomaga poukładanie w głowie różnych scenariuszy, ale nie wiem czy Tobie też pomoże.
    Wierzę, że uda się!

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena ja po podobnym śnie zrobiłam test. Pragnienie dziecka jest tak silne. Musi się udać nam wszystkim.

    Magdziulla ja też układam scenariusze;)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero później sobie przypomniałam, że jak już byłam w ciąży to miałam mega dziwaczne sny, akurat nie o dziecku, ale dziwne. Wina hormonów.

    Dotek, kowieczka lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek- jutro od razu dawaj znac-bo my tu wszystkie mega kciukory będziemy miały zaciśnięte! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 11:11

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek. Ja robiłam sikanca w czwartek i nic. Ale to było tak dla sprawdzenia bo zbytnio nie staraliśmy się teraz (ale widomo to jest życie). A, że psychika robi swoje, jakieś większe piersi, drażliwość na zapachy wiec żeby się nie stresować i żeby @ przyszła na czas, żeby mieć teraz to Hsg to zrobiłam sikańca. i teraz cierpliwie ;) czekam na @.

    Dotek lubi tę wiadomość



  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jak tam leżysz?
    Stres trochę minął? Czy raczej rośnie?
    Mocno przytulam!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wracam z bety bo zrobilam w znajomym laboratorium i wynik 0,8. Nie wiem co mam myslec i co robic. Chyba miałam test oszukaniec...

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Właśnie wracam z bety bo zrobilam w znajomym laboratorium i wynik 0,8. Nie wiem co mam myslec i co robic. Chyba miałam test oszukaniec...
    Kurde!!!!
    Jak to? Przecież dwa testy zrobiłaś....
    Nie wiem co powiedzieć.............
    Tak mi przykro!!!!!!
    Mocno mocno przytulam!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie;) jeszcze jutro bede brala leki.

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn, zrobie we wtorek, a jutro sikne.

    f08af289ff.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ