X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ja też biorę codziennie acard i encorton od 5 do 24 dc :) i clo biorę trzy dni po pół i dwa dni po całej :)
    Lady a czemu bierzesz acard i encorton? Mi doktorek nie chce przepisać acardu a też Chodzę do Stettnera ostatnio dostałam encorton ale powstała ta torbiel i zdążyłam zjeść tylko jedna tabletkę a po przeczytaniu ulotki i opini na różnych forach przerazilam się :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może znacie jakiegoś dobrego endokrynologa z Luxmedu bo chciała bym pójść na ubezpieczenie... I mam jeszcze jedno pytanie czy leżała któraś z Was na ginekologi na Jaczewskiego na badaniach ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 21:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    Dziewczyny a może znacie jakiegoś dobrego endokrynologa z Luxmedu bo chciała bym pójść na ubezpieczenie... I mam jeszcze jedno pytanie czy leżała któraś z Was na ginekologi na Jaczewskiego na badaniach ?
    Dr Skoczynska jest świetna, ja jestem z niej mega zadowolna, ale trzeba trochę poczekać na termin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla dziękuję Bardzo :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla brak wolnych miejsc do 11.02:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u niej jest z tym problem, ale to dlatego, że jest naprawdę dobra. Nie musisz się o nic prosić zajmuje się Tobą kompleksowo. Jeśli Ci się nie śpieszy to zapisz się i poczekaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już mam powoli dosyć no ale chyba nie mam wyjścia muszę poczekać bo nie mam pomysły na siebie co jest nie tak może te moje badania coś wykażą i zaczną mnie leczyć i doczekam się na swoje szczęście :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas1990 wrote:
    No już mam powoli dosyć no ale chyba nie mam wyjścia muszę poczekać bo nie mam pomysły na siebie co jest nie tak może te moje badania coś wykażą i zaczną mnie leczyć i doczekam się na swoje szczęście :-)
    Na pewno się doczekasz, na szczęście jesteś młoda i nie ma opcji, żeby w końcu ktoś Ci nie pomógł i zaskoczy wtedy!

    Bas1990 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam się z rana. Znowu od 4 nie mogę spać. Zrobiłam sikańca i jest wyraźniejszy niż wczoraj. Jestem przerażona, jutro beta i progesteron.

    Kamilka, kowieczka, mikka, Wedmoczka, hewa81, lena82, Bas1990, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Cześć dziewczyny witam się z rana. Znowu od 4 nie mogę spać. Zrobiłam sikańca i jest wyraźniejszy niż wczoraj. Jestem przerażona, jutro beta i progesteron.
    Ale cud!!!
    Może rób zastrzyki?
    I chyba letrox trza zwiększyć? I jod na 200?

    Dotek, hewa81, lena82 lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jod juz wczoraj wzielam. Letrox dzisiaj wzielam 50 od jutra zwiekszam, bo po jedzeniu chyba nie mozna brac. Nie wiem czy brac zastrzyki. Biore aspiryn cardio 100. Chyba jutro rano zadzwonie do pani prof i zapytam. Nie chcialabym zaszkodzic. Jestem przerazona. Kamilka dobrze ze poszlam 11 do endo przynajmniej zbilam tsh. Tak bardzo chcialabym utrzymac ciąże... to juz 5

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Jod juz wczoraj wzielam. Letrox dzisiaj wzielam 50 od jutra zwiekszam, bo po jedzeniu chyba nie mozna brac. Nie wiem czy brac zastrzyki. Biore aspiryn cardio 100. Chyba jutro rano zadzwonie do pani prof i zapytam. Nie chcialabym zaszkodzic. Jestem przerazona. Kamilka dobrze ze poszlam 11 do endo przynajmniej zbilam tsh. Tak bardzo chcialabym utrzymac ciąże... to juz 5

    W lekach na tarczycę ważna jest przerwa w jedzeniu. To dołóż sobie i zrób przerwę w posiłku i łyknij. Jak chcesz oczywiście, tak tylko mówię. Nie myśl że się wymadrzam :)
    Kurcze nie pamiętałam że to już 5. A kojarzysz Inessę? Ona miała 7 i teraz 15 tydzień i ma 40 lat!! Ona jeszcze brała zastrzyki z wit b12.i póki co wszystko ok.
    Mocno mocno kciuki trzymam!!!!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kamilka zrobie tak jak mówisz. Jestem godzine i pół po posiłku do nastepnego jeszcze ok 2 godziny wiec zjem 25 letroxu. B 12 i b komplex biore. Folik podwoiłam. Jodid też. Nie wiem co z tymi zastrzykami.

    Nie pamiętam Inessy, tzn. Cos mi dzwoni ale nie kojarze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 09:01

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Twoja bete Dotek :)

    Dotek lubi tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, przydadzą się kciuki. Jestem przerażona. Nie wiem co ze sobą zrobić.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Dzięki Kamilka zrobie tak jak mówisz. Jestem godzine i pół po posiłku do nastepnego jeszcze ok 2 godziny wiec zjem 25 letroxu. B 12 i b komplex biore. Folik podwoiłam. Jodid też. Nie wiem co z tymi zastrzykami.

    Nie pamiętam Inessy, tzn. Cos mi dzwoni ale nie kojarze
    Wpisz sobie inessa ona ma wykres udostępniony i pamiętnik.
    Śledziłam trochę jej losy. Nawet przechodzili procedurę adopcyjną i był chłopczyk i sąd im go przyznał (brzydko to brzmi słowo) ale ośrodek adopcyjny się nie zgodził. A w cyklu którym zaszła lekarz stwierdził brak owulacji ;)
    A ja też bym była przerażona. Na pewno zastrzyki nie zaszkodzą. Myślę też o encortonie....

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek!!!!!!!!!!!! trzymam mocno kciuki!!!! Ależ jesteś uparciuch :)Ja po negatywnej becie chyba nie wpadłabym na pomysł, żeby robić test :)

    Kamilka, lena82 lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny :)

    Kurcze, ale się dzieje do rana :) :) :) DOTEK, mocno, mocno trzymam kciuki, żeby Ci się udało <3 <3 <3

    PS. ciekawa historia z tą inessą. Podobają mi sie takie piękne zakończenia :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Katarinka Koleżanka
    Postów: 41 21

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była negatywna beta w 9 dpo. Zrobiłam wczoraj sikańce i kolejną betę 70,7. Zawsze warto sprawdzić drugi raz

    hewa81, Dotek, lena82, Monia85, kowieczka lubią tę wiadomość

    IUI nr 1 08.01.16
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarinka wrote:
    U mnie była negatywna beta w 9 dpo. Zrobiłam wczoraj sikańce i kolejną betę 70,7. Zawsze warto sprawdzić drugi raz
    Wow!!!!
    Ale fajny wysyp dobrych wiadomości!!!!!

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
‹‹ 288 289 290 291 292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ