X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u Noemi? Dawno nie pisała...

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    A co tam u Noemi? Dawno nie pisała...
    Też o niej myślałam ostatnio i o Hipisiątko.
    A ktoś Ci kazał wit B czy sama? I na co jest dobra?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę bo chyba lepiej się kwas foliowy wchłania przy witaminie b a mi z inwicty badania wyszły że mam homozygote mthfr. Jak będę w lublinie to zbadam sobie kwas foliowy i homocysteine.

    Monia dobrze że wiesz, oszczędzony stres przy testowaniu.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena82 wrote:
    Mona a orientujesz sie może ile to badanie kosztuje ?
    Ja bez znieczulenia płaciłam 380 robił dr Futyma polecam nie bolało i super lekarz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia będzie dobrze doczekamy i my naszej Kruszynki :-)

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas wyszły tragiczne wyniki nasienia, czytając w internecie jeszcze się bardziej załamałam. Do jakiego lekarza iść teraz z tymi wynikami? czy bierze się skierowanie od rodzinnego?

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morfologia 1 % i bardzo mała ilosc plemników 1,2 mln w 1 ml a calkowita ilosc 6,4 mln

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie martwi troche mój cykl, wiem ze po poronieniu moze byc inaczej niz zwykle, ale nigdy nie mialam plamien ani przed a ni po @, ateraz na kilka dni przed bylo plamienie, potem 4 dni krwawienia i od 4 dni mam takie brązowe plamienia...nie wiem czy martwic sie czy nie...w srode mam kontrolne usg...az sie boje na samą myśl,,,

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Hipisiątko, dzisiaj pan doktor powiedział, że na ok 13 owulacji w roku, 8 jest z prawego jajnika, a 5 z lewego. Podobno jest to potwierdzone naukowo.

    O widzisz, ciekawe to, bo ja ostatnio 5 ovu pod rząd miałam właśnie z prawego. I tak się nawet zastanawiałam czy przypadkiem mi lewy jajnik nie działa :/

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    Morfologia 1 % i bardzo mała ilosc plemników 1,2 mln w 1 ml a calkowita ilosc 6,4 mln

    Kurczę, przykro mi ze takie wyniki wyszły :( A posiew robiliście?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leukocyty < 0,1 mln/ml, posiewu nie było pewnie zrobimy. Można coś z tym zrobić ? ? ruch w normie, ogólnie reszta ok, ale czy to ma jakieś znaczenie?

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avera,
    U mojego M. leukocyty też były w normie, ale bakterie miał (E.coli) i dostał antybiotyk od mojego gina. Wprawdzie miał 4% prawidłowych plemników i całkowita ilość prawie 87 mln, ale bakterie jak najbardziej wpływają na jakość nasienia, wiec tak dla pewności zróbcie ten posiew. Szkoda ze od razu nie zrobiliście.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    leukocyty < 0,1 mln/ml, posiewu nie było pewnie zrobimy. Można coś z tym zrobić ? ? ruch w normie, ogólnie reszta ok, ale czy to ma jakieś znaczenie?
    Zrobcie posiew, u mojego meza jest tylko 2 % prawidlowych a w posiewie wyszedl paciorkowiec i ma antybiotyk. Tylko ze moj ma bardzo duzo plemnikow, ale moze u Was tez cos psuje nasienie?

  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 nie zamartwiaj się :) można poprawiać suplementacją przez min. 2-3 miesiące np. profertil, fertilman plus i potem ponowić badanie. U facetów jest tak że parametry nasienia są zmienne a jedno badanie o niczym tak naprawdę nie świadczy :) Trzeba zrobić 2- 3 badania i wtedy dopiero widać prawdziwy obraz stanu nasienia. Jak ruch i pozostałe sprawy są ok to nie ma tragedii, a jaka abstynencja była przed badaniem?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badanie było w ovum - nie mieli posiewu w cenniku, miałam robic w innej klinice, ale miałam tam hsg to chciałam w jednym miejscu. Ogólnie dalej mnie pobolewa brzuch z tej strony co mi udrożniono jajowód

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i witaminki Kochana dla męża. Chociaż różnie to z tym jest, bo jedni widzą różnicę inni nie koniecznie, ale coś trzeba łykać. Mój łyka fertilman - czy działa to nie wiem bo jak nam sie nie uda zajsc to pewnie dopiero w marcu bedziemy powtornie robic badanie. Jak zdecydujecie się na posiew to z wynikami najlepiej udać się może początkowo do gina, albo najlepiej do androloga.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lublinie do jakiego lekarza mąż ma pójść? możecie kogoś wskazać, czy jest szansa na dalsza diagnostykę/badania na nfz? jakie badania może zlecić np. lekarz rodzinny? Ogólnie wydaliśmy sporo ostatnio w tej klinice;/

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avera w Lublinie to dr Mroczkowski z Ovum jest andrologiem. Powodzenia w leczeniu.

  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.znanylekarz.pl/artur-mroczkowski/ginekolog-androlog/lublin/1/negatywne#doctor-opinion-stats ogólnie źle o nim piszą. Muszę wybrać lekarza starannie - mąż i tak załamany

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
‹‹ 297 298 299 300 301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ