X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    A mnie martwi troche mój cykl, wiem ze po poronieniu moze byc inaczej niz zwykle, ale nigdy nie mialam plamien ani przed a ni po @, ateraz na kilka dni przed bylo plamienie, potem 4 dni krwawienia i od 4 dni mam takie brązowe plamienia...nie wiem czy martwic sie czy nie...w srode mam kontrolne usg...az sie boje na samą myśl,,,

    @ po poronieniu może się zmienić. Ja przed # mialam @ 7-8 dni i lalo się jak z kranu. Po # miewam okresy o małym nasilemiu, zwykle drugi dzień jest obfity a pozostałe to lekkie krwawienie lub plamienie. Zresztą widać na aktualnym wykresie.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avera27 wrote:
    http://www.znanylekarz.pl/artur-mroczkowski/ginekolog-androlog/lublin/1/negatywne#doctor-opinion-stats ogólnie źle o nim piszą. Muszę wybrać lekarza starannie - mąż i tak załamany

    Tak źle to chyba nie. Ma dużo pozytywnych opinii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia Dziewczyny :) pogoda okropna, najchetniej bym cały dzień przespala.

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    550 zl plus ok 50 zl badania przed hsg


    Dziekuje za info. Wlasnie zaczynam rozwazac to czy nie zdecyduje sie na to badanie prywarnie. Bo obserwujac cykl (opóźnienie o 3 dni) to w marcu sytuacja znowu moze sie powtórzyć ze znowu mi przełożą to badanie. Bo albo bedzie jeszcze plamienie albo (o ile bedzie mozliwosc przełożenia o tydzien badania) to bedzie 12dc. Kiepsko ze w wojskowym robia tylko w czwartki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 08:13



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DreAms86 wrote:
    Milego dnia Dziewczyny :) pogoda okropna, najchetniej bym cały dzień przespala.


    Tak, pogoda okropna ale zyczę Wam wszystkim duzo pozytywnego nastroju i uśmiechu ten pochmurny za oknem dzien.



  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    w 12 dc jeszcze dasz radę zrobić. Koniecznie chcesz w znieczuleniu?? To trochę boli, ale da sie przeżyć.

    No wlasnie sie zastanawiam nad tym znieczuleniem. Na wizycie dr. Włach mi powiedziala ze ze znieczuleniem bo jestem pare miesiecy po laparatomii i ze bede im skakac podczas badania a ona chce uzyskac dokladny wynik i dlatego ze znieczuleniem. @ mi sie przesuneła o 3 dni i zrobila demolke w planach. Dzwonilam do wojskowego, prosilam o przełożenie o tydzien, oddzialowa poszla porozmawiac z dr. ale nie wyrazila zgody bo mają bardzo duzo badan w kolejnym terminie. Jutro bedeznowu dzwonic do oddzialowej i powiem jej ze za miesiac moze byc podobnie i moze cos wymysli. Bo jak nie i znowu sytuacja sie powtorzy to ide prywatnie. Tylko teraz sie zastanawiam (bo jeszcze nie orientowalam sie) jak to jest czy ide prywatnie tam z tym skierowaniem co mam, czy po prostu mowie ze chce to badanie, czy najpierw wizyta z lekarzem i dopiero badanie.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Lena jeśli się boisz opóźnienia @ to można jeszcze pobrać antyki. Wtedy miesiączka może się przesunie.

    Ja tak zrobiłam przed histeroskopią.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas, dostałaś już wypis?

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Witam. Lena jeśli się boisz opóźnienia @ to można jeszcze pobrać antyki. Wtedy miesiączka może się przesunie.

    Ja tak zrobiłam przed histeroskopią.

    Przez chwile myslalam o tym ale juz jestsm w trakcie @
    Poszukam innych sposobow na przyspieszenie kolejnej @ :) :D



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wyszłam dzisiaj ale wielki problem z wypisanie zwolnienia bo jeden lekarz i nie ma czasu i muszę jutro.jechac wypis może w czwartek będzie gotowy ale mam podgląd na kortyzol co mi robili i mam 0,5 a norma od 4 chyba do 6 tsh tydzień temu byli 1,77 a teraz 0,22 a norma zaczyna się od 0,55 już mnie załamuje to jeszcze morfologia nie najlepsza kochane potrzebuje dobrego endokrynologa do którego nie trzeba długo czekać bo Magdziulla.chyba polecala Skoczynska ale do.niej.nie można się.zapisac tylko przez internet w czwartek ale byli zablokowane i się nie udało a pokazują nowy grafik po 18 lutym

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas ja chodzę do docent Matyjaszek Matuszek. Wejdź sobie na grafik na stronie terpa.eu i zobacz. Terminy są odległe, ale ja zawsze zapisuje sie na jakiś wolny i wchodzę codziennie na grafik i czasami na kilka dni wczesniej jakis bliski termin sie zwalnia. Co brałaś na tsh? Jakie dawki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 22:01

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Euthyrox 25 jedna tabletkę nie wiem co to się stało że tak spadło jak nie urok to sraczka... Słyszałam o Twojej lekarce mój doktorek twierdzi że jest super specjalista a ja też ją rozważam ale w Luxmedzie miała bym w ramach ubezpieczenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania nic nie wykazały..... Jestem załamana już tym wszystkim koleżanka z pracy poleca mi prof Jerzynska slyszalyscie coś o niej?? Nie mam pojęcia kogo się trzymać i co robić już:'( tych dzieci się naogladalam mój mąż też taj cierpi eh okropne to wszystko

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bas.
    Przykro że wyniki nic nie wykazały.
    Jeśli chodzi o endo to do dr Matuszek zwolniły się terminy z 24 I 31 marca. Ale tak jak pisze Dotek warto się zapisać a potem filowac na wcześniejszy termin.
    A jeśli chodzi o gin to może chodzić o dr Jerzak lub Leszczyńską. Bo chyba połączyłaś te dwa nazwiska. Jerzak w Warszawie przyjmuje a Leszczyńska w Lublinie. Sama chodzę do Leszczyńskiej i polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 15:53

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mikka widziałam, że ktoś dał Ci w kość...
    Nie przejmuj się, wiem, że to irytujące, ale złość piękności szkodzi ;)
    Jak tam Twój połamaniec?

    ech..moja CUDOWNA teściowa... Niech ona sie trzyma od nas z daleka bo jak ją spotkam to normalnie jej chyba wygarnę w koncu co o niej myślę. Kiedys powiedziala, że jestem cytuję: "Wielką panią wykształconą a tak naprawde głupkiem ktory nie potrafi znaleźć pracy" i miała w dupie czy pojdziemy pod most byle tylko dac cała góre ich domu siostrze męża, a teraz dopytuje się po rodzinie czy ja jestem w koncu w ciąży czy nie... Niech spada! Szuka sansacji i powodu do rozmów ze swoją ukochaną córcią-ich na pewno to cieszy ze nam tak wyszlo, a dla mnie to naprawdę cieżkie przeżycie z którym jakoś musze sobie dać radę... Ale kiedys odpowiedza za całe zło! A mój połamaniec siedzi w domu i świra dostaje bo nie przyzwyczajony jest do nic nierobienia :D Ps.ide w srodę na usg do dr Kondrackiej bo Stettner miał dopiero wolny termin na 17 lutego...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba juz kiedys pytałam ale nie zapisalam sobie wiec zapytam jeszcze raz: znacie jakiego dobrego endokrynologa na nfz? Bo mam skierowanie na samo tsh a wlasciwie za bardzo samo tsh nic nie wnosi, chcialabym na ft3 i ft4..

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    chyba juz kiedys pytałam ale nie zapisalam sobie wiec zapytam jeszcze raz: znacie jakiego dobrego endokrynologa na nfz? Bo mam skierowanie na samo tsh a wlasciwie za bardzo samo tsh nic nie wnosi, chcialabym na ft3 i ft4..
    Wg mnie jak dobry to nie przyjmuje na nfz....

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Hejo :)

    szkoda że sami z siebie nie proponują posiewu, jak np wyjdzie coś podczas badań powinni dzwonić i spytać się czy mają zrobić posiew.

    A w ovum ze znieczuleniem czy bez robiłaś HSG ?
    i kiedy robiłas to hsg?

    Miłego dnia wszystkim !

    robiłam w czw. bez znieczulenia - nie tak strasznie, w niedz . juz nic nie bolało

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Wg mnie jak dobry to nie przyjmuje na nfz....

    wlasnie tez sie o to obawiam..ale moze akurat ktora z was zna takowego bo troche wykonczyly mnie finansowo badania, a jeszcze usg i wizyta u gin mnie czeka wiec chcociaz endo chcialam na nfz..

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Joannka Koleżanka
    Postów: 52 8

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szukam dobrego ginekologa i immunologa w Lublinie,może możecie kogoś polecić.
    A i jeszcze chciałam zapytać co wiecie o tych lekarzach-
    Anna Kwaśniewska
    Jan Kotarski
    Jan Oleszczuk
    Tomasz Rechberger

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 18:02

    Aniołek [*] 03.04.2014 /8tc
    Aniołek[*] 11.12.2015/8 tc
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ