X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Monia :-) już niedługo pedze do doktorka z tymi wynikami co mam

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kurde jaka wsciekla jestem i zdezorientowana jednoczesnie...
    22 stycznia rozkrecil sie okres trwal 4 dni potem kilka dni plamien, trzy dni ciszy bez nawet plamien- dzis mam umowione usg (taj jak mówila gin po ok tyg od zakonczenia krawawienia) a tu na dzien dobry rano przywitała mnie zakrwawiona bielizna... No WTF..?!!! Dzwonilam do swojej gin ale kazala mi mimo wszystko jechac na usg, ale czy to nie przeszkadza w zrobieniu usg ginekologicznego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 08:50

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    no kurde jaka wsciekla jestem i zdezorientowana jednoczesnie...
    22 stycznia rozkrecil sie okres trwal 4 dni potem kilka dni plamien, trzy dni ciszy bez nawet plamien- dzis mam umowione usg (taj jak mówila gin po ok tyg od zakonczenia krawawienia) a tu na dzien dobry rano przywitała mnie zakrwawiona bielizna... No WTF..?!!! Dzwonilam do swojej gin ale kazala mi mimo wszystko jechac na usg, ale czy to nie przeszkadza w zrobieniu usg ginekologicznego?

    Krwawienie w niczym nie przeszkadza. Wiele razy chodziłam na wizyty z usg w 1-2 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia będziesz miała laparoskopię dokładnie w rocznicę mojej. :-)

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odp. Pojadę, zobacze co i jak, ale stresa mam bo jeszcze dodatkowo usg tam gdzie mialam moje ostatnie ciążowe...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    dzięki dziewczyny za odp. Pojadę, zobacze co i jak, ale stresa mam bo jeszcze dodatkowo usg tam gdzie mialam moje ostatnie ciążowe...

    <3

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIKKA,
    Niestety po poronieniu różne dziwne rzeczy się dzieją, u jednej w mniejszym u innej w większym stopniu, ale nigdy nie jest tak jakby to miał być tradycyjny zwykły cykl :( Powodzenia i trzymam kciuki, żeby jak najszybciej się to wszystko unormowało, tak dla własnego komfortu i poczucia spokoju <3 :)


    W ogóle to cześć wszystkim Paniom :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    W tym roku majówkę mam z głowy ;) Chyba, że wcześniej zdarzy się cud...

    Gdzie robisz?

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Zapisalam się wczoraj do mojej gin. Termin na 7 kwietnia :)
    Nieźle co? Mam do niej komórkę i mogłabym bezpośrednio zadzwonić bo pani rejestratorka obiecywała mi koniec lutego a tu dopiero kwiecień. Ale nie wiem sama.... myślałam że będę musiała na kom dzwonić bo @ się spóźnia i robiłam testy....
    Ale nic jena krecha że aż oczy bolą.....
    I nie ma po co dzwonić.....
    Moja @ chyba zapomniała o mnie......... :(

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka to prywatnie takie kolejki? Czy na nfz?

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kamilka to prywatnie takie kolejki? Czy na nfz?
    Prywatnie. Wczoraj były zapisy na marzec i kwiecień. Dziwne bo zadzwoniłam zaraz po otwarciu a na marzec nie ma miejsc. Może dla kobiet w ciąży?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    wiesz, że test nie daje 100% pewności...
    Wiem.
    Ale już coś powinno wyjść. Zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji. Ale takie mam wyimaginowane objawy ciąży że głowa mała...

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry. Kamilka a długo się @ spóźnia? Może owu była później? To ja jutro rano też zadzwonię i się umówię, akurat będę po wizycie u endo.

    Jaktam dziewczyny przed tłustym czwartkiem? Ja upiekłam obważanki i zjadłam 3. Trzeba będzie na rowerku pojeździć.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Prywatnie. Wczoraj były zapisy na marzec i kwiecień. Dziwne bo zadzwoniłam zaraz po otwarciu a na marzec nie ma miejsc. Może dla kobiet w ciąży?

    To nieźle. Strasznie długo trzeba czekać.

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    To nieźle. Strasznie długo trzeba czekać.

    Ja tez czekalam na wizyte do pani prof 2 miesiace ale warto bylo!
    Konkretna, zadnego zbednego cukierkowania.



  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena82 wrote:
    Ja tez czekalam na wizyte do pani prof 2 miesiace ale warto bylo!
    Konkretna, zadnego zbednego cukierkowania.

    Hi, i co Ci w koncu prof powiedziała? Jakieś zalecenia po ciąży pozamac.?
    A w ogole to fajnie ze jesteś zadowolona z wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 20:35

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LENA, a jaki wpływ ma gesta krew na ciążę? Coś Ci tłumaczyła więcej? A na jakiej podstawie powiedziała Ci ze masz za gęstą? Z morfologii? Np duża hemoglobina?
    Ja pewnie też najpierw wolałbym mieć pewność ze jajowody są drożne, tym bardziej po takim zabiegu jaki Ty miałaś.
    Kibicuje mocno, żeby wszystko dobrze się ułożyło :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokladnie nie wiem jak to jest z gęstością krwi, ale tez wiem ze to ma jakis wplyw. Im gęstsza krew tym chyba większe ryzyko zakrzepicy czy cos w tym stylu. Ja np miałam po # robiony cały układ krzepnięcia i d-dimery- na szczęscie wyszlo ok.

    hewa81, lena82 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakbym na początku starań wiedziała to co teraz wiem to zaczeła bym od hsg. Badanie krótkie i nieinwazyjne.
    Szkoda czasu na bujnie się w ciemno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy tzw. " gęstej" krwi w endometrium mogą się tworzyć mikrozakrzepy, które nie pozwalają na prawidłowe zagnieżdżane zarodka.

    hewa81 lubi tę wiadomość

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ