X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    staszica 16 to też adres przychodni, która idąc od krakowskiego jest przed wejsciem do szpitala, pomiędzy starym kościołem a szpitalem, a nr 11 to nie wiem.

    dzieki, wczoraj spędziłam cały wieczór na SOR-e na krasnickich, maż złamał łopatkę i wracając zajechałąm sobie sprawdzic gdzie to jest ale dzis i tak nie pojechałam bo bylam tak padnieta...
    ech..jak nie urok to....ostatnio cos za duzo przebywamy w szpitalach...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Miałaś robione hsg?
    nie i się właśnie zastanawiam czy mnie teraz gin nie skieruje
    Czyli jednak u Cb z tym śluzem to bujda wyszła. Jaki u Ciebie problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 12:05

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nigdy w życiu nie miałam żadnego zabiegu. To widzę, że u Ciebie nie za wesoło ale przynajmniej wiesz z czym walczysz. A co Clo to masz rację dlatego chce sie wybrac na wizyte do swojej doktor przed rozpoczęciem kolejnego cyklu, zeby mi zaproponowała jakiś inny plan działania, żeby tego Clo nie brać na oślep, zwłaszcza, ze od przyszłego cyklu zamierzała mi zwiększyć dawkę.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • avera27 Przyjaciółka
    Postów: 145 32

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaliczyłam hsg w novum - badanie dość bolesne ale dało radę - lewy był niedrożny, ale po x próbach poszło (i tu bolało bardzo) wg lekarza dwa drożne. Teraz czekamy na wyniki męża. pierwszy raz byłam w takiej klinice - sporo ludzi, dość smutne ;/

    avera27


    Będzie córeczka - 1.06.2017 r. - Liwia
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo smutne Avera, tyle ludzi pragnie dziecka a nie może mieć choć dla maluszka gwiazdkę z nieba by oddali.

    To do końca cyklu odpoczynek i od kolejnego starania?

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Bardzo smutne Avera, tyle ludzi pragnie dziecka a nie może mieć choć dla maluszka gwiazdkę z nieba by oddali.

    To do końca cyklu odpoczynek i od kolejnego starania?
    No ja się naogladalam w Białymstoku co tam się działo ludzie z Różnych stron Polski i z zagranicy i młodzi i starsi ile pieniędzy tam zostawili ale nikt na to nie patrzy tylko dąży do tego maleństwa a teraz chory kraj zabiera program ivf a nie każdy może sobie na to pozwolić brak słów trzeba czekać na Cud :-) ja już w stresie przed szpitalem bo nie wiem co mnie tam czeka ale przynajmniej zaoszczedze na tych badaniach oby coś wyszło i można było leczyć idę z nadzieją że coś ruszy bo przeraża mnie najbardziej ta stymulacja przed ivf

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w zupełnie innym tonie wtrącę. Miałam dziś pierwsze widzenie - Słyszałam serduszko 120/min, maluszek ma 6,6 mm, termin mam na 18.09.

    Ja wierzę, że niedługo też tego doznacie! Jeszcze przed chwilą przerabiałam to samo, hsg, badania leki, i Wy też w końcu tego doznacie. Trzymam mocno kciuki!

    hewa81, Bas1990, lady_pink, Wedmoczka, Kamilka lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas to białystok Cie kieruje do szpitala? Co za badania? U jakiego lekarza byłaś? Może i ja się wybiore. Wczoraj siedziałam sama w domu i ryczałam z niemocy. Po prostu wszystko mnie przerosło. Kiedy jedziesz do szpitala?


    Madziulla, bardzo się cieszę że usłyszałaś serduszko, niech maleństwo spokojnie sobie rośnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 22:29

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Bas to białystok Cie kieruje do szpitala? Co za badania? U jakiego lekarza byłaś? Może i ja się wybiore. Wczoraj siedziałam sama w domu i ryczałam z niemocy. Po prostu wszystko mnie przerosło. Kiedy jedziesz do szpitala?


    Madziulla, bardzo się cieszę że usłyszałaś serduszko, niech maleństwo spokojnie sobie rośnie:)
    Dotek ja w Białym byłam w tamtym roku na 3 wizytach i na tym się skończyło a ludzi było strasznie dużo i tak nawiazalam do wypowiedzi Dotki bo mnie też przeraża a ja już w szpitalu na Jaczewskiego na badaniach prolaktyny a właściwie nie wiem jakich tu jest całkiem inny wywiad niż w wojskowym aż się boję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Dotek bas ma torbiel i dlatego idzie do szpitala a kieruje ją stettner :) bas jak coś nawymyślałam to mnie popraw :) będziesz mieć laparoskopie tak? A kiedy idziesz do szpitala? Ta torbiel juz ci znika czy nie?
    Lady prawie prawdę mówisz :-) na laparo jeszcze nie idę narazie badamy hormony a ta torbiel nie znika w następnym tygodniu kolejny podgląd co się dzieje :-)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki czy któraś z Was biorąc letrox/eutyrox ma suchoty? Mnie ciągle suszi;) chodzę i złopie h2o jak głupia, w bębenie się nie mieści a pić się chce:P Ale zaczynam też widzieć efekty, cera lepsza nie świeci się jak psu jajca i włosy ciut lepsze ale jeszcze wypadają przy czesaniu.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • kowieczka Ekspertka
    Postów: 122 72

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do wrogości śluzu - też ją miałam stwierdzoną i to tą drugą wersją badania (nie PCT)- wydawałoby się bardziej racjonalną tzn. pobranie śluzu i nasienia i zbadanie jak się nasionka zachowują w śluzie (nie pamiętam nazwy). Wyszło że wybijam wszystko po 60 minutach. A nasze serduszkowanie w tym cyklu wyklucza ponad wszelką możliwość że robiliśmy to idealnie w owulację więc plemniki po prostu przetrwały. Więc u mnie też się okazało, że bujda. Wg mnie PCT to już w ogóle jest niezła ściema, że po tylu godzinach się to sprawdza. Ja na "obniżenie" wrogości dostałam m.in. Encorton.

    Co do poprawy morfologii Dreams polecam Profertil plus, u nas pomogło a wynik był 1%. Trzeba pobrać ze 2-3 miesiące i ponowić badania. My też robiliśmy w Ovum a później w Luxmedzie.

    PS. ja idę dziewczyny pierwszy raz do stettnera na usg ciąży, ciekawa jestem jak to wypadnie :)

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    relgdf9hrp5i882w.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Kobitki czy któraś z Was biorąc letrox/eutyrox ma suchoty? Mnie ciągle suszi;) chodzę i złopie h2o jak głupia, w bębenie się nie mieści a pić się chce:P Ale zaczynam też widzieć efekty, cera lepsza nie świeci się jak psu jajca i włosy ciut lepsze ale jeszcze wypadają przy czesaniu.

    mnie moja endo stara zawsze o to pytała i sprawdzała język. i mówiła że to objaw niedoczynności tarczycy.
    to tak może być.

    a czy wy len pijecie może na śluz.
    bo muszę się z Wami podzielić pewnym spostrzeżeniem...
    po chorobie miałam tak rozwalony antybiotykami żołądek że mnie bolał i pęczniał że nie mogłam normalnie chodzić. i zaczęłam brać len mielony (ale nie piłam bo to fuj tylko do buzi brałam raz dziennie na noc i zjadałam i popijałam ciepłą wodą) przez tydzień. I wyobraźcie sobie jaki efekt. Żołądek przeszedł (bo taki był cel) a po drugie śluz był mega rozciągliwy i dużo i długo. Już byłam dawno po owu a tu nadal się ciągnie :) także polecam!!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Bas ale Ty dalej pod okiem stettnera? Co on mówi na tą torbiel? Nie proponował Ci tabletek anty? Ja jak miałam małą torbiel to od razu lekarz mi przepisał antykoncepcje na 2 miesiące - i żeby torbiel się wchłonęła i żeby moje jajniki doznały całkowitego resetu.
    Lady tak cały czas pod jego okiem nie wiem czy dobrym okiem ale nie mam już siły zmieniać a o co poproszę to dostaje czy skierowanie czy receptę dobry człowiek właśnie nic mi nie zalecił żadnych antyków tutaj aż w szoku byłam jak się zajęli w tym szpitalu badanie ginekologiczne usg i to usg robił młody lekarz i tylko mi pow że mam małą macie a tego nie pow żaden lekarz chyba nigdy nie miałam tak długo usg robionego ale nie chcieli nic pow co wyszło umieram z ciekawości a jeszcze Przytłacza mnie to że tu same ciężarne leżą i te cudowne maluszki jeżdżą w tych wannowozkach :-) Lady może tutaj ktoś mi zleci antyki hm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Monia na Staszica nie byłam ale tu właśnie tak pomieszane aby chyba operacyjna jest oddzielona ale muszę przeżyć może też doczekam tego szczęścia i usłyszę serduszko, prawdopodobnie w niedzielę no pójdę z tymi wynikami do Stettnera i do Polaka albo ruszymy na Białystok bo szkoda czasu trzeba działać :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    dobrze, że cos się dzieje. Wszystkie wyniki są od razu?
    Właśnie nie wiem czy dadzą mi przy wypisie czy po jakimś czasie odbiorę nie mam pojęcia jutro cały dzień pobierania krwi i w niedziele rano więc pewnie nie dadzą przy wypisie no zobaczymy Monia a czemu u Ciebie laparoskopia ma być?bo gdzieś mi uciekło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia to jesteś odważna ja się boję tego zabiegu ale może mnie ominie bo jak tu nic nie wyjdzie to doktorek zleca ivf a do tego niby nie potrzeba laparo ale co lekarz to opinia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laparoskopie powiem że chce i idę nawet już ale ja się strasznie boję jajowody mam drozne jedynie ta endometrioza ale ona w ivf nie przeszkadza a jest 3 lekarzy przeciwnych robieniu tej laparo a 2 twierdzacych że trzeba hm a dziewczyny co może oznaczać mała macica?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas mi też kiedyś powiedzieli, że mam małą macicę, oj mała jestem to mam małą;) ale niczemu to podobno nie przeszkadza, tak mi przynajmniej powiedziała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to że robił to młody lekarz i pow że mała macica a później nie mógł znaleźć torbieli i wezwał doświadczonego doktorka Szkodziaka a ten nic mi nie chciał powiedzieć jak robił więc nie wiem kiedy się coś dowiem jak ciężko było pow co jest nie tak przy usg

‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ