X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak MAGDZIA, maleńka bryka, zazwyczaj tak konkretnie, ale ma też leniwe dni :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Heelenka Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny:) jestem z lbn mogę dołączyć?:)

    Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Tak MAGDZIA, maleńka bryka, zazwyczaj tak konkretnie, ale ma też leniwe dni :)
    No to super, niech bryka:) Dziewczyny też odczują to szybciej niż myślą:)
    A ktoś testuje w najbliższym czasie? Za kogo trzymać kciuki?

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lipca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Heelenka napisz coś więcej o sobie:)

    Hewa super że mała bryka, teraz jesteście cały czas w kontakcie ;)

    Magdziulla teraz chyba Lady będzie testować, ktoś jeszcze? :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Heelenka Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 27 lat, to mój drugi cykl strań ( za miesiąc pierwsza rocznica ślubu):) w pierwszym cyklu miałam wszytskie objawy ciąży tak sobie wkręciłam ;p teraz jak wczesniej wspomniałam jestem w 23 dniu cyklu owu była w 11 lub 12 dc testy lh idelaane plus bój lewego jajnika nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test tylko jedna kreseczka;/ nie mam żadnych objawów, piersi może delikatnie większe ale nic a nic nie bolą , czasami delikatne kłucie jajnika promieniuje do pachwiny (ale nie wiem czy sobie tego nie wkręcam ;p) ból pleców ale to pewnie przed @ i wewnetrze przeczucie ze jednak sie nie udało ;/

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    u Lady nie było transferu :(

    O a co się stało, miał być?:(

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heelenka wrote:
    mam 27 lat, to mój drugi cykl strań ( za miesiąc pierwsza rocznica ślubu):) w pierwszym cyklu miałam wszytskie objawy ciąży tak sobie wkręciłam ;p teraz jak wczesniej wspomniałam jestem w 23 dniu cyklu owu była w 11 lub 12 dc testy lh idelaane plus bój lewego jajnika nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test tylko jedna kreseczka;/ nie mam żadnych objawów, piersi może delikatnie większe ale nic a nic nie bolą , czasami delikatne kłucie jajnika promieniuje do pachwiny (ale nie wiem czy sobie tego nie wkręcam ;p) ból pleców ale to pewnie przed @ i wewnetrze przeczucie ze jednak sie nie udało ;/

    Chyba jeszcze ciut za wcześnie na test, jak to mówi mój dr owulacja może być później lub wcześniej niż nasze wyliczenia:) mi wyszedł cień cienia na teście w 27dc;) co ciekawe co miesiąc miałam różne objawy, a w cyklu w którym zaszłam totalnie zero tylko dzień przed testem poszłam na krav mage i miałam helikopter w głowie ale myślałam że to z wysiłku i dusznego pomieszczenia:)
    Trzymam kciuki żeby szybko udało Wam się zajść w ciąże.

    f08af289ff.png
  • Heelenka Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Chyba jeszcze ciut za wcześnie na test, jak to mówi mój dr owulacja może być później lub wcześniej niż nasze wyliczenia:) mi wyszedł cień cienia na teście w 27dc;) co ciekawe co miesiąc miałam różne objawy, a w cyklu w którym zaszłam totalnie zero tylko dzień przed testem poszłam na krav mage i miałam helikopter w głowie ale myślałam że to z wysiłku i dusznego pomieszczenia:)
    Trzymam kciuki żeby szybko udało Wam się zajść w ciąże.

    nie dziękuje:) no niby tak, ale moje cykle są dość krótkie teoretycznie @ w sobote albo w niedzielę nie obraże się jesli nie przyjdzie;p tak naprawdę do konca tez nie wiem czy owulacja była czy nie wszytsko wskazuje ze była ale jak niedawno widziałam obraz moich jakników na usg to mam watpliwości bo mają wyglądych typowych policystycznych;/
    Dotek gratuluję Ci bardzo bardzo ;*

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lipca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tak lekarze mówili. Dajcie sobie czas na starania:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może Lady będzie miała naturalny cud, trzyman kciuki.
    Heelenka to prawda dajcie sobie czas na spokojnie.

    A wiecie co tak dziś trafiłam na mój post jakieś pół msc przed tym jak zobaczyłam 2 krechy;):

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 21:50 Edytuj | Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jeśli w szczerze odpuszczonych cyklach się zachodzi to powinnam w tym zajść;) kompletnie absorbuje mnie urządzanie mieszkania. Ale podczytuję Was:)


    Monia85, Dotek, hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja co chwila mam zmienne nastroje i plakac mi się chce ale to typowe- @ za 5 dni powinna byc... Tak sie nakręciłam, że niedługo zaczniemy starania (bo nie widze innej opcji) a dzis pomyslalam a co bedzie jesli cos nie tak i nie dostaniemy zielonego światła,a co jak sie uda i bede ciagle zyła w strachu i wariowała od mysli czy bedzie ok...itd.. normalnie oszaleć mozna.. z tego wszystkiego chciałam "uwolnić głowę" od natłoku mysli aż pomalowałam cały pokój córce a mialam tylko jedną ścianę bo reszta miała byc w innym kolorze... :P

    Magdziulla, Hewa- jak patrzę na wasze zaawansowane suwaczki to ąz buzia się cieszy :D

    Monia, Dotek- wasze suwaczki niedługo też takie będą, trzymam kciuki, a wy trzymajcie za mnie, żebym nie sfiksowała zanim dojdzie do starań :)

    Heelenka- witaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 20:25

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, oczywiście że trzymam za Ciebie kciuki. Słuchaj doktorka jak da zielone światło to znaczy że jest dobrze i brać się do roboty:) jestem przekonana że Ci się uda, skoro raz się udało i masz córcie -dowód na to że możesz, to i kolejny musi:)

    mikka, Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,czy jest jakis fajny kompleks witamin, ktory dobrze się wchłania?
    Bo brałam rozpuszczalne tabletki, ale mimo że była tam duza dawka żelaza to miałam nadal niską hemoglobinę, dopiero jak zaczełam łykac żelazo i wit b12 (tak mi kazała dr) to wyniki sie poprawiły, dodatkowo łykam kwas foliowy i teraz doszły mi jeszcze tabletki od neurologa na poprawe krążenia mózgowego bo w eeg wyszlo mi niedotlenienie... i tak sobie mysle ze mój żołądek moze się zbuntować jak tak będę faszerowała się tabletkami...

    Monia- kciuki trzymam i wspieram myslami za pomyślną wizyte!

    Ja wsiadam w auto,zabieram córke i jedziemy do jej pradziadków-kawalek drogi przed nami, ale to dobrze nie bedzie czasu myslec o glupotach :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja stoczyłam rano walke o pościel w lidlu :-) ale mam :-)

    hewa81, mikka lubią tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarno to widzę choc u nas jest tylko jeden lidl w miescie-jak jest wiecej to jest szansa :-) byłam o 7 a 5 minut pozniej nie było zadnej :-) na białe wieksze szanse są bo kolorowe chodliwe :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 lipca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia <3 <3 <3
    Super wieści, nawet nie wiesz jak mnie one cieszą :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia fantastycznie gratulacje! to serduszko będzie Wam biło całą ciążę! I spory jest, chyba nawet wyprzedza swój wiek, prawda?

    Mikka udanego wyjazdu, obyś się zrelaksowała i wróciła z nowymi siłami.

    Monia85, mikka lubią tę wiadomość

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 14 lipca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super!!!!
    :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super wieści, aż miło przeczytać że dzidziuś wzorowo się rozwija:)

    Mikka udanego wyjazdu, zresetuj się trochę przed staraniami:)

    Kamilka jaktam u Ciebie starania?

    Monia85, mikka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super wiadomość <3 :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ