X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika super oby tak dalej.

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA- I TAK TRZYMAJ DALEJ :) NIECH DZIDZIUŚ ROŚNIE :)

    Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro pojawi się u nas nasz nowy członek rodziny :) Nasz pies :)
    Rajcuje się tą wiadomością jak małe dziecko czekoladą :D

    PS. czy takie rzeczy jak hepaslimin czy jak to tam na wątrobę się nazywa mozna brac bez konsultacji z lekarzem? Bo nie chce mi się leciec znow do rodzinnej a cos od wczoraj doskwiera mi....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 19:34

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    a ja stoczyłam rano walke o pościel w lidlu :-) ale mam :-)

    Przypomniało mi się od razu jak kiedys pewna Pani w Lidlu wyrwała mi plaszcz- nosz jak ja się wtedy wnerwiłam- ale wyszłam z płaszczem :D

    jatoszka lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wow, fajnie :) jaki?

    mielismy brac rasowego-labladora- ale poki co zamieszka u nas kundelek, a lablador dopiero wtedy jak wykonczymy do konca wszystko w domu :)
    PS. mozesz zobaczyc go na fb na spotted krasnystaw- dziewczyna go oddaje :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka zazdroszczę piesiunia, kocham psy ale narazie mieszkamy u moich rodziców, a po drugie mój małż jest wychowany w poczuciu że pies ma być w budzie a nie w domu.
    Jakbym przed ślubem wiedziała to bym pewnie go rzuciła:P Ale kiedyś jak będziemy mieli dzieci to nie będzie miał wyjścia i przygarniemy kundelka ze schroniska:D śliczny ten piesek:)

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mikka zazdroszczę piesiunia, kocham psy ale narazie mieszkamy u moich rodziców, a po drugie mój małż jest wychowany w poczuciu że pies ma być w budzie a nie w domu.
    Jakbym przed ślubem wiedziała to bym pewnie go rzuciła:P Ale kiedyś jak będziemy mieli dzieci to nie będzie miał wyjścia i przygarniemy kundelka ze schroniska:D śliczny ten piesek:)

    U nas było wiadomo od poczatku że pies będzie w domu. Tzn. mąż się buntował, ale zostalo na tym ze pies bedzie biegał po podwórku i bedzie mial tez swoja budę ale jak bedzie chciał to bedzie i w domu.
    Tez mielismy jechac do schroniska (przygotowywałam się na ta wizyte psychicznie bo wiedziałam ze jak tam wejde to rozkleje sie na całego bo taka juz jestem)- juz nawet wczoraj dzwoniłąm zeby spytac co i jak z adopcją takiego zwierzaka, ale jak dzis zobaczyłam, że mozna przygarnąc to małe piękne stworzenie to wymusiłam na mężu decyzję i jutro jade go odebrac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 20:05

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIKKA, gratuluję nowego członka rodziny :) Moje futro ma już 8 lat i w chwili obecnej nie wyobrażam sobie żeby go nie było. Kiedyś mieliśmy wesele w rodzinie i został oddany pod opiekę mojej szfagierce. Z rana, po krótkiej drzemce, oczywiście mąż leciał po niego, bo dziwnie było w mieszkaniu bez niego :D
    A ostatnio mąż mi zapowiedział, ze jeszcze w naszym domu kot zamieszka :)

    Pozdrawiam wszystkie psiary i kociary :)

    mikka, Kamilka, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia super wiadomosc ;-)
    Mikka a Ty z Krasnegostawu jestes?
    Lady odezwij sie w koncu... Czekam na wiesci...

    Monia85 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Monia super wiadomosc ;-)
    Mikka a Ty z Krasnegostawu jestes?
    Lady odezwij sie w koncu... Czekam na wiesci...

    Nie, z okolic Lbn... Moja kolezanka udostepniła na fb post i stąd wiedziałam o psiaku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 21:32

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem kociara, ale pieski też lubię. Dotek mój mąż miał podobnie, ale go przekabaciłam. Fakt zajęło mi to kilka lat i jak kot coś przeskrobie to rzuca tekstami, że to mój kot, ja chciałam, czy też "kot jedzie na wieś"(do rodziców) ale uwielbia sierściuszka, w życiu by go nie oddał:)

    Dotek, hewa81, mikka lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja jestem kociara, ale pieski też lubię. Dotek mój mąż miał podobnie, ale go przekabaciłam. Fakt zajęło mi to kilka lat i jak kot coś przeskrobie to rzuca tekstami, że to mój kot, ja chciałam, czy też "kot jedzie na wieś"(do rodziców) ale uwielbia sierściuszka, w życiu by go nie oddał:)

    Mój to niestety totalny zimny drań jeśli chodzi o zwierzaka, nie skrzywdzi ale i nie toleruje w domu. Szkoda gadać ale ja i tak postawię kiedys na swoim;) kociarą też jestem ale psiarą bardziej. Kotka nigdy mieć nie będę bo mam alergię i strasznie odchorowuję zawsze wizyty u siostry która kota ma.

    Ciekawe jak kotek przyjmie Waszą dzidzie:)

    f08af289ff.png
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 15 lipca 2016, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pregnyl mialam podany w piatek po poludniu 2 tyg.temu. od tygodnia mnie wszystko boli jak na okres, takie mialam wrażenie że go tylko sztucznie wstrzymuje luteiną. Zrobiłam dzis test o wysokiej czułości i jest bardzo blada druga kreska. To resztki pregnylu? Nie chce sie nakręcać, ale stressssss

    AnnaQ
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 15 lipca 2016, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam jedną dawkę ale nie pamiętam jaką. Czytałam gdzieś że wlaśnie do 14 dni pregnyl sie utrzymuje. Zrobie bete zaraz jak otworzą jakieś laboratorium :)

    AnnaQ
  • AnnaQ Przyjaciółka
    Postów: 64 26

    Wysłany: 15 lipca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, napisze.

    AnnaQ
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 15 lipca 2016, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaQ ja zrobiłam test na 14 dzień po ovitrelle to coś podobnego do pregnylu tylko mocniejsze i miałam cień cienia, beta hcg potwierdziła ciąże. Zbadaj sobie i czekamy na dobre wieści:)

    AnnaQ, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 15 lipca 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ CHYBA ZOSTANE NA TYM WATKI SAMA BO WIEDZE ZE JUZ KAZDA MA PIEKNY SUWACZEK:+ GRATULIJE WSZYSTKIM:)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    ANNAQ, powodzenia :) Czekamy na dobre wieści :) Trzymam kciuki :)

    AnnaQ lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Orbitka musisz częściej do nas zagadać :) to podobno zaraźliwe :)

    No i dlatego też nie zrobiłam odwyku od owu... licze na te szczęśliwe wiruski :))))
    PS. jade po psa :))))))) do zobaczyska :)

    hewa81, Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NAJBARDZIEJ DOŁUJE MNIE FAKT ZE TO JUZ 4 CYKL Z CLO I ZOSTAJE MI TYLKO DWA...
    A POZNIEJ CO DALEJ?? JESLI OVULACJE MAM ,WYNIKI MEZA OKEJ.... JAKAS KPINA NORMALNIE...

    w4sqyx8db6pby0vm.png


‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ