X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Marta8912 Nowa

Wysłany: 12 kwietnia, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

Ja chodzę do Dr Tkaczuk Włach, ma bardzo dużo pozytywnych opinii ☺️

Kornelaa, Missi lubią tę wiadomość

• Emii Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

• Kornelaa Debiutantka

Wysłany: 13 kwietnia, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emii wrote:
    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

paulik1507 lubi tę wiadomość

• Emii Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

Z Wojskowym nie mialam do czynienia wiec nie pomogę, Ale widze że pracuje tam Dr Gałczynski, slyszalam ze to jeden z lepszych specjalistow jesli chodzi o endometrioze.

• paulik1507 Przyjaciółka

Wysłany: 11 maja, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Miałam rok temu laparoskopię w Szpitalu Wojskowym. Operowało mnie dwóch najlepszych specjalistów dr Łukasz Nowakowski i dr Krzysztof Gałczyński. Teraz czeka mnie histeroskopia również w Szpitalu Wojskowym.
    Jeśli chodzi o oddział to bardzo dobra opieka. Panie położne to złote kobiety.

Kornelaa lubi tę wiadomość

• kasia.si Debiutantka

Wysłany: 11 maja, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jestem w Lublina, o dziecko staraliśmy się 3,5 roku. Szczerze to nie polecam nikogo z Lublina. Tutaj to jest biznes, zarobek dla lekarzy.
    Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży i jedynie kogo mogę polecić to Pani Doktor Marta Paliga z Katowic. Wystarczyło pare miesięcy, żebyśmy się w końcu doczekali tej chwili.

Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na Lublin.

• Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.si wrote:
    Hej :)
    Jestem w Lublina, o dziecko staraliśmy się 3,5 roku. Szczerze to nie polecam nikogo z Lublina. Tutaj to jest biznes, zarobek dla lekarzy.
    Obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży i jedynie kogo mogę polecić to Pani Doktor Marta Paliga z Katowic. Wystarczyło pare miesięcy, żebyśmy się w końcu doczekali tej chwili.

Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na Lublin.

To może wymień nam lekarzy z Lublina do których chodziłaś bo np. u mnie Katowice odpadają jest poprostu za daleko... A dr Paliga też ma swoich zwolenników jak i przeciwników;)

Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

“Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • kasia.si Debiutantka

Wysłany: 11 maja, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    To może wymień nam lekarzy z Lublina do których chodziłaś bo np. u mnie Katowice odpadają jest poprostu za daleko... A dr Paliga też ma swoich zwolenników jak i przeciwników;)

Byłam u dr Barczentewicza, dr Włach i dr Stettnera.
    Po trzech latach bujania się po lekarzach, z polecenia trafiłam właśnie do dr Paligi. Po pierwszej wizycie zrobiliśmy brakujące badania których nikt wcześniej nie zlecił. Przy następnej zastosowaliśmy się do zaleceń i przy trzeciej próbie w końcu się udało.

• Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.si wrote:
    Byłam u dr Barczentewicza, dr Włach i dr Stettnera.
    Po trzech latach bujania się po lekarzach, z polecenia trafiłam właśnie do dr Paligi. Po pierwszej wizycie zrobiliśmy brakujące badania których nikt wcześniej nie zlecił. Przy następnej zastosowaliśmy się do zaleceń i przy trzeciej próbie w końcu się udało.

To do życia żadnego z tych lekarzy nie chodzę - dr Tkaczuk mimo, że jest polecana to ma bardzo skrajne opinie, badań mam już cała teczkę; jakie Ci źle Ola których nie zlecilii poprzedni;)

♂️ rocznik '90

“Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • kasia.si Debiutantka

Wysłany: 11 maja, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    To do życia żadnego z tych lekarzy nie chodzę - dr Tkaczuk mimo, że jest polecana to ma bardzo skrajne opinie, badań mam już cała teczkę; jakie Ci źle Ola których nie zlecilii poprzedni;)

Chlamydia i kiry. To są te które pamietam bo one wyszły zle ☺️

• Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 14:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.si wrote:
    Chlamydia i kiry. To są te które pamietam bo one wyszły zle ☺️

O to u mnie to na pierwszej wizycie zrobione zostały wymazy MUCHA, Kiry trombofilia też zrobiona....

♂️ rocznik '90

• Hibiskus Ekspertka

Wysłany: 11 maja, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O hej Frutellka, widzę, że my z jednych stron :) A Ty do kogo chodzisz jeśli można wiedzieć? Bo widzę, że porządna diagnostyka została wykonana, a u mnie braki

Powiem szczerze, że też słyszałam o dr Tkaczuk, moja endo mówiła, że dużo jej pacjentek poleca tą panią.

Starania o pierwsze👶

✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Drugi cykl stymulowany--> start 26.04
    🍓28.04-02.05 - Aromek (3-7 dc)
    06.05 - pierwszy monitoring (11dc) - jest jeden pęcherzyk, który daje nadzieję
    10.05 - drugi monitoring (po zastrzykach Puregon) --> pęcherzyk 11,3 mm - słabo rośnie
    15.05- trzeci monitoring (po zastrzykach Fostimon) --> jest pęcherzyk 18 mm, endometrium 9mm - Ovitrelle (20 dc)

🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    O hej Frutellka, widzę, że my z jednych stron :) A Ty do kogo chodzisz jeśli można wiedzieć? Bo widzę, że porządna diagnostyka została wykonana, a u mnie braki

Powiem szczerze, że też słyszałam o dr Tkaczuk, moja endo mówiła, że dużo jej pacjentek poleca tą panią.

Zaprosiłam Cię do przyjaciółek tam Ci namiar podam

♂️ rocznik '90

• Hibiskus Ekspertka

Wysłany: 11 maja, 14:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Zaprosiłam Cię do przyjaciółek tam Ci namiar podam

Hmm nic mi się nie wyświetla, że ktoś mnie dodał

Edit: znalazłam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 14:50

Starania o pierwsze👶

10.05 - drugi monitoring (po zastrzykach Puregon) --> pęcherzyk 11,3 mm - słabo rośnie
    15.05- trzeci monitoring (po zastrzykach Fostimon) --> jest pęcherzyk 18 mm, endometrium 9mm - Ovitrelle (20 dc)

🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Hmm nic mi się nie wyświetla, że ktoś mnie dodał

Musisz mnie zaakceptować

♂️ rocznik '90

• Hibiskus Ekspertka

Wysłany: 11 maja, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Musisz mnie zaakceptować

Już :) napisałam do Ciebie

Starania o pierwsze👶

• Frutellka Autorytet

Wysłany: 11 maja, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super napisałam do Ciebie

♂️ rocznik '90

• Missi Koleżanka

Wysłany: 11 maja, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem:)

Czy ktoś leczy się w Ovum?
    My zaczęliśmy leczenie od 2 miesięcy.
    Rok temu poroniłam w 9tyg.
    Miesiąc temu miałam badanie drożności, wynik prawy niedrożny a lewy w pełni drożny.
    Lekarz zalecił stymulacje i obecnie w tym cyklu byłam stymulowana CLO. Dziś byłam na monitoringu, w prawym 2 jajeczka w lewym również dwa po około 17mm.
    Czekamy do poniedziałku i w poniedziałek mam zrobić sobie zastrzyk na pęknięcie z Ovitrelle i zalecane przytulanie w poniedziałek i wtorek.

A potem oczekiwanie😀

• Missi Koleżanka

Wysłany: 11 maja, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa3231 wrote:
    Może odświeżę wątek ;) kto z lubelskiego ? ;)

Jaaa :)

• Missi Koleżanka

Wysłany: 11 maja, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alkalalka82 wrote:
    Hej dziewczyny czy któraś leczy się w Ovum?

Ja, u doktora Szkodziaka

‹‹ 390 391 392 393 394
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ