X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Marta8912 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 12 kwietnia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Ja chodzę do Dr Tkaczuk Włach, ma bardzo dużo pozytywnych opinii ☺️

    Kornelaa lubi tę wiadomość

  • Emii Autorytet
    Postów: 391 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dziewczyny jak dobrze, że jesteście 😄 Za miesiąc przeprowadzam się z drugiego końca Polski do Lublina. Polećcie dobrych lekarzy przy staraniach 🙏 🙏🙏 Który szpital w Lublinie ma dobre opinie jeśli chodzi o ginekologię (zabiegi histeroskopii, HSG)? Pozdrawiam 🤗

    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

  • Kornelaa Debiutantka
    Postów: 10 20

    Wysłany: 13 kwietnia, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emii wrote:
    Jesli chodzi o szpitale w Lublinie to Jaczewskiego i Staszica ale terminy na zabiegi ktore wymienilas to nieporozumienie, prawie pol roku czekania, przynajmniej tak bylo gdy ja umawialam sie, dlatego warty rozwazenia jest szpital w Świdniku, ginekologia ma bardzo dobre opinie a terminy dużo krótsze.

    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

  • Emii Autorytet
    Postów: 391 210

    Wysłany: 13 kwietnia, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelaa wrote:
    Dzięki! Na histeroskopię udało mi się umówić w Wojskowym na maj. Znasz jakieś opinie o tym oddziale? Na Staszica terminy były na czerwiec/lipiec

    Z Wojskowym nie mialam do czynienia wiec nie pomogę, Ale widze że pracuje tam Dr Gałczynski, slyszalam ze to jeden z lepszych specjalistow jesli chodzi o endometrioze.

‹‹ 389 390 391 392 393
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ