X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Elmaz Nowa

Wysłany: 14 maja, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jakie macie opinie na temat dr Krzysztofa Wiktora? Leczę się u niego z powodu problemów z zajściem w ciążę...

• Mq1991 Ekspertka

Wysłany: 15 maja, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Cześć i czołem:)

Czy ktoś leczy się w Ovum?
    My zaczęliśmy leczenie od 2 miesięcy.
    Rok temu poroniłam w 9tyg.
    Miesiąc temu miałam badanie drożności, wynik prawy niedrożny a lewy w pełni drożny.
    Lekarz zalecił stymulacje i obecnie w tym cyklu byłam stymulowana CLO. Dziś byłam na monitoringu, w prawym 2 jajeczka w lewym również dwa po około 17mm.
    Czekamy do poniedziałku i w poniedziałek mam zrobić sobie zastrzyk na pęknięcie z Ovitrelle i zalecane przytulanie w poniedziałek i wtorek.

A potem oczekiwanie😀
    Hejka, ja się leczę w OVUM u dra Szkodziaka

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 20:36

12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Mq1991 Ekspertka

Wysłany: 15 maja, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Ja, u doktora Szkodziaka
    Hejka. Widzę że tez leczysz się u dra Szkodziaka. Dlugo już do niego chodzisz? :)

12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Wanda_89 Koleżanka

Wysłany: 20 maja, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Któraś z Was leczy sie u dr Kaczmarczyk w Provivo? Macie jakieś opinie?

• Aviska Nowa

Wysłany: 23 maja, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Od października leczę się u doktor T-W, mam jednak pewne braki w diagnostyce i zastanawiam się nad kolejnymi krokami. Macie może kogoś do polecenia kto przeprowadzi przez kompleksową diagnostykę?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 19:31

• Aksandra Debiutantka

Wysłany: 30 maja, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, również leczę się w Lublinie, dokładnie w Ovum. Często piszecie o Pani dr T-W, byłam u dr na jednej wizycie. Słyszałam od wielu lat i różnych osób, że jest świetnym specjalista, natomiast zrezygnowałam z dalszego leczenia, bo potrzebowałam innego podejścia, mniej zadaniowego. Odnalazłam w Ovum polecona Panią dr Romanek-Pivę. Jestem zadowolona, dla mnie równie ważne jest takie emocjonalne wsparcie, które oprócz dokładnej diagnostyki u tej dr dostaje. Staramy się z mężem od roku. Po 3 miesiącach zaczęłam robić podstawowe badania, mąż po 7 mscbadanie nasienia, które wykazało słaba morfologię. Po Profertilu podskoczyło do 4%. U niego diagnostyka się zatrzymała, ja natomiast jestem po badaniu drożności jajowodów (oba ok, hormony, AMH, ferrytyna, inhibina, przeciwciała przeciwko plemnikom ok i prawie wszystko co mogłam zrobić też). Jestem stymulowana teraz letrozolem, na który dobrze reaguje. Przede mną biopsja endometrium w celu zdiagnozowania czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego, który raczej nie wyjdzie w badaniach krwi czy na USG. Czuje się zaopiekowania, co nie znaczy, że opuszcza mnie lęk i duża zmienność nadziei i sił na dalsze starania. Za Was wszystkie trzymam kciuki.

Frutellka lubi tę wiadomość

• Olalexa Nowa

Wysłany: 2 czerwca, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmaz wrote:
    Cześć!
    Jakie macie opinie na temat dr Krzysztofa Wiktora? Leczę się u niego z powodu problemów z zajściem w ciążę...

Cześć,
    ja również chętnie przeczytam takie opinie, gdyż właśnie zaczęłam u niego leczenie… może którejś z Was pomógł?

‹‹ 390 391 392 393 394
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ