X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 lipca 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też do Włach a do endo dr Bołtuć.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Bez ingerencji, bo nic nie dostałam od niego ani tak naprawdę mnie nie leczył tylko od tak o zaszłam w ciąże po bezskutecznej dwuletniej walce.
    Ja kiedyś się zraziłam do prof. Jakiela jak jako 19-latke położył mnie na stole operacyjnym bo podejrzewał endometriozę, a późniejsi lekarze którzy widzieli moje wyniki łapali się za głowę, że ja w ogóle nie byłam operacyjna. I jako młódka zaczęłam szukać innego lekarza (m.in. prof Putowski).Ale każdy traktował mnie z przymrużeniem oka, bo byłam młoda i mam jeszcze czas. prof Jakiel prowadził moją ciążę (na początku ciąży dostawałam dużo leków, aby jej nie stracić) i byłam bardzo zadowolona, dzięki jego instynktowi że zrobił mi wcześniej cesarkę, uratował moją córcie, bo na stole okazało się że moje łożysko jest już odklejone ;( a to był 36tc i żadnych objawów na usg,czy plamień krwawień.
    Prof Jakiel jest dobry przy poważnych schorzeniach, jeżeli chodzi o takie jak dla niego prozaiczne nasze sprawy (np. zapalenia) to nie przywiązuje większej uwagi, jest bardzo hermetyczny (ale przy bliższym poznaniu zyskuje) Tylko po ciąży jak do niego poszłam, to zrobił mi tak boleśnie badanie (że odechciało mi się sexu i ogólnie przez dwa dni chodziłam z takim bólem w podbrzuszu,i jak mówiłam mu że mnie boli to nawet nie zerknął na mnie tylko rozmawiał z pielęgniarką - a podkreślam było to zwykłe badanie gin.) i był bardzo opryskliwy, zmęczony. Ale to nie moja wina, ze przyjmuje po swoim dyżurze w wawie aż tyle prywatnych pacjentek;/

    I teraz Prof. Kwaśniewska - jeśli chodzi o zajęcie się mną jako pacjentką to rewelacja, ale na razie niestety nie widzę efektów, ale dziewczyny zapisałam się do dr Włach, bo okazało się że mój abonament obejmuje u niej wizyty (to nie będę płaciła za każdym razem 200 zł u Kwaśniewskiej) a może nowe spojrzenie nowej dr coś wprowadzi i przyśpieszy moją ciąże.

    A powinnam jak najszybciej zajść w ciążę, bo okazało się że mój nieszczęsny kręgosłup jest operacyjny ;(

    Sorrki za taki wywód, i chaotyczne zapiski, ale dostałam dziś @ i mój stan emocjonalny jest rozchwiany :/

    Jak to masz abonament jaki może z PZU?i gdzie do Pani doktor możesz chodzić na niego? bo ja taki mam z PZU i do luxmedu itp mogę chodzić darmo.
    Mnie pan doktor Jakiel zraził tym, że od razu stwierdził że najlepiej to IV pomimo, że do moich wyników nic nie miał. Byłam u niego raz jeden i więcej się nie pokazałam. A u Ciebie ważne, że pomógł i się udało z córcią ale faktycznie potraktował Cie brutalnie współczuję :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Ja też do Włach a do endo dr Bołtuć.

    A ten endo to dobry? gdzie przyjmuje?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co Ty?? ja też mam taki abonament kurcze nawet nie wiedziałam,że mogę u niej to wykorzystać :(( i normalnie prowadzić Ci te sprawy niepłodnościowe?
    tylko jak ja to bym zrobiła jakieś wszystkie dokumenty mam w abovo? :(

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie to sprawdziłaś? to z pracy masz abonament? no ciekawa jestem bo z tego co mi się o uszy obiło to też mam Żagielmed ale inny doktor z Luxmedu powiedział mi, że pzu nie chce płacić za wizyty ginekologiczne dotyczące niepłodnościowych spraw.

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz mi tak gin powiedział jak byłam u niego. To tak jak nie płacą za wszystkie badania a myślałam, że jak sobie wezmę najwyższy pakiet to będą bezpłatne. To już napisałaś spoko dzięki ale pewnie też każda firma ma podpisaną umowę na inny pakiet usług. A skąd masz taką rozpiskę pakietu? wizyta gin to inna niż np monitoring cyklu ale to pewnie kwestia umówienia się z Panią doktor :)

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A ten endo to dobry? gdzie przyjmuje?
    Moim zdaniem bardzo dobra.
    Dzięki jej szybkiej interwencji udało mi się utrzymać ciążę. Tak przynajmniej sądzę. Bo moje wyniki były w normie jak zrobiłam test a ona od razu dała mi wyższe dawki leku.
    I udało się kilka razy na telefon konsultować bez przyjezdzania na wizytę.
    Przyjmuje w instytucie medycyny wsi ale to normalnie płatne chyba że jesteś rolnikiem. I tam baaaardzo duże opóźnienie. A gabinet prywatny ma na Warszawskiej. Tam z 10 zł drożej ale bez czekania i kolejek.

    neomi34 lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    kurde myślałam, że pytanie do mnie, ależ głupia jestem :)
    rezonans ok, nie mam mikro ani makrogruczolaka, wszystko inne w porządku, więc nie wiem skąd ta prolaktyna powyżej 1200 !!??

    O to dziwne, ale dobrze że nic nie ma :) i kiedy śmigasz do Pani doktor?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Dostalam od kadrowej opis pakietu.a rok temu pzu przyslalo mi placowki w calej Polsce jakie mam w pakiecie.Moj pakiet to komfort plus.i faktycznie nie ma monitoringu,ale jest usg ( a monitoring to usg) wiec jak chce monitoring to biore skierowanie na usg i po sprawie;)


    Oby tak było, fajnie by było bo i ja bym tak robiła. To ja też chyba ten mam, to największy zakres chyba ma z tego co pamiętam :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 24 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolanta Kowalczyk-Bołtuć to ta Kamilka?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 lipca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, widzę że nowy kontakt jakiś macie do lekarza:) Ja narazie sobie urlopuję. Właśnie nadrobiłam zaległości na forum.

    Viowieczka jak się czujesz? Jak sytuacja wygląda?

    Pozdrowionka:)

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 25 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dotek, tak myślałam że urlopujesz i jak pewnie fajnie? ja od dziś od 16 zaczynam i już się nie mogę doczekać :))

    Hipisiątko a badałaś sama potem prolaktynę w 3 dc?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 25 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny łykacie może dodatkowo jakieś witaminy prenatalne?

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noemi ja w zakopanym, spróbuję się dostać na kasprowy ale zapowiadają burze.

    Co do witamin to zawsze brałam wit. B, d, femibion. A od rego cyklu tylko inofem i cyclodynon. Muszę trochę odpocząć od suplementów.

    Miłego urlopu Noemi.

    f08af289ff.png
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 25 lipca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Noemi ja w zakopanym, spróbuję się dostać na kasprowy ale zapowiadają burze.

    Co do witamin to zawsze brałam wit. B, d, femibion. A od rego cyklu tylko inofem i cyclodynon. Muszę trochę odpocząć od suplementów.

    Miłego urlopu Noemi.

    Dzięki i wzajemnie :) a do kiedy urlopujesz? uważaj bo w górach to różnie bywa.

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Dziewczyny łykacie może dodatkowo jakieś witaminy prenatalne?
    Ja łykam femibion Natal 1
    On jest dla starających i do 12 tyg. Dr włach mi zaleciła. Ze względu na metafoline

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 25 lipca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka ze względu na co?

    neomi34
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 25 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednym ze składników jest metafolina czyli kwas foliowy jakiś lepiej przyswajalny. A mi kazała podwójna dawkę kwasu brać. To oprócz zwykłego kwasu w postaci foliku jeszcze ten femibion Natal.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 25 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Inofoliku nie pijesz?

    neomi34
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ