Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 12 lutego 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina82 wrote:
    Gocha, Maginka - ja też dziś jestem po dentyście. Pożegnałam się z moją ósemką... znieczulenie zaczyna schodzić i chyba będę musiała podskoczyć jeszcze po środki przeciwbólowe - jakoś na znieczuleniu o tym nie pomyślałam ;-)

    ojj biedna, a boli mocno? ja tfu tfu na całe szczęście mam w miare mocne zęby i do dentysty do kilka lat chodzę, a sobie kupiłam lustereczko dentystyczne i sama kilka razy w miesiącu sprawdzam czy nic tam się nie dzieje.
    Teraz byłam, bo mi plomba 10 letnia zaczęła się wykruszać i wkońcu nicią dentystyczną ją wyciagnęłam upss;) i moja dentystka powiedziała, że z dwoma ósemkami miałam się jeszcze w 2008 roku zjawić na kontrol, bo były plamiki i wiecie co? te plamki nadal są plamkami, tyle tylko, że doszły kolejne dwie ósemki:)
    nieźle co:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 12 lutego 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje, ale ci zazdroszcze, spokojnych 9 miesięcy

    maja2024 lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 12 lutego 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Trzymajcie kciuki żeby teraz też było wszystko ok ja trzymam mocno za Was aby jak najszybciej się Wam udało:) Ja starałam się ok 2 lat ale ogólnie to w sumie z mężem jestem 9 lat a zabezpieczaliśmy się tylko przez ok 2 lata gdyż później mąż miał zabieg na tzw. ruchome jądro i od tego czasu nie. No ale w końcu się udało jeszcze ciężko mi w to uwierzyć, ale strasznie się cieszę, że moje błagania zostały wysłuchane:)

    aniczka, Aga11, Libra, Amicizia, gocha04, martula, Olena lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Dziękuję dziewczyny :) Trzymajcie kciuki żeby teraz też było wszystko ok ja trzymam mocno za Was aby jak najszybciej się Wam udało:) Ja starałam się ok 2 lat ale ogólnie to w sumie z mężem jestem 9 lat a zabezpieczaliśmy się tylko przez ok 2 lata gdyż później mąż miał zabieg na tzw. ruchome jądro i od tego czasu nie. No ale w końcu się udało jeszcze ciężko mi w to uwierzyć, ale strasznie się cieszę, że moje błagania zostały wysłuchane:)

    GRATULUJĘ!!! :)

    maja2024 lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 13 lutego 2013, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Witam dziewczyny ja już testowałam wczoraj i wynik beta jest pozytywny jestem w ciąży trzymajcie kciuki aby wszystko było ok:) I oczywiście wszystkim życzę tego Cudu i rozsyłam fluidki:)))

    moje gratulacje i życzę nudnej ciąży :)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 ja również do gratulacji sie dołączam!

    maja2024 lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 13 lutego 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, lecę do gina!! stresol mnie zaraz zeżre, jak zawsze :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 13 lutego 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowej mamusi :)
    u mnie @ sie kończy, jestem po duphastonie, ale przedwcześnie dostałam @ :/ po 22 dniach, zwykle jest ok 36, ide w pt do gina to może się dowiem o co chodzi :/

    maja2024 lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 13 lutego 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny kto testuje w tym tygodniu?

    event.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 13 lutego 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj chciałam sobie kupić test na dzisiaj. Ale nie chciało mi się wychodzić z domku i sobie wytłumaczyłam, że to i tak za wcześnie ;) A dzisiaj mi tempka skoczyła (widziałyście jaki mam ładny wykresik? :D) i żałuję, że nie sprawdziłam. Poczekam do jutra. Ciekawa jestem ogromnie, ale staram się studzić swoje nadzieje ;)

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 13 lutego 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, tak sobie obserwuje Wasze wykresy i widzę, że baaardzo starannie je prowadzicie...ja tez się staram ale nie potrafię ocenić szyjki macicy...no i nie wiem czy dobrze śluz oceniam...no ale cóż- okaże się...mam od razu pytanie co do terminu owulacji...czy na wykresie pokaże się termin owulacji (na podstawie samych temperatur), jak nie zrobie sobie testu owulacyjnego?
    No i pośmiałam się ostatnio bo czytałam wątek "Sposoby aby latwiej/ szybciej zajsc w ciaze" hehe męza tez wtajemniczyłam, żeby się nie zaskoczył jak zobaczy mnie z nogami na ścianie i z poduszką pod pupą po seksie hehehe czy Wy juz tego próbowałyście??

    km5shdges7mhg8ze.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 13 lutego 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczynki, tak sobie obserwuje Wasze wykresy i widzę, że baaardzo starannie je prowadzicie...ja tez się staram ale nie potrafię ocenić szyjki macicy...no i nie wiem czy dobrze śluz oceniam...no ale cóż- okaże się...mam od razu pytanie co do terminu owulacji...czy na wykresie pokaże się termin owulacji (na podstawie samych temperatur), jak nie zrobie sobie testu owulacyjnego?
    No i pośmiałam się ostatnio bo czytałam wątek "Sposoby aby latwiej/ szybciej zajsc w ciaze" hehe męza tez wtajemniczyłam, żeby się nie zaskoczył jak zobaczy mnie z nogami na ścianie i z poduszką pod pupą po seksie hehehe czy Wy juz tego próbowałyście??

    ja jestem przykładem że ovu zaznaczył mi ovu na 18 a usg i testy na 15albo 16 tak wiec nie brała bym tego tak bardzo na serio chociaz pomiary i objawy bardzo pomagaja w ustaleniu dni płodnych a co do szyjki to ja tez mam z tym problem :)

    alexis lubi tę wiadomość

    event.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 13 lutego 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann2224 a Ty kiedy test robisz?? Twój wykres ciekawie wygląda...i objawy jakie jakby "ciążowe" :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 13 lutego 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w Lutym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 13:10

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 13 lutego 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczynki, tak sobie obserwuje Wasze wykresy i widzę, że baaardzo starannie je prowadzicie...ja tez się staram ale nie potrafię ocenić szyjki macicy...no i nie wiem czy dobrze śluz oceniam...no ale cóż- okaże się...mam od razu pytanie co do terminu owulacji...czy na wykresie pokaże się termin owulacji (na podstawie samych temperatur), jak nie zrobie sobie testu owulacyjnego?
    No i pośmiałam się ostatnio bo czytałam wątek "Sposoby aby latwiej/ szybciej zajsc w ciaze" hehe męza tez wtajemniczyłam, żeby się nie zaskoczył jak zobaczy mnie z nogami na ścianie i z poduszką pod pupą po seksie hehehe czy Wy juz tego próbowałyście??

    Cześć Alexis, nie bierz tego podnoszenia nógg serio, bo jak tyłek za wysoko to plemniki moga szybciej zabłądzić, bo w główkach GPSów nie mają, także wystarczy, że po stosunku będziesz grzecznie leżeć przez kilkanaście minut conajmniej, żeby nic nie uciekło:)

    alexis, Malvinka, martula lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    alexis wrote:
    Cześć dziewczynki, tak sobie obserwuje Wasze wykresy i widzę, że baaardzo starannie je prowadzicie...ja tez się staram ale nie potrafię ocenić szyjki macicy...no i nie wiem czy dobrze śluz oceniam...no ale cóż- okaże się...mam od razu pytanie co do terminu owulacji...czy na wykresie pokaże się termin owulacji (na podstawie samych temperatur), jak nie zrobie sobie testu owulacyjnego?
    No i pośmiałam się ostatnio bo czytałam wątek "Sposoby aby latwiej/ szybciej zajsc w ciaze" hehe męza tez wtajemniczyłam, żeby się nie zaskoczył jak zobaczy mnie z nogami na ścianie i z poduszką pod pupą po seksie hehehe czy Wy juz tego próbowałyście??

    ja jestem przykładem że ovu zaznaczył mi ovu na 18 a usg i testy na 15albo 16 tak wiec nie brała bym tego tak bardzo na serio chociaz pomiary i objawy bardzo pomagaja w ustaleniu dni płodnych a co do szyjki to ja tez mam z tym problem :)

    mi Ovu wyznaczył owulację na 8dc, po dzisiejszej tempce się rozmyślił :), testy owulacyjne były wetdy zdecydowanie negatywne

    Dziewczyny dzisiaj byłam u gina. Torbiel z poprzedniego cyklu pięknie się wchłonęła. Pęcherzyk dominujący ma 1,6cm x 0,6 cm. Jest jakiś płaski :/ Endometrium 0,585 cm ( a cały czas wcinam migdały, co 2 dzień czerwone wino, codziennie tran, wiesiołek i magnez), Śluzu płodnego brak, testy owulacyjne negatywne - lekko widoczna testowa, ale wiele jaśniejsza niż kontrolna.

    Czy coś z tego może być, tzn. czy ten cykl nie wygląda wg Was na stracony? Nie wiem kiedy mam się spodziewać owulacji.

    PS. Jak wkleić wykres pod postem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2013, 16:57

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 13 lutego 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka babeczki kochane, mam juz wszystkie moje wyniki z 21 dnia poprzedniego cyklu, i tak:
    T4 16.0 pmol/L
    TSH 2.3 miu/L
    FSH 1.4 iu/L
    LH 0.6 iu/L
    Progesteron 33.0 nmol/L

    powiedzcie dziewczyny co o tych wynikach sadzicie?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 13 lutego 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/86f892da9a3bd97fd71875c9fcfcf9e2 Dziewczyny spojzcie na ten mój wykres bo wariuje, co myślicie?

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 13 lutego 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa i zabardzo nie wiem jak tu się poruszać.

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 13 lutego 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki z wynikami - bardzo chciałabym Wam pomóc, ale niestety nie umiem, bo się nie znam. Więc tylko trzymam kciuki ;)
    Smutas - wykres całkiem ładny, dwufazowy, dużo serduszek :) Również trzymam kciuki. A poruszasz się klikając myszką :P

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ